Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale czy lewa manetka nie jest za bardzo starta jak na ten przebieg??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że gdyby manetki i tłumiki mogły mówić, powiedziałyby że przebieg jest większy niz8 tysi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby manetki i tłumiki przemówiły to trzeba w siebie trochę wlać

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby manetki i tłumiki przemówiły to trzeba w siebie trochę wlać

Środki do wąchania lub wstrzykiwania przyspieszają proces.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spadł z Tira pewnie. Brać nie wybrzydzać, podepnie się pod papiery od starej efki.

Potem niech się zarejestruje na forum F650GS :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś musi, a forum tej konkretnej marki chyba nie ma jeszcze.

Jakie papiery taki motór ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wygląda jak by z czegoś spadł, powiem nawet że źle nie wygląda .... tylko za cholere nie moge sie dopatrzeć marki, ani nawet nic mi to znanego nie przypomina....w sumie czy to ważne? ważne żeby za te 1,8k zapier....ło :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia są takiej jakości, że (ja) nie bardzo mogę lepiej się przyjrzeć, ale podobne widziałem w CCM'ie z okresu jak robili dla służb mundurowych. Zewnętrzny wygląd i napisy mogą być mylące, ale też nie wiem co to jest. Przyjdzie KRS to pewnie będzie wiedział - on wszystko wie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro chiński to chyba już wszystko jasne, nie można zarejestrować bo zapewne nie ma homologacji na Europę :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i wszystko jasne, z pięknych rzeczy została tylko....cena :-D

No i żółty kolor ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł weekendowego wyjazdu na oględziny moto spalił się, ale może to i dobrze. Najpierw poproszę właściciela o kilka informacji z listy Alika.

Na łaskę i niełaskę spamerów wrzucam link ;)

http://olx.pl/oferta/bmw-gs-800-CID5-IDbu9kb.html

Czy, jeśli przejdzie wstępną weryfikację, znalazłby się ktoś, kto jest z okolicy i może się ze mną umówić na oglądanie mota? A może z racji nudy i kiepskiej pogody ktoś z moich stron (wawa) miałby ochotę na wycieczkę? Zapewniam kanapki na drogę, miłe (w miarę możliwości) towarzystwo i płatność przelewem( najchętniej w IPA-ch).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki szczegół: to nie 800 jak twierdzi właściciel a Twin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróć uwagę na to, że jest to anglik, przednią lampę pewnie trzeba wymienić, no i jak napisał Raby to F650GS Twin a nie 800, silnik ten sam ale "wykastrowany"

Poza tym nie widać czy ma ABS, a manetki to zaklejone taśmą, taki dżender :-D ja bym go dwa razy obejrzał dokładnie, bo przebiegu nie podano... chyba :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pomysł weekendowego wyjazdu na oględziny moto spalił się, ale może to i dobrze. Najpierw poproszę właściciela o kilka informacji z listy Alika. Na łaskę i niełaskę spamerów wrzucam link ;) http://olx.pl/oferta/bmw-gs-800-CID5-IDbu9kb.html Czy, jeśli przejdzie wstępną weryfikację, znalazłby się ktoś, kto jest z okolicy i może się ze mną umówić na oglądanie mota? A może z racji nudy i kiepskiej pogody ktoś z moich stron (wawa) miałby ochotę na wycieczkę? Zapewniam kanapki na drogę, miłe (w miarę możliwości) towarzystwo i płatność przelewem( najchętniej w IPA-ch).

To bez sensu. Przecież wczoraj ktoś z forum napisał, że chce takiego sprzedać.

O tutaj http://f650gs.pl/top...122#entry301122 no i z Warszawy masz blisko Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×