Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 14.02.2017 o 18:19, gilby napisał:

ktoś zna może tego dakara? Można coś ze zdjęć wywnioskować? Może ktoś będzie na Radzymińskiej w Wawie?

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-dakar-2004-2005-polska-CID5-IDhdP5F.html

 

 

Zasiałeś panikę u kolegów z Wawy. Nie wiedzą kogo wypchnąć do odpowiedzi.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa, macie wolne, a obejrzeć koledze motek to tylko w godzinach pracy się da? No i jak w tym kraju ma być dobrze...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gilby, a czo Ty z tym Dakarem? Inteligentny, przystojny chłopak, fotograf, ze zmysłem estetycznym... Przecież jest tyle pięknych motocykli, nie wszystkie są niemieckie :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, JacekJ napisał:

Aaaa, macie wolne, a obejrzeć koledze motek to tylko w godzinach pracy się da? No i jak w tym kraju ma być dobrze...

Jakby było tylko dobrze, to skąd byś wiedział, że jest dobrze, ja lubię jak jest niedobrze, bo nie jest wtedy gorzej.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Seb napisał:

Gilby, a czo Ty z tym Dakarem? Inteligentny, przystojny chłopak, fotograf, ze zmysłem estetycznym... Przecież jest tyle pięknych motocykli, nie wszystkie są niemieckie :D

No, taki dakar to przy tenerce brzydal jest totalny :) Ale podobno jak się jedzie, to tego nie widać :) 

A ten dakar w miarę dobrze wyposażony jest i w adekwatnej moim zdaniem cenie. 

Po rozmowie jestem. Jeśli się wszystko potwierdzi  - to fajna opcja jest. Choć wolał bym tenerkę :)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem, po co brać brunetkę, jak się woli blondynki? A już tak serio, to Dakar ma fajny zawias, a Teresa kondoniasty.

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Seb napisał:

Nie rozumiem, po co brać brunetkę, jak się woli blondynki? A już tak serio, to Dakar ma fajny zawias, a Teresa kondoniasty.

Wysłane z bagna.
 

TereZa daj pokój!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Seb napisał:

Nie rozumiem, po co brać brunetkę, jak się woli blondynki? A już tak serio, to Dakar ma fajny zawias, a Teresa kondoniasty.

Wysłane z bagna.
 

Słyszałem, ze Teresa ma lepszy zawias, ale jest mniej poręczna?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tyle lepszy że w wersji bez ABS przód jest regulowany, a tył teoretycznie mniej zmęczony wiekiem, tyle i tylko tyle :default_icon_e_smile:

jak se tak czytam to dochodzę do wniosku, to też z własnego doświadczenia - najlepiej jak się kupi coś co się podoba, w tym przypadku jeśli faktycznie Dakar Ci sie nie podoba, a Tenerka jest piękna, to się nawet nie zastanawiaj i kupuj Tenerkę. Sezon przelatasz i będziesz wiedział czy to był dobry wybór czy nie, do tego tak czysto teoretycznie łatwiej będzie ją zbyć, chociażby ze względu na wiek no i pewnie będzie to czas, że Seb będzie szukał właśnie takiej Tenerki :default_icon_mrgreen:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cały czas liczę, ze moze pojawi sie coś z faktura VAT, bo chciałbym jakies koszty zrobić. Moze to być nawet jakaś 800tka z początku produkcji. Mam tam jakies plany na ten rok wyjazdowe i każdy moto podobny do dakara, tenery czy 800tki sie nada. 

Troche mnie nosi, bo na plusie temperatura, bujnął by sie chociaż kawałek :)

A Dakar mi sie podoba nawet, tylko chciałem coś młodszego. Przez ostatni rok troche obserwowałem i były na aukcjach takie trenerki z 2010-2011 w moim zasięgu. 

Edytowane przez gilby
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gilby, rzadko to piszę, ale przyznaję rację Dakarowemu, w całej rozciągłości w offie Dakar bije Tenere na każdym polu, każdym, uwierz. Na szosie może być bardziej remis. No ale Tenera wygląda jak Tenera, a Dakar cóż...

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale jaki ja tam mam teren w wielkopolsce, CBRką przejadę :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to bierz Tenere, nie myśl tylko bierz.

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1150

Wysłane za pobraniem

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak sam stwierdziłeś - dziwadło.... Sprzedaje się już ponad rok z tego co obserwatorzy rynku mówią...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze brzydszy giees

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F800GS 2013r podawany przebieg 34000km cena w jakiej moge kupic 26500PLN ostateczna. (Wydaje mi sie za "duza okazja" ale chyba przewrazliwiony juz jestem ;) Jeśli mozecie spojrzeć swoim (nie)łaskawym okiem na zdjęcia i podzielić sie spostrzeżeniami -będę wdzięczny :))
053e02266319abde4602e2034c3f9d12.jpg
d639c492028b5ab7936090d45af24c79.jpg
a0c685025e044ed35c96cff813f926e6.jpg
52aa589869f5d2db0c816ce21ae0c167.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a gdzie lewy przedni kierunkowskaz... 2 stówki jak nic jeśli się znajdzie na rynku wtórnym :default_icon_razz: nie ma gum na podnóżkach i ogólnie golas, nic więcej nie widzę 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bierz afrykę.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×