Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech... przygarnąłby człowiek X-a gdyby nie ten niedowzrost...

Jak ja sprawdzałem, już nie pamiętam czyj to był :) On rzeczywiście mocno siada i to biorąc pod uwagę, że ja ciężki nie jestem. Wydawało mi się, że nogi mam nawet bardziej zgięte w kolanach niż na Fce.

Warto się przymierzyć.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja sprawdzałem, już nie pamiętam czyj to był :) On rzeczywiście mocno siada i to biorąc pod uwagę, że ja ciężki nie jestem. Wydawało mi się, że nogi mam nawet bardziej zgięte w kolanach niż na Fce.

Warto się przymierzyć.

Jeszcze raz... W zaleznosci od masy kierownika i bagazu ustala sie odpowiednie cisnienie w amortyzatorze tylnym. Jest do tego specjalna pompka. Jak ustawilem u siebie 0,5 bar wiecej niz mowi instrukcja to na skrzyzowaniu musialem dupe z siedzenia zsuwac zeby oprzec cala stope na ziemi. Mozna sobie ustawic sporo ponizej normy ale to zawieszenie nie bedzie wlasciwie pracowac. Podstawa to sprawdzac co jakis czas cisnienie w amortyzatorze dobrym sprzetem bo mam wrazenie, ze lubi delikatnie uciekac.

Agata na Twoim miejscu majac 800tke w garazu nie celowalbym w Xa jako drugie moto. Niech bedzie nizsze i przede wszystkim lzejsze. Uplynie jeszcze sporo wody zanim bedziesz w stanie wykorzystac takie skoki zawieszen. X jest dobry jako dual, gdy nie ma innego motka w garazu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taa - na mobile.de najtańszy Xch za 4000€, a tu w .pl jeszcze ktoś na tym potrafi zarobić :-)

Za swojego sporo przeplacilem sciagajac z DE. Jesli ktos jednak szuka motka swiezego z pewna historia w perfekcyjnym stanie to warto czasami doplacic. Ja lubie grzebac sam przy motku i brak "kwiatkow" popelnionych przez pana Miecia w historii serwisowej jest mi bardzo na reke.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agata na Twoim miejscu majac 800tke w garazu nie celowalbym w Xa jako drugie moto. Niech bedzie nizsze i przede wszystkim lzejsze. Uplynie jeszcze sporo wody zanim bedziesz w stanie wykorzystac takie skoki zawieszen. X jest dobry jako dual, gdy nie ma innego motka w garazu.

Dokładnie, do 800setki pasowałby jakiś KTM Freeride albo jakaś 125, łatwość, przyjemność i zabawa z jazdy w terenie na pewno większa niż na Xsie nic mu oczywiscie nie ujmując ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a kto mówi o drugim moto.... trzecim co najwyżej...

do 800 by pasował sherco 300 ;)

nieważne...

tak wrzuciłam jakby ktoś szukał...

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do 800 by pasował sherco 300 ;)

No mnie tez sie podoba :-D ale nie mozna miec wszystkiego. Mysle intensywnie o projekcie zimowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Dział powitan mam juz za soba teraz pora na jakies konkrety , mam wstepnie upatrzone moto

http://olx.pl/oferta/motocykl-bmw-f-650-gs-czarny-CID5-ID60R7N.html

Czy moglby ktos sie wypowiedziec na temat tego Moto , wiem ze z zdjec ciezko cos wywnioskowac , ale moze komus sie uda . Wlasciciela poprosilem o nr Vin

mam nadzieje , ze niedługo go dostane.

Na co zwracac uwage przy zakupie uzywanej f650 ??

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38 tyś km przez 18 lat to jakieś dwa tysiące kilometrów rocznie, sporo ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może lepiej kupić któryś z czerwonych co właśnie po Ameryce południowej jeździły? cena taka sama, przebiegi rzeczywiste...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze mam awersje do kolorow czerwonych , wiem , ze to glupie , ale juz tak mam. Po wstepnych negocjacjach cena zeszła do 4300 . Wiem ze przebieg troche mały , ale bardziej jak przebieg interesuje mnie stan , wiekszosc w ogloszeniach ma przebiegi ok 40 tys ;) . Efka jest niedaleko wiec , pewnie podjade obejrzec . Na co mam zwrócić uwage ? Jest jeszcze jeden problem czerwone sa z Gdanska , a ja niestety nie ma sie czym chwalic , ale nie mam prawo jazdy na moto ?

Edytowane przez maxkow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracam właśnie Gostynia (śląskie) z Hondą Shadow na lawecie, sprzedawca ma z 40 motkow i w tym pięknego f800gs z 2013r cena około 35 tys' z gmolami, kuframi' miała parkingowe bo kufer przytarty ale nie wygląda na trzaskany, ul. Pszczyńska 348 tel. 500293662

W ogóle ma ładne motki, z wizytówki www.bigbikes.otomoto.pl . Jak by ktoś chciał zdjęcie f800 to mogęzapodać jak dojade do domu.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, tak mnie to zawsze zastanawia, kto kupuje moto w 2013 żeby w 2014 sprzedać je z 2/3 ceny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaje jak sie wywali i bierze nowy a trupa sprzedaje ubezpieczalnia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, tak mnie to zawsze zastanawia, kto kupuje moto w 2013 żeby w 2014 sprzedać je z 2/3 ceny...

Są tacy co srają kasą i to oni są :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel - może Ty ... 2013 za 35 nie goły :roll:

No właśnie.... ale nie, na razie niestety jeszcze nie :roll: ;-) :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie.... ale nie, na razie niestety jeszcze nie :roll: ;-) :-)

Bo jak coś to "dam radę" ... spojrzeć dla Ciebie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy kup.

A ja za dwa lata odkupię od Ciebie .

Tylko nie używaj zgodnie z przeznaczeniem.

Bo jak ma kufry , to się gdzieś dalej przejedz po twardym :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×