Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uprzejmie donoszę, że będąc w sobotę w castodramie natknąłem się na taki oto gadżet fad48657f1015ee4a5487cdac551f857.jpg. Taki śrubokręt na bity. Wiem, że dużo jest takich zestawów ale ten jest super do małych gs- ów ( nawet malowanie Dakar ;) Posiada mało zbędnych bitów, które można zastąpić innymi np. płaski srubokręt itm. Samo "narzędzie" jest dosyć masywne i dokładnie wykonane. Posiada obrotową głowicę z trzeszczotką l/p o małym skoku, końcówka na 1/4 cala. 1cc547c684d1cc989b2fab4336c18a70.jpg

Rączka jak widać dodatkowo się odchyla. Jest przedłużka ok 5 cm, a sam trzymak do bitów ma kulkę. d9b05516487196b4133d70f5037bf035.jpg Całość mieści się w pudełeczku 12x12x4 cm, wszystko wciśnięte w piankę, także nic nie trzeszczy i nie grzechocze (nie licząc wspomnianej grzechotki) Teraz najlepsze, nie wiem jaka była cena wcześniej, może nawet niższa ;) ale ja kupiłem za całe 19,99pln. Zabrałem ostatnią z Białegostoku. Polecam i pozdrawiam. fb95c48f9569f98a7a68e38c06902091.jpg

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

on już kiedyś był wystawiany czy się mylę? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie był wystawiany, ale to ten sam o którym rozmawialiśmy, od tamtego czasu przejechał może z 800 km, wtedy nie mógł być jeszcze sprzedany bo był jeszcze w leasingu..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://f650gs.pl/topic/7458-s-f650-gs-dakar-2004-abs/page__view__findpost__p__242388

Wygląda na to, że nowemu właścicielowi szybko się motek znudził :-(

Szkoda, że kolega nie zdążył go obejrzeć...

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-dakar-abs-nowe-opony-i-naped-M4143117.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tiaa szczególnie wczoraj w CDS :)

Wysłane z garażu

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Francuskie MSW zgubiło kluczyki? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I niech ktoś teraz powie, że te silniki nie są wytrzymałe jak te GS po 6900PLN mają najechane po 550tys km ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te motki w ligocie są kręcone jak wszystko u tego pana :) . kiedyś chciałem u niego dokonać zakupu peugeota 407sw , miał 120 tysi na liczniku . po podpieciu własnego sprzętu okazało sie że pół roku wstecz miał 260 ... . zapomnieli usunąc pamięć błędów . kasować też trzeba umieć .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem kiedyś u nich na oględzinach Transalpa. Przebieg oczywiście zamknięty magiczna cyfrą 25000 km, ale zużycie poszczególnych elementów wskazujące na przynajmniej trzy razy więcej. Nie chcę generalizować, ale od tamtego czasu straciłem do nich zaufanie.

Tego ktoś oglądał?

http://armedbike.oto...y-M4135641.html

Kiedyś szukałem informacji o samym armedbike, raczej pochlebne były

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem kiedyś u nich na oględzinach Transalpa. Przebieg oczywiście zamknięty magiczna cyfrą 25000 km, ale zużycie poszczególnych elementów wskazujące na przynajmniej trzy razy więcej. Nie chcę generalizować, ale od tamtego czasu straciłem do nich zaufanie.

Zgadza się, niedawno oglądałem u nich versysa, na liczniku mały przebieg a tarcze zajechane, wymieniony napęd, jakiś olej przy pokrywach zaworów itd. Mocno się rozczarowałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×