Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy to prawda, że one mają smoczy apetyt na paliwo, czy to tylko plotki?

Jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Ale przyznaj Alik że grzechu warty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za te pieniądze fajny - ale już go widziałem - był oferowany. :lol:

Teraz sporo tych 1100 się pojawiło - ludzie się przesiadają...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na każdego przyjdzie czas, Moj kolega DAVE chce sprzedać takiego KTM jak Twoj, kupił mieszkanie i dopadła go "surowa rzeczywistość". Jak bede znał szczegóły to dam znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na każdego przyjdzie czas, Moj kolega DAVE chce sprzedać takiego KTM jak Twoj, kupił mieszkanie i dopadła go "surowa rzeczywistość". Jak bede znał szczegóły to dam znać.

dobra dobra spękał sie kopania :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przegapił - było w osobnym wątku :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wadą jest niestety mała popularność Aprilii w Polsce - części, wiedza o tym co i jak serwisować…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wadą jest niestety mała popularność Aprilii w Polsce - części, wiedza o tym co i jak serwisować…

Więc na serwisy, latać do Italii, pożyteczne z przyjemnym :lol: jednak uwzględniając to, taniej wyjdzie GS :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JAKIE TO ŁADNE! :-)

a tak przy okazji patrząc na tą Aprilie... czy do naszych GS jest jakiś pomysł (nie licząc skarpet) co by chronić golenie widelca?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak - Touratech ma takie osłony.

P1080191.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wadą jest niestety mała popularność Aprilii w Polsce - części, wiedza o tym co i jak serwisować…

Więc na serwisy, latać do Italii, pożyteczne z przyjemnym :lol: jednak uwzględniając to, taniej wyjdzie GS :lol:

Sądzę, że nie powinno być aż tak źle. Sercem tego motocykla jest silnik YAMAHY stosowany w serii XT oraz w MT 03. Problemem może być jak zwykle wyspiarski reflektor.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale mimo wszystko to Włoch :D I ma po złej stronie łańcuch, widać, że anglik :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich.

Czy mogli byście ocenić a zarazem podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas kupna motexa.

http://otomoto.pl/bmw-f-650-z-gwarancja ... 84895.html

A może jest ktoś z Warszawy lub okolic kto ma duże doświadczenie i podjechał by ze mną sprawdzić ten motocykl?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do efki z motonity - wyglada na zdjeciach wyjatkowo ladnie a przebieg jak na 15 letni motocykl jest symboliczny. To wszystko jest tak piekne ze az niemozliwe ;)

Proponuje telefon, wypytanie o szczegoly historii motocykla, a w szczegolnosci kwity potwierdzajace ten przebieg. Skad motocykl zostal sprowadzony?

Cena jest wysoka jak na ten rocznik. Jesli jednak wszystko jest tak piekne jak wyglada a na biezaco byly robione przeglady i odp. Wymiany to dlaczego nie. Zapewne cos da sie uszczknac z poczatkowej stawki. Jednak nalez ydawac sobie sprawe ze w przyszlosci trudno bedzie nam odsprzedac motocykl bez specjalnej straty finansowej. Gdyby jeszcze mial jakies szmey bajery rowery: kuferek, stelaze, kufry... Ma tylko gmole z tego co widze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@max: dakar - przebieg malo realny, cena wysoka za moto z 10 letnim stazem. W oczy rzucil mi sie brak "pAmpersa" czyli malego blotniczka z tylu. Wrazenie nie jest zle, brakuje szczegolowych zdjec silnika, napedu, opon, jakichs szczegolow dot. ew. uszkodzen, przetarc etc.

Zadzwon, popytaj i wrzuc szczegoly tego co sie dowiedziales.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też oglądałem aukcję tego F650 z Podkowy Leśnej. Ja rozumiem, że czasami ktoś mało jeździ, ba, nawet sam kupiłem 8 letnie auto z przebiegiem 32kkm, no ale nawet jak na moto to te 16kkm w ciągu 15 lat to jak dla mnie mało realne. No i dodatkowo zacieki z polerowania na wahaczu- foto 3 (nie mam nic do polerki, sam lakiernikiem jestem, ale mogli to umyć)- jak już przypolerowany musiał być to jeszcze bardziej podważa ten przebieg. Ja go odrzuciłem, szukam dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na co zwracać uwagę pod czas kupna takiego motocykla (gdzie zajrzeć i co sprawdzić).

Dzwoniłem do motonita powiedziano mi że kraj pochodzenia to Bawaria. Ten motex ma jeszcze oryginalne opony założone. Zmienione zostało poszycie siedzenia ponieważ było przedarte. Ma jeden kluczyk w komplecie. Nie były wymieniane płyny ani filtry przez sprzedającego. Takich informacji udzielił mi Pan Marcin przez telefon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, Koledzy a co sądzicie o tych dwóch ogłoszeniach -

http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-650-gl ... 82572.html

http://allegro.pl/bmw-f650-f-650-gs-bdb ... 09309.html

Bardziej podoba mi się ten czerwony z Gorlic, ale do niego mam mnostwo km (z Wrocławia...)

I jeszcze pytanie zdecydowałem się na zakup GS z lat 1995-1999 w przedziale cenowym 6-7,5 tyś, czy da się w ogole (tak z Waszego doświadczenia) kupić moto, który będzie faktycznie w dobrym stanie? (gdyby dyskusja miała sie rowinąć proszę o przeniesienie tego wątku doodpowiedniego działu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za te pieniadze nie kupisz GSa tylko eFke. GS rozni sie od eFki rozwiazaniami konstrukcyjnymi oraz wtryskiem i wyposazeniem bezpieczenstwa (opcjonalny ABS). Wiecej poczytasz na forum.

Co do odleglosci to wszystko jest wzgledne. Wieksza czesc drogi do Gorlic masz chyba po autobanie wiec o co chodzi. ;)

Ta czarna cenowo jest nieco za droga, czerwona bardziej atrakcyjna i doposazona. Wiecej trudno powiedziec - jedz i cos sobie wybierz. Bedziesz zadowolony jesli sprzet odpowoada opisowi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A teraz gratka, trzy sztuki u jednego handlarza, w jednym miejscu. Dodek kupiła od niego, ktoś (niepamiętam kto no i ja.

pierwszy, z kuframi, 2spark, moim zdaniem najciekwszy

drugi, 2 spark, żółty podobno najszybszy ;)

trzeci czerwony, 1 spark, ma stelaz GIVI

M2595916_2.jpg

M2596202_2.jpg

M2608248_3.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×