Skocz do zawartości

Recommended Posts

ty już chłopie nie kombinuj z niemieckim sprzętem - 3 koła euro /niemiec może sówkę ci opusci ;-) / + transport , przegląd , tłumaczenie , karta pojazdu itp itd . tu masz full opcję , ubezpieczoną i wszystko na tacy . targuj się i zabieraj do domu bo się inny znajdzie i będziesz płakał że złom po niemiaszku kupiłeś i wsadzasz , wsadzasz i końca nie widać ;-) ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wsadzać to ja mogę, ale może nie o tym tu mowa ;)

Poszedł PW do marek_m. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba że chcesz 2003, to bierz mojego, bo plan się zmienił i szukam...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba że chcesz 2003, to bierz mojego, bo plan się zmienił i szukam...

Napisz mi na proszę na pw co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile chcesz zapłacić? Jak coś to dla mnie możesz zapłacić różnice :) Tak poważnie to już dluuugo obija się po portalach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile chcesz zapłacić? Jak coś to dla mnie możesz zapłacić różnice :) Tak poważnie to już dluuugo obija się po portalach.

No czekałem na Ciebie, w końcu to Twoje strony;-)

W sumie dziwne, że długo wisi - pewnie coś nie tak. Ale może podjadę looknąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezupełnie moje ;) Tak wg. to jeszcze aktualne? W takiej cenie to albo super okazja , albo super padlina. Najlepiej zobaczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezupełnie moje ;) Tak wg. to jeszcze aktualne? W takiej cenie to albo super okazja , albo super padlina. Najlepiej zobaczyć.

Okazało się, że kumpel mieszka niedaleko i obiecał podjechać i zalukać gdzie trzeba.

Kilka dni i się rozjaśni co to za maszyna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby nie zestaw kufrów - to cena jest całkiem normalna. Ceny pierwszych 1200 już mocno spadły. To że długo stoi to żaden wyznacznik, trzeba po prostu porządnie zweryfikować stan.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiałem z człowiekiem od tego moto którego wkleiłem link. opowiedział mi trochę o sprzęcie i taka kwestia: powiedział że przy włączaniu jedynki jest dosyć mocne nie klik tylko "jebnięcie" - czy te sprzęty tak mają? I druga kwestia szyba "rusza" się w mocowaniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kultura pracy skrzyń bmw zostawia wiele do życzenia. przy wrzucaniu jedynki jest mocniejszy dźwięk, ale czy to miał na myśli sprzedający z którym rozmawiałeś, to nie wiem.

szyba się mocuje na śrubach, które wchodzą w takie nakrętki z gumą dookoła. w trakcie dokręcania nakrętki przez gumę dociskają szybę. nie jest to najmocniejsze połączenie, ale zakładając że wszystko działa szyba nie powinna latać. mogą być wyrobione gumy na nakrętkach (można kupić nowe w BMW), a mogą być wyrobione otwory, gdzie wkłada się nakrętkę. wtedy trzeba zmieniać plastik pod szybą.

przy oględzinach można odkręcić szybę imbusem (4 śruby) i zobaczyć co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee.... a co on ma do naprawy?? Bo po zdjęciach nie bardzo widać, a napisane jeszcze mniej... Podejrzewam, że on po prostu dokumentów do rejestracji nie ma...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedaleko jest, wiec jak pogoda pozwoli to pojadę.

A z tymi kwitami to mnie zaskoczyłeś - nie wpadłbym na to.

Ach... człowiek się całe życie uczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosztuje koło 7-8 tysi za mało, a jeśli są kwity na przebieg - to i dychy brakuje. Rozbity nie jest, ledwo jakieś rysy, napisane że sprawny technicznie - to zostają kwity do rejestracji..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

enlil - dzięki za odpowiedź. no właśnie ciężko tak powiedzieć trzeba by było usłyszeć jak wchodzi 1 w tym konkretnym egzemplarzu. tylko że ja nie będę miał porównania bo jeszcze żadnego nie macałem :) Przyznam, że rozważam jeszcze kupno kle 500, poczytałem opinie, na tym forum też było porównanie. Nie ukrywam że ważne dla mnie jest łatwość i taniość napraw i części.Natomiast bmki łądniej się prezentują i nie ma co ukrywać ale po lifcie, a takiej nie kupie niestety. za f650 z 99r jest kle 500 z 2003r - wiem że rocznik teoretycznie nie taki ważny ale stan moto.

Edytowane przez marcinnn6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem do dziewuchy ze dwa razy, ale chyba nie mam tego czegoś albo ona jakaś nieśmiała. Do kontaktu nie doszło:)

Ktokolwiek widział, zna albo coś wie o motku lub właścicielce?

http://allegro.pl/bm...6260570980.html

Złapałem właśnie kontakt - GS jak najbardziej męski:) Dostałem kilka dodatkowych fotek. Niestety Anglik i to widać:(

post-4332-0-38642800-1465968291_thumb.jpg

post-4332-0-46796500-1465968292_thumb.jpg

post-4332-0-97741300-1465970207_thumb.jpg

post-4332-0-43248900-1465971031_thumb.jpg

Edytowane przez Koyac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
enlil - dzięki za odpowiedź. no właśnie ciężko tak powiedzieć trzeba by było usłyszeć jak wchodzi 1 w tym konkretnym egzemplarzu. tylko że ja nie będę miał porównania bo jeszcze żadnego nie macałem :) Przyznam, że rozważam jeszcze kupno kle 500, poczytałem opinie, na tym forum też było porównanie. Nie ukrywam że ważne dla mnie jest łatwość i taniość napraw i części.Natomiast bmki łądniej się prezentują i nie ma co ukrywać ale po lifcie, a takiej nie kupie niestety. za f650 z 99r jest kle 500 z 2003r - wiem że rocznik teoretycznie nie taki ważny ale stan moto.

kupisz co tobie bardziej leży. KLE moim zdaniem troche innym motocyklem, chociaż nie jeździłem. tylko czytałem. Fka ma sporo części na rynku wtórnym za śmieszne pieniądze. Ceny nowych części nie porównywałem, ale podobna japonia droższa. chociaż pewnie klocki, filtry itd kosztują podobnie.

Dobrze serwisowana Fka nie sprawia problemów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee.... a co on ma do naprawy?? Bo po zdjęciach nie bardzo widać, a napisane jeszcze mniej... Podejrzewam, że on po prostu dokumentów do rejestracji nie ma...

Chyba miał kwity, bo zadzwoniłem dzisiaj rano i usłyszałem PRZECIEŻ SPRZEDANE JUŻ.

Kolo się chyba nie zdążył jeszcze odrestaurować po transakcji ;-)

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×