Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie pytaj o przebieg, nie patrz w ogłoszeniach na rubrykę przebieg, przyjeżdżając na oględziny zaklej wyświetlacz w miejscu przebiegu taśmą - i sprawdzaj. Taka moja rada, niezmienna od lat.

Jeżeli nie zechce potem odsprzedać to tak :). Jeśli zechce to lepiej coś z 20 tys z Włoch :-D. Klient patrzy na przebieg i chu*. Jak moto ma 50 tys to już jest zastanawianie się, czy jeszcze pojeździ bo to dużo... 100 tys? To już tylko na Strażacką :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem... Tyle że ja mam ten problem, że motocykle kupuję dla siebie - nie dla następnego właściciela :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, ja też kupiłem dla siebie + sporo doinwestowałem, bo dla siebie ale obecnie chcę sprzedać i widzę jak się sprawy mają :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też próbuję sprzedać.... wiem jaki to problem. Pozostaje wierzyć, że świadomość kupujących się powoli zmienia :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co ciekawe to jest 2004 r., Wino dlaczego myślisz, ze 2006 / 2007 ?

Stopka centralna alu koła i tłumik ale ten ostatni jeszcze od strony koła trzeba luknąć.....

Teraz widzę że na stelażu tylnym ma naklejkę r1200 gs te roczniki od 2007 już nie miały..... wychodzi że poskładany jakiś.....

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stopka centralna alu koła i tłumik ale ten ostatni jeszcze od strony koła trzeba luknąć.....

Teraz widzę że na stelażu tylnym ma naklejkę r1200 gs te roczniki od 2007 już nie miały..... wychodzi że poskładany jakiś.....

tzn? jeśli jest z 2004 to powinien mieć tę naklejkę? napisałeś, że po 2007 r nie miały

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stopka jej górna podpora w 2004 powinna mieć kształt półkoła, roczniki 2004 ciężko się stawiło, napisu nie powinno być w roczniku 2006/2007, ten kolor ze zdjęcia też chyba nie występował w roku 2004.... Musiałbym doczytać.....:-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Model z 2004 ma centralną stopkę z wyokrągloną poprzeczką, mój jest z 2004, Wino dobrze prawi, poza tym radzę odpuścić jeśli tylko sprzedawca proponuje umowę z jakimś obcokrajowcem, po podpisaniu takiej umowy sprzedawca - ten z Polski - nigdy Ciebie na oczy nie widział, czasem zdarzają się "skubane" i Ty będziesz potencjalnym sprawcą.

Edytowane przez Geoborek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szwajcar. Pewnie dziurawy jakiś :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niewiele można powiedzieć po tych fotkach, nie wiem czemu właściciel nie podał przebiegu (wygląda na znaczny) w zasadzie nie podał żadnych informacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli że co?? :-)

Czyli, że @Dziadek jest z Lublina.

Napisz PW (tylko grzeczniej), to może Ci pomoże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest i nie ma czasu ostatnio :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest i nie ma czasu ostatnio :P

Nie jestem. I zarobiony jestem.

P6050072.JPG

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem. I zarobiony jestem.

P6050072.JPG

Urosłeś, nogi Ci wystają, może to kup zamiast KTMa 690 :lol: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P6050072.JPG

Dziadek , a powiedz ... gdzie ukraiński chłopiec w tle ? :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek , a powiedz ... gdzie ukraiński chłopiec w tle ? :-D

Ben ... dajże dzieciakowi z kibla przy zamkniętych drzwiach skorzystać ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeklejam z f800gs.pl

WItam,

Oglądam moto do zakupu w różnych miejscach.

Wczoraj trafiłem na rocznik 2008 35kkm przebiegu (historia znana od 25kkm bmw.gif serwisowany - ostatnio duży przegląd na 32500km a jednak...

Pomijam, że moto jakby zderzyło się z kurnikiem, zaniedbane tak, że linki nie chodzą i wcale nie było takie nieprzewrotne jak w ogłoszeniu :) - moją uwagę zwróciło i zaniepokoiło to że miska dziwnie mokra z lewej strony.

Czemu dziwnie ? bo mokra też przed korkiem spustowym, wręcz na osłonie silinka jest plama.

Jak widać na drugim zdjęciu plama oleju "wystaje" na osłonę silnika.

Oczywiście olej płynął z wiatrem do tyłu :) stąd na całej długości ok 5mm poniżej linii uszczelki wilgotno.

Pod moto stojącym od listopada też 10cm ślad oleju.

Macie pomysł z czego to może wynikać ?

Dodatkowo pod pompą wody biało zielonkawy naciek (czy tam zdarzać się może nieszczelność ? "

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×