Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szybko sprzedaje, ale wygląda niexle, opony to anakee3 one tak wyglądają wcale nie muszą być do wymiany, to samo napęd jest chyba ok, warto go obejrzec na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 x abs, tzw full wypas, na przód i na tył :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli można tyłem i przodem cokolwiek to miało znaczyć :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden ABS jest do biegu wstecznego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co by tam nie wypatrzył to jak za ten rocznik cena zacna;)

No... ten co kupi to niezły szczęściarz musi być, nie dość że 2 ABS-y, to jeszcze rocznik dobry i cena niska, w czepku urodzony, taki to pożyje! :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też widziałam to ogłoszenie a jestem w trakcie poszukiwań , szybko sprzedaje , w październiku rejestrowany ?

Podobnie jestem w czasie intensywnych poszukiwań i zainteresowałem sie tym moto, ale znalezione opinie na temat sprzedawcy i krótka z nim rozmowa telefoniczna spowodowały szybki zwrot

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie jestem w czasie intensywnych poszukiwań i zainteresowałem sie tym moto, ale znalezione opinie na temat sprzedawcy i krótka z nim rozmowa telefoniczna spowodowały szybki zwrot

jakieś konkrety dla potomnych ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakieś konkrety dla potomnych ;-)

Tak. Firma widniejej jako nierzetelna na kilku forach innych marek (wujek Google może dać konkrety). Najciekawsze jednak jest, że pomimo adresu firmy, to motocykl stoi u kogoś nieco dalej i nie koniecznie zawsze można go zobaczyć a na pytania o stan jedna odpowiedź - wszystko super! (to sie zgadza z innymi opiniami). Gość jest handlarzem znanym z kupowania złomu na części oraz rozbitków. Co do tego konkretnego moto - zdjęcia są super, ale z nich nie zobaczysz, czy rama ma swoją właściwą geometrię, czy silnik nie jest zalany motodoktorem lub innym uszczelniaczem, czy numery VIN są OK itd... a jesli rozmowa jest już dziwna, to ja sie nie podejmę sprawdzania. Co prawda nie mam tam aż tak daleko, ale nawet ta cena jak za rocznik 2002 - 2004 jest dziwna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie jestem w czasie intensywnych poszukiwań i zainteresowałem sie tym moto, ale znalezione opinie na temat sprzedawcy i krótka z nim rozmowa telefoniczna spowodowały szybki zwrot

Ogłoszenia już nie ma , ktoś kupił , pawelw po twojej wypowiedzi mam mniejszy żal że nie udało mi się go obejrzeć .

Dzisiaj jeszcze zauważyłam to ogłoszenie

http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-CID5-ID6ANqb.html#a36c7c9ec0

może ktoś już go oglądał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tego konkretnego moto - zdjęcia są super, ale z nich nie zobaczysz, czy rama ma swoją właściwą geometrię, czy silnik nie jest zalany motodoktorem lub innym uszczelniaczem, czy numery VIN są OK itd... a jesli rozmowa jest już dziwna, to ja sie nie podejmę sprawdzania. Co prawda nie mam tam aż tak daleko, ale nawet ta cena jak za rocznik 2002 - 2004 jest dziwna.

Nie jeżdżąc i nie oglądając na pewno nie przekonasz się że rama ma swoją geometrię, a silnik nie jest zalany mototodoktorem, albo że VIN jest OK itd. Dobrze jest sprawdzić opinię o handlarzu w necie, ale do wszystkiego trzeba mieć zdrowy dystans. Jest ryzyko jet zabawa.

powodzenia w poszukiwaniach

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenia już nie ma , ktoś kupił , pawelw po twojej wypowiedzi mam mniejszy żal że nie udało mi się go obejrzeć .

Dzisiaj jeszcze zauważyłam to ogłoszenie

http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-CID5-ID6ANqb.html#a36c7c9ec0

może ktoś już go oglądał

Mona, do Szubina z Gniezna aż tak daleko nie jest ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mona, do Szubina z Gniezna aż tak daleko nie jest ;-)

Wiem, jutro jadę zobaczyć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny, jak bym szukał Dakara to już bym siedział w pociągu do Sochaczewa.

Tym bardziej że ma forumową naklejkę skondyś ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kojarzę go z Bieszczadów, to chyba jedyny zlot na jakim się pojawił. Ma zajebistą lampę :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kojarzę go z Bieszczadów, to chyba jedyny zlot na jakim się pojawił. Ma zajebistą lampę :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te lampy są homologowane?

Tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×