Skocz do zawartości

Recommended Posts

Eee ... we Wrocławiu! Jechać daleko trzeba, zima jest, usiedzieć nie można :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, w zeszłym tygodniu od 4:00 do 23:30 zrobiłem 1300 km z międzylądowaniem w "Działdowie" :-D ,

wiec co Ty mi tu - "daleko" ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, w zeszłym tygodniu od 4:00 do 23:30 zrobiłem 1300 km z międzylądowaniem w "Działdowie" :-D ,

wiec co Ty mi tu - "daleko" ;-)

Bo widzisz ... to właśnie jest niecierpliwość motocyklisty. Gdybyś pojechał daleko to byś sobie kupił motek marzeń, a tylko dojechałeś do BMW :lol:

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

on za czy chyba nie odda , jakby oddał to mógłbym zrobić przetasowania ;-) . tylko nie wiem co moja żona na to ... . no i jeszcze lubię moją nc700x , jeszcze ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

on za czy chyba nie odda , jakby oddał to mógłbym zrobić przetasowania ;-) . tylko nie wiem co moja żona na to ... . no i jeszcze lubię moją nc700x , jeszcze ;-) .

Mam klienta/tkę na NC700, za tydzień będzie we Wrocu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nc700x w pełnym ubraniu /wszystko co można kupić w hondzie , taki niemiec był zboczony , ja też coś dodałem / 5900 przebiegu , książka instrukcje , po przeglądzie u Sławka w RPM Honda Wrocław . itp , itd ... nawet leona karbonowego założyłem .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nc700x w pełnym ubraniu /wszystko co można kupić w hondzie , taki niemiec był zboczony , ja też coś dodałem / 5900 przebiegu , książka instrukcje , po przeglądzie u Sławka w RPM Honda Wrocław . itp , itd ... nawet leona karbonowego założyłem .

czyli tanio nie będzie :roll:

ale o tym zboczonym Niemcu, to mogłeś nie pisać, teraz to nikt nie będzie chciał :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez mam zainteresowanego pisz ile chocaz na pw

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trzy kufry honda , ori centralka , ori grzane manetki , komplet ori deflektorów na stopy i kolana , ori szyba turystyczna , ori handbary /adaptacja z crosstourera , nie ma do nc700/ , przedłużenie przedniego błotnika , osłona chłodnicy , gmole givi , leovince evo2 carbon ....

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjecia gdzies wciaglo. Moze sie przerazil i usunal :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no więc tak ...

przemiły właściciel w moim wieku , lekarz hobbysta motocyklowy . moto w stanie absolutnie zgodnym z opisem , wykonane dwa przeglądy w inter-motors - pierwszy po 1000 , drugi we wrześniu 2014 po chyba 6000 . żadnych niepokojących cudownych niespodzianek - jak nowy , kilka mikrorysek na plastikach ale to w końcu używka . poza likwidacją "tuningu" nalepkowego nic do roboty . nigdy nie był poza granicami naszego kraju , użytkowany na wypady ze znajomymi w górki i laski dolnego śląska .

przemiły pan odda za 30 klocków , jak nikt tyle nie zapłaci to bedzie używał na zmiane ze starym h-d którego ma w garażu . nie kupiłem bo do tigera 800xc mam za krótkie nóżki i nie czuję się na nim komfortowo . jak ktoś myśli o czymś takim to polecam - jeszcze na gwarancji , przebieg minimalny , polski salon . czego chcieć wiecej ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena z Pewexu (cytując klasyka ;-)) ale ...

Przebieg 20 tys km

okufrowany

blisko (przynajmniej ode mnie)

dokumentacja serwisowa

Elementy eksploatacyjne - nowe

Zeby mieć czyste sumienie warto zacząc negocjacje

http://kleinanzeigen...164475-305-3409

z PCeta nie mogę wstawiać URL do zdjęć - może ktoś wstawi ?

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena z Pewexu (cytując klasyka ;-)) ale ...

Przebieg 20 tys km

okufrowany

blisko (przynajmniej odemnie)

dokumentacja serwisowa

Zeby mieć czyste sumienie warto zacząc negocjacje

http://kleinanzeigen...164475-305-3409

z PCeta nie mogę wstawiać URL do zdjęć - może ktoś wstawi ?

$_20.JPG

$_6.JPG

$_6.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest Dakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może ktoś coś wiecej wie o tym handlarzu???-oferta jakaś dziwnie ciekawa i tania , a mam do niego 300km, to już graniczy z daniem w ryja w razie kłamst telefonicznych :-P oto link: http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-dakar-2003-serwisowany-w-bmw-CID5-ID9e2jW.html#d599f5d5a9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproś sprzedawcę o dotychczasowy nr rejestracyjny i dokument reference number z dokumentu v5C

Jak ci to poda to zrobi się jaśniej ;-)

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, ten motek jest w Polsce od 2010 roku... V5C przepadł w czeluściach urzędu który go zarejestrował ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupuj kolego motura , sezon tuz tuz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, ten motek jest w Polsce od 2010 roku... V5C przepadł w czeluściach urzędu który go zarejestrował ;)

Uff.... To można spokojnie pisać, że igła z przebiegiem ... ( ile kto chce ) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×