Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość dobrze wie o co chodzi, ale menda jedna pisze, ze ABS nie działa, bo włącznik chyba popsuty, albo kabelek nie łączy. Szuka kogoś, kto kupi motek i wisi mu całkowicie, czy ktoś się zabije, czy tylko porozpieprza. A wystarczyłoby dołożyć między lagi stalowy łącznik taki jak w efce, bo chyba z niej są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wystarczyłoby dołożyć między lagi stalowy łącznik taki jak w efce, bo chyba z niej są.

Nie chyba, tylko nie chyba ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba to się menda na jajach :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe juz zwątpiłem bo rozebrałem go całego z plastików aby zobaczyć co w trawie piszczy i nie ma śladu ingerencji cudnych paluszków mechaników :) a po tym opisie nokian66 się przeraziłem. Bo w domyśle mam zostawić go sobie. Jeździłem F800ST to i 650 pomykam .

spoko, ja odnośnie twojego postu pisałem o przebiegu ale ogólnie miałem na myśli ten czerwony wybrakowany, takie małe nieporozumienie wyszło, twoje moto jest śliczne;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale już skoro mielibyśmy napisać pozytywną rekomendację dla tej Ceraty to pokaż zdjęcia szczegółowe prawej jego strony, co mu tam zwisa przy silniku? :cool:

No i czy jesteś jego właścicielem od nowości, czy to sprowadzony motocykl?

Aaa... Cerata to Sertao, a pytanie do bmw650 :-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten wynalazek z prawej strony to coś ala syrena alarmowa , klakson orygnialny mam spakowany w kufrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten wynalazek z prawej strony to coś ala syrena alarmowa , klakson orygnialny mam spakowany w kufrze.

Czyli syrena z pociągu?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę na komórce to ma nieoryginalną kierownicę i kierunki. Może to świadczyć o jakiejś grubszej przygodzie skoro miał wymieniony boczek ale oczywiście nie musi. Zobaczyć czy plastikowe zaczepy przednich plastików nie są pourywane no i oczywiście zwrócić uwagę na zbieżność. Cena mimo, że to zupełny golas jest bardzo dobra.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedający jest drugim właścicielem w Polsce. Przez cztery lata zrobił jakieś 5 tys km .Stary lewy boczek który był wymieniany ma do wglądu, jest pęknięty, jakaś niewielka parkingówka z tego co mówi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sprzedający jest drugim właścicielem w Polsce. Przez cztery lata zrobił jakieś 5 tys km .Stary lewy boczek który był wymieniany ma do wglądu, jest pęknięty, jakaś niewielka parkingówka z tego co mówi

Od parkingowki się te plastiki i zaczepy nie łamią a przebieg jak na Włocha to taki normalny.... jak z allegro :-P trzeba go obejrzeć, nic co idealne tanie nie jest ;-) nie wiem czy to w telefonie ale wyglada na niskie zawieszenie są oczywiście tego plusy jak i minusy ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od parkingowki się te plastiki i zaczepy nie łamią a przebieg jak na Włocha to taki normalny....

chyba że ktoś jest zdolny :-D mi w XTX 660 przy szlifie na asfalcie przy upadku na prawą stronę połamały się plastiki z lewej i z prawej strony baku :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od parkingowki się te plastiki i zaczepy nie łamią ....

Co Ty gadasz .... Ven jak postawił motek na serwisie w Poznaniu to i tylny plastik i łapa sprzęgał sama pękła. Zrobiło się tak samo od siebie, a wie bo w serwisie tak powiedzieli ... że właśnie samo ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiast czarnych zaślepek na szczycie lag ma śrubunki jak w Dakarze. :huh:

Już pisałem: to są niekompletne lagi ze starej wersji F - żaden GS czy Dakar ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już pisałem: to są niekompletne lagi ze starej wersji F - żaden GS czy Dakar ;)

Do cholery , słuchać się Jarka , a nie żeby co chwila to samo wypisywał .

Ileż można ? :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do cholery , słuchać się Jarka , a nie żeby co chwila to samo wypisywał .

Ileż można ? :-D

lizus

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lizus

No coś Ty. Jak możesz obrażać forumowego kolegę? Szczególnie, że bardzo dobrze mówi ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Promocja. Bmw R100.

ef1a2b83d68e974e94750bbcbe33d15a.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Promocja. Bmw R100.

ef1a2b83d68e974e94750bbcbe33d15a.jpg

Na moje oko przednia tarcza lekko krzywa ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×