Skocz do zawartości

Recommended Posts

:roll: :-P ale on jest brzydki :-D

ja ty :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja ty :lol:

Zabrakło Ci literki czy chciałeś coś głębszego napisać :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam wszystkie :-D

abcdefghijklłmnoprstuwvxyz :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten jest jeszcze OK. CS 650wg mnie wygląda gorzej. Choć są i 'lepsze egzemplarze' ;)

bmw-r-1200-cl-05.jpg

i mój faworyt w dziedzinie 'nie schodzę z moto bo zobaczę lampę'

bmw-r-1200-st_blue_9.jpg

A KRS sobie niech kupi ten

http://allegro.pl/bm...3847635853.html

Nawet naklejka na boku prawie mu spasuje ;)

o właśnie na takim dziś jeżdziłem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe jaki miał faktyczny przebieg, ale rocznik, cena :roll: :-P ale on jest brzydki :-D

Mi się podoba ale mi go tak obrzydziłeś żebym sobie nie kupił :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ten DL to żadem enduro raczej. Czy się mylę? Tak jak efka czy GS nie pojedzie chyba po lesie, piachu itd.? Czy nie mam racji? Bo cena fajna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ten DL to żadem enduro raczej. Czy się mylę? Tak jak efka czy GS nie pojedzie chyba po lesie, piachu itd.? Czy nie mam racji? Bo cena fajna.

Mailem DL, skok zawieszenia 150/150 wiec szalu nie ma, natomiast prowadzenie, silnik i hamulce kładą GS na łopatki

To oczywiście moje zdanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mailem DL, skok zawieszenia 150/150 wiec szalu nie ma, natomiast prowadzenie, silnik i hamulce kładą GS na łopatki

To oczywiście moje zdanie ;)

No dobra, ale pojeżdżę tak jak efką po bocznych drogach, szutrach, błotach itp., czy słabo raczej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale pojeżdżę tak jak efką po bocznych drogach, szutrach, błotach itp., czy słabo raczej?

Wjedziesz w te same miejsca bez kłopotu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wjedziesz w te same miejsca bez kłopotu

ale czy wyjedziesz to inna sprawa :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie. Słabo to obudowane od spodu. Jakieś rurki, pierdoły. Delikatnie wygląda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mailem DL, skok zawieszenia 150/150 wiec szalu nie ma, natomiast prowadzenie, silnik i hamulce kładą GS na łopatki

To oczywiście moje zdanie ;)

Brałem pod uwagę V-storma, ale na ichnym forum pisali, że v-ka to nie jest dobry pomysł dla nooba więc odpuściłem. A teraz czytam, że lepszy od GSa :cry:. Z drugiej strony jakbym kupił suzuki nie trafiłbym na forum więc może to jednak nie był taki zły wybór ;-)

@JacekJ. Niedawno ktoś wrzucał filmik z offu w Rosji i chyba był tam jeden V-storm ;). Więc jak się chce to można.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie pierdoły? Pomiędzy pierwszym cylindrem a kolankiem jest chłodnica oleju i filtr . Jak się obawiasz ze się urwie, a uwierz mi ze ciężko to uszkodzić, to można "obudować" płyta

122_0906_07_z%2Bsuzuki_dl650_v-strom%2Bengine.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brałem pod uwagę V-storma, ale na ichnym forum pisali, że v-ka to nie jest dobry pomysł dla nooba więc odpuściłem. A teraz czytam, że lepszy od GSa :cry:. Z drugiej strony jakbym kupił suzuki nie trafiłbym na forum więc może to jednak nie był taki zły wybór ;-)

@JacekJ. Niedawno ktoś wrzucał filmik z offu w Rosji i chyba był tam jeden V-storm ;). Więc jak się chce to można.

W porównaniu do GS DL naprawdę dużo lepiej się odpycha. W terenie nie mam doswiadczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A rura wydechowa co tak dziwnie dołem idzie? W efce nie raz wisiałem na jakimś pniu czy czymś podobnym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×