Skocz do zawartości

Recommended Posts

a tu małe info o X-ie

Motocykl mam niecałe trzy lata. To 3 w garażu a odkąd kupiłem rower szosowy juz zupełnie nie jeżdżę .Miał być przerabiany na wyprawowy bo r1200gsa jest za ciężki. Plany się zmieniły i na wyprawy będę jeździł samochodem 4x4 z rodziną i to powód sprzedaży. Bezwypadkowy , przebieg orginlany. Teraz ma amortyzator olejowy i jest obniżony o 3 cm. W 30 min można odwrócić. .z rzeczy które wymagają zrobienia to bendix. Czasami przy odpalaniu słychać stukniecie. Całe wolne koło z bendixem kupione orginale BMW ,czeka tylko na wymianę (zdjęcie ) przy następnej zmianie oleju. Motocykl nie jest zarejestrowany. Ma ubezpieczenie, przegląd, badania tech, tłumaczenia i oplaty zrobione przez osobę która go sprowadziła. Jak by to byl problem moge zarejestrowac.Poza tym wszystko działa i jest w bardzo dobrym stanie.

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tu małe info o X-ie

Cytat

Motocykl mam niecałe trzy lata. To 3 w garażu a odkąd kupiłem rower szosowy juz zupełnie nie jeżdżę .Miał być przerabiany na wyprawowy bo r1200gsa jest za ciężki. Plany się zmieniły i na wyprawy będę jeździł samochodem 4x4 z rodziną i to powód sprzedaży. Bezwypadkowy , przebieg orginlany. Teraz ma amortyzator olejowy i jest obniżony o 3 cm. W 30 min można odwrócić. .z rzeczy które wymagają zrobienia to bendix. Czasami przy odpalaniu słychać stukniecie. Całe wolne koło z bendixem kupione orginale BMW ,czeka tylko na wymianę (zdjęcie ) przy następnej zmianie oleju. Motocykl nie jest zarejestrowany. Ma ubezpieczenie, przegląd, badania tech, tłumaczenia i oplaty zrobione przez osobę która go sprowadziła. Jak by to byl problem moge zarejestrowac.Poza tym wszystko działa i jest w bardzo dobrym stanie.

pozdro

W takim razie szału nie ma ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sie tu wszyscy podniecaja tym X-em z olx ale czy tylko ja widze czy kiera jest faktycznie przekoszona?

238637285_7_644x461_bmw-g650x-xchallenge-zamiana-_rev009.jpg

Wiem, byc moze tylko do wyprostowania ale w X-ach dosc czesto przy podwyzszeniu z TT sruby od mocowan sie krzywiły przy glebie. Być może to nie taka okazja jak ją malują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może to tylko takie wrażenie... a poza tym akurat mam podwyższenie TT i każda gleba (mało ich, ale są czasami :-D ) "przesuwa" kierownicę na śrubach mocujących, jest tam też guma, która notabene świetnie amortyzuje uderzenia, kierownicę bardzo łatwo można później ustawić w pierwotne położenie, może i tutaj wystarczy ją odpowiednio ustawić, no chyba że sama kierownica jest krzywa :roll:

A cena wcale nie jest/była atrakcyjna, ja np. za swojego dałem 11500 zł (faktem jest że kilka rzeczy trzeba było na dzień dobry zrobić - ale to głównie części eksploatacyjne), poza tym ktoś inny z tego forum dał jeszcze mniej :-P także ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poza tym ktoś inny z tego forum dał jeszcze mniej :-P także ;-)

Tamten egzemplarz jednak pozostawia wiele do życzenia :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i ten "bendix" ... ja wiem, że to podobno awaryjna rzecz w tych silnikach, ale myślę, że przy przebiegu jaki niby ma ten motek nie powinno się z nim cokolwiek złego dziać, a poza tym uważałbym bardzo na papiery tego moto, chyba że właściciel tak jak pisze może go zarejestrować na siebie i dopiero sprzedać - najlepiej z "twardym dowodem rej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dał mniej, dał, a zapier*ala jakby dał duuużo więcej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poza tym ktoś inny z tego forum dał jeszcze mniej :-P także ;-)

Tamten egzemplarz jednak pozostawia wiele do życzenia :-D

Ja też słyszałem o co najmniej 2 takich okazjach klinicznych.

Zanim pojechałem po swojego do Niemca to też się w Polsce naoglądałem. Same okazje... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest wersja lejdis z dużym bakiem TT, byc moze zatankowany więc dlatego jest "gleba" :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjaciela się nie sprzedaje.

Ale to jest przyjaciel żony, haha!

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zna ktos moze tego Dakara? Ogladal go juz? Moze o nim cos wiecej powiedziec?

http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-bmw-gs-650-dakar-polecam-CID5-IDbPinH.html#:474f9748a3

To jest oryginalna przednia lampa TT ?

Edytowane przez kiziol23

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest oryginalna przednia lampa TT ?

Na to wygląda :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kojarzę, ale oglądam ją od baaardzo długiego czasu, wygląda na niezbyt zadbaną, choć fajna limitowana wersja, taka sama wersja, tylko lepiej utrzymana no i z duużo mniejszym przebiegiem jest w Poznaniu, no ale cena niestety duużo wyższa :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja szukam z f-vat, bez tego zostaje mi xt660z albo coś innego.

Mieszkasz gdzieś w okolicy tej 800tki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×