Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może mechanik chciał Cię naciągnąć na kaskę ??? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mechanik chciał Cię naciągnąć na kaskę ??? :)

Nie. Aż takim technicznym debilem nie jestem:) To mnie uwtrdziło jednak w przekoanniu, że wizyty przy kupnie na stacjach obsługi pojazdów nie mają zbyt wielkiego sensu. No może poza kanałem. Ale tutaj - przy moto - zbyteczny:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...a-M3782049.html

Czy ktoś z okolicy Rzeszowa zna to moto??? Moze było na jakimś zlocie? Czy to Dalar czy zwykła 650?

Cena adekwatna do stanu wizualnego. Wyglada na Dakara, ktoremu naklejki pouciekaly... Kierownica tez byla wymieniona a co za tym idzie rowniez manetki jesli byly kiedys grzane. Brakuje mostka z przelacznikami. Handbary w Dakarze byly chyba standardem. Do tej kierownicy ich nie zalozysz (oryginalnych). Prawa klamka srebrna. Siedzenie łatane. Pewnie cos jeszcze czego nie dojrzalem. Dodatkowe zawieszenie, pewnie od zwyklego GSa i jakies kolka drogowe wygladajace jak te w Suzuki GS500E... Pewnie da sie sprzedac te gadzety i jeszcze troche kasy zostanie... Nie wiadomo czy jakies niespodzianki nie wyjda. Ogolnie jest troche pomeczony. Jesli nie boisz sie ewentualnych napraw ale to moze zdarzyc sie w kazdym, nie musisz miec motocykla w oryginale, wystarczy Ci golas i nie przeszkadza ogolna prezencja a liczy sie kasa... Kto wie moze nie jest taki zly na jakiego wyglada.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuje za opinie i szybka pomoc. Ja nie zwróciłem w ogóle uwagi na te braki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma nowe oponki, wyglądają na K60 - a to jakieś 6 stów, regulowana klamka hamulca, to na plus. Stopkę ma jakąś krótką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Zamierzam przesiąść się z skutera na gs'a 650. Może coś polecicie do 10k. Na chwilę obecną oglądałem: http://otomoto.pl/bmw-gs-gs-f-650-dakar-okazja-zamia-M3782045.html jak był jeszcze w cenia 6900. Nie jestem mechanikiem ale zauważyłem że prawy tłumik jest bardziej przegrzany niż lewy, z prawej strony jest wymieniona klamka hamulca, kierownica skręcając w prawo uderza o licznik, brakuje dwóch białych ozdóbek pod siedzeniem (łezki), silnik nierówno pracuje, nie działa prędkościomierz, coś słychać w przednim zawieszeniu przy nierównościach, silikon wypływa spod pokrywy cylindra i siedzenie jest poklejone. Od stopki jest odłączony przewód i wisi pod silnikiem. Plastiki są podrapane i podmalowywane. Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie w rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. W 2011 roku wg papierów miał 43000 przejechane. Facet twierdzi że to moto kolegi. W jego sąsiedztwie sprzedaje handlarz motocykle z wysp. M.in. http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-f650gs-f650-gs-f-650gs-M3738651.html Też oglądałem kilka dni wcześniej. Myślę że moja córka w wieku przedszkolnym uzbrojona w lakier do paznokci lepiej by go pomalowała. Po za tym ta wszechobecna korozja. Oglądałem też hondę transalp http://allegro.pl/transalp-xl-650-v-nie-600-dr-nx-tdm-tdr-tenere-xtz-i3482753301.html sprowadzoną z anglii. Na "dzień dobry" trzeba wymienić koła bo nakrętki szprych wydostają się a zewnątrz przez skorodowane rafki. Lagi mają wżery w miejscu pracy uszczelnień więc też do wymiany. Prawa osłona pęknięta. Wg mnie trampka należy rozkręcić, wyczyścić korozje, wymalować, wymienić większość śrub i złożyć. Jeśli ktoś ma jakieś pytania do w/w motocykli postaram się na nie odpowiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A cześć RBX, w końcu napisałeś coś więcej :)

Do 10 tys to ci koledzy dobrego f650 polecą, a jak chcesz GSa, to raczej marne szanse na coś sensownego w tej kwocie, no chyba, że lubisz dłubać i masz czas i dodatkowe środki na doprowadzenie takiego GSa do stanu używalności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Zamierzam przesiąść się z skutera na gs'a 650. Może coś polecicie do 10k. Na chwilę obecną oglądałem: http://otomoto.pl/bm...a-M3782045.html jak był jeszcze w cenia 6900. Nie jestem mechanikiem ale zauważyłem że prawy tłumik jest bardziej przegrzany niż lewy, z prawej strony jest wymieniona klamka hamulca, kierownica skręcając w prawo uderza o licznik, brakuje dwóch białych ozdóbek pod siedzeniem (łezki), silnik nierówno pracuje, nie działa prędkościomierz, coś słychać w przednim zawieszeniu przy nierównościach, silikon wypływa spod pokrywy cylindra i siedzenie jest poklejone. Od stopki jest odłączony przewód i wisi pod silnikiem. Plastiki są podrapane i podmalowywane. Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie w rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. W 2011 roku wg papierów miał 43000 przejechane. Facet twierdzi że to moto kolegi. W jego sąsiedztwie sprzedaje handlarz motocykle z wysp. M.in. http://otomoto.pl/bm...s-M3738651.html Też oglądałem kilka dni wcześniej. Myślę że moja córka w wieku przedszkolnym uzbrojona w lakier do paznokci lepiej by go pomalowała. Po za tym ta wszechobecna korozja. Oglądałem też hondę transalp http://allegro.pl/tr...3482753301.html sprowadzoną z anglii. Na "dzień dobry" trzeba wymienić koła bo nakrętki szprych wydostają się a zewnątrz przez skorodowane rafki. Lagi mają wżery w miejscu pracy uszczelnień więc też do wymiany. Prawa osłona pęknięta. Wg mnie trampka należy rozkręcić, wyczyścić korozje, wymalować, wymienić większość śrub i złożyć. Jeśli ktoś ma jakieś pytania do w/w motocykli postaram się na nie odpowiedzieć.

O obu GS była już tutaj dyskusja. Biały zdekompletowany, czerwony malowany lakierem do paznokci...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O obu GS była już tutaj dyskusja. Biały zdekompletowany, czerwony malowany lakierem do paznokci...

Zgadza sie, ale na zdjeciach nie widac np uszkodzonego licznika. Staralem sie przybliżyć stan motocykla jaki jest w rzeczywistosci i moze zaoszczedzic komus straconego czasu i pieniedzy na podróż po niego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli jak widac wyszlo jeszcze kilka innych nie mniej waznych spraw. Z tymi okazjami to tak wlasnie bywa...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak mnie wkur.... takie ogłoszenia jak to, śmierdzi wałkiem na kilometr - 31K przebiegu? chyba 131K, grrrr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak mnie wkur.... takie ogłoszenia jak to, śmierdzi wałkiem na kilometr - 31K przebiegu? chyba 131K, grrrr

no ale jak widać zainteresowanie jest :roll:

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde, chyba muszę zacząć do tyłu jeździć, bo taki przebieg Olivier będzie miał po 1.5 roku... a nie 13 latach...

A Gustaw po 50k nie miał tak czarnych kominów...

ech, cena nie wynika chyba "z niczego"

Edytowane przez Doodek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde, chyba muszę zacząć do tyłu jeździć, bo taki przebieg Olivier będzie miał po 1.5 roku... a nie 13 latach...

A Gustaw po 50k nie miał tak czarnych kominów...

ech, cena nie wynika chyba "z niczego"

Miałem pisać to samo o wydechu, fajnie zgrzany ;D Ale może jeździł w cieple i mu było gorąco?

już nic ;)

Powinien być zakaz edycji postów. Albo jak w Wrodach, kasowane przekraślane, a nowe na czerwono ;D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinien być zakaz edycji postów. Albo jak w Wrodach, kasowane przekraślane, a nowe na czerwono ;D

ha ha :P popieram :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lagi i silnik zezarte... kominy przepusily hektolitry spalonego paliwa.. 31 tys km.... ciekawe jak koles chce podniesc ten zbiornik? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie i panie rzućcie okiem jeśli można. To raczej nie Dakar tylko "zwykłe" gs prawda?

http://otomoto.pl/bm...r-M3749235.html

Holy shit, jakbym widział frankensztajna przed liftem z tym, że Franek nie miał takich przepalonych kominów :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Holy shit, jakbym widział frankensztajna przed liftem z tym, że Franek nie miał takich przepalonych kominów :lol:

Ubawiłem się. P.S. Dziękuję za pomoc. Ciesze się, że tu trafiłem, bo pewnie już dawno zainwestowałbym w jakiegoś trupa. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lagi i silnik zezarte... kominy przepusily hektolitry spalonego paliwa.. 31 tys km.... ciekawe jak koles chce podniesc ten zbiornik? :lol:

Ten koleś w każdym swoim ogłoszeniu ma ten sam opis. Pelna profeska. Pewnie nawet nie wie gdzie GS ma zbiornik.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...l-M3712425.html

Czy cena nie wydaje Wam się podejrzanie niska?

Jak Doliczysz wymianę opon, pospawanie/pomalowanie plastików, wymianę lampy na eu to już nie robi się taka niska, choć ja obejrzałbym ten egzemplarz, jeżeli jest prosty i sprawny to te elementy (oprócz opon) można robić sukcesywnie. EDIT: łańcuch choć na początku naciągu też pewnie długo już nie pociągnie. Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×