Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cena rozsądna ale nie wiadomo co tam w trawie piszczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żółtek z sakwami czy ten od Handlarza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eFka w kolorze blue:

M2543538_1.jpg

http://otomoto.pl/bmw-f-650f-M2543538.html

Ostrów Mazowiecka, 6 900 PLN, 1999, 42 tys.

Motocykl posiada oryginalny kufer i walizki BMW,alarm,opony napęd i hamulce w bardzo dobrym stanie,przygotowany do rejestracji,transport do 100km gratis,na życzenie kupującego możemy wymienić płyny,filtry i olej.

Chyba ciekawa oferta dla kogoś kto szuka Classica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

viewtopic.php?f=24&t=1682&start=50&sid=d90d948bde43f8d5c1f8be3462769ed9#p20173

Ten z Poznania nadal aktualny choć ogłoszenie już się skończyło.

Rozmawiałem z tym gościem i pytałem o te plastiki z 2001:

Dakarka posiadam od 2009 roku. Kupiłem go od gościa z okolic Częstochowy, który wcześniej jeździł nim w GB. Totalnie bezawaryjny, oszczędny niskie koszty utrzymania. Plastiki całe nie pęknięte - znaczone, wszystkie posiadają ten sam numer - domyślam się więc że są oryginalne od mojego Dakara. Co do koloru aż tak wnikliwy nie byłem. Największą uwagę zwracałem na stan techniczny. Powód zmiany- enduro turystyczne o większej pojemności.

Widzę jednak, ż wraz z początkiem sezonu liczba chętnych do zakupu spada :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coś dla majstrkowicza, cena jest super bombowa, ciekawe czego brakuje.

Ale rzeźnia :shock: - to już chyba tylko kandydat na jakiegoś customa... Przywracanie do stanu oryginalnego raczej się nie opłaca...

kB

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam, oj tam kapitanie, wszystko zależy co kto szuka. Za ta cene można mieć leciwego F650 albo świerzego scarver'a. Wybór zostawmy licznym tutaj szukaczom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten z jebaja wygląda godnie i cena ciekawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że to była licytacja.;) Poszedł za 3.400 Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No z takim wyposażeniem i w takim stanie (chociaż wizualnym) było to do przewidzenia. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To była licytacja i kup teraz (Sofort Kaufen) też było. Sprzęt od kobiety ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeździła tylko w niedzielę do kościoła etc. ;)

Żarty, żartami - kolega kupił ostatnio na poznańskim MotoBajzlu - piękną bordową Hondę Shadow Custom. Sprowadzona z Niemiec, nastoletnia, ale w stanie jak z fabryki. Na liczniku 15 tys. i naprawdę wygląda na tyle. Koleś, który ją sprowadzał odbierał ją od kobiety-właściciela z salonu. Tak stała jako element wyposażenia wnętrza. Takie anegdoty słyszy się co rusz, ale tym razem wiele wskazuje na to że jest prawdziwa. Czyli można. ;)

BTW jak na 40 kucy ma niezłe odejście. Myślę, że za naście latek chętnie sobie takiego przygarnę na lanserkę po mieście. Jak dopadnie mnie kryzys wieku średniego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny chyba fajny motek eFka:

1563359077

http://allegro.pl/show_item.php?item=1563359077

"Przedmiotem aukcji jest motocyk marki BMW, model F650 z 1996r. Motocykl został sprowadzony z Niemiec. Pierwsza rejestracja w kraju w 1999r. Przebieg: 27751km. Moc: 35kW. Stan jak na wiek motocykla okresleam na BDB. Wymienione zostały płyny i klocki hamulcowe. Kontakt: 501428304 - Łukasz. Wystawiany motocykl jest moja własnością, posiada wazne badania techniczne i jest ubezpieczony."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wznowienie omawianego już xcountry:

http://otomoto.pl/bmw-g-650-xcountry-ok ... 78081.html

Do Rzeszowa nadal za daleko wszystkim Kupującym i szukającym:

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-polecam-M2522869.html

"Nowy" X-Moto w Wawie:

http://otomoto.pl/bmw-g-x-moto-M2555276.html

M2555276_4.jpg

6 tys na budziku, 19 500 PLN. Dokumenty przygotowane do rejestracji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tego z rzeszowa oglądałem, nie znam się za bardzo, ale nie wygląda na motor klecony z kilku, odpala od dotyku, wszystko ma tez na swoim miejscu ;)

nie wiem, czy był to przydatny głos w dyskusji...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm,nie chciałbym,aby moja opinia wprowadziła zamęt i konsternacje-jest taka: jeśli ktoś chce kupić dobry,zadbany i w miarę nie "przekręcony" motor,to n.p. w niemcowni za rocznik 2003 trzeba dać od 4000 euro wzwyż. W ub roku sam tam zanabyłem swojego( wprawdzie to jest Dakar a nie f650gs) i gostek nie chciał słyszeć o kasce poniżej tej granicy. Więc skąd w Polsce taka taniocha? Trzeba jechać do sprzedawcy i sprawdzać,pytać,sprawdzać,pytać,spr......,pyt.....,spr....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiepskie zdjęcia, poproś o lepsze. Poza tym nie wiem czy ma nalepki? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego masz rację, żeby maszyna była dobra trzeba za nią coś zapłacić :)

Pomysł z wyjazdem za granice do doliny BMW jest super pomysłem, tylko jak ja się nie znam ni w ząb to niestety mam problem, bo się przejadę i tyle.

Może Niemcy są uczciwi, ale jadąc tam nie wiem czy nie trafię na Turka :D

Kiedyś kolega kupił mi tam samochód (od Turka) i byłem zadowolony :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie na nieuczciwych trafisz wszędzie tak samo jak uczciwych. Jednak poszanowanie prawa jest tam dużo większe niż w Polsce a takich co chcą wpuścić Cię na minę zdecydowanie mniej. Po prostu nie opłaca się to, bo zarówno konsekwencje prawne (zwrot pieniędzy, towaru niezgodnego z Umową) oraz łatwość/sprawność ich dochodzenia na drodze sporu sądowego czy też przedsądowego skutecznie odstraszają normalnych obywateli przed tego typu kombinatorstwem.

Jeżeli więc nie obawiasz się wycieczki do Niemiec i jesteś zdecydowany na wydanie kaski to po prostu szukaj na serwisach ogłoszeniowych ebay, motoscout, mobile ew. forach niemieckich - na pewno znajdziesz coś fajnego. Wtedy w autko, kilka(naście) godzin i jeśli wszystko si to moto Twoje. A parę osób zna tu niemiecki - na pewno pomogą w tłumaczeniu czy wyjeździe. Ew. zleć to komuś kto się tym zawodowo zajmuje i do kogo masz zaufanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ciekawe jest to,że w POLSCE (tak mało się jeżdzi :D )Te nasze przebiegi... wprost rewelacja,a za miedzą .To jest ciekawe .Pomijając to ,że polak potrafi :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×