Skocz do zawartości

Recommended Posts

Było dzwonić do MT ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać oryginalne i drogie jak złoto gmole nie pomogły. Niezły dzwon musiał być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te rurki w hondzie są do d. miałem takie w nc700x . to z gównolitu jest . zamieniłem na jakąś kappę cze coś takiego . a to co kupiłeś to heed ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heed, wyglądają całkiem czadowo. Nawet się nie spodziewałem.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Panie i Panowie krótko do oceny 2-e oferty które mam pod nosem i nie trzeba tracić dnia żeby zobaczyć złom http://allegro.pl/bmw-f650-gs-dakar-2006-rok-kufry-abs-i6818492344.html bardzo uczciwy sprzedawca ale niestety tylny amor od zwykłego GS-a czy są jakieś jeszcze mankamenty ( większe optycznie do wyłapania) których nie wyłapałem, sprzęt z Francyji źródła wszelakich paści z ubezpieczalni......

oferta nr 2 http://allegro.pl/bmw-650-gs-dakar-i6807142077.html Pan taki rozmowy nie był :/

Generalnie czy warto tracić czas dla tych 2-ch ofert mój budget to powiedzmy 10-13k PLN zależnie od sztuki/wyposażenia/stanu ogólnego bo wiadomo przebieg jest do ustalenia :D

PS Modzi i Admini sorki  jak wlazłem z butami nie w temat ale jeszcze nie umiem się TU odnaleźć , pokornie proszę o umieszczenie powyższego postu we właściwym miejscu....no o ile jest w niewłaściwym 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nr 2 - szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oferta aktualna Pan poleciał na wczasy do Gruzji po powrocie odnowienie aukcji na allledrogo... wiem tyle z telefonicznej rozmowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poz. 1 to zwykły gs ,nie dakar /przednie lagi bez korków metalowych , to nie tylko zwykły tył.../  . poz. 2 już lepiej - wygląda na oryginał . stąd też inna cena :D . swoją droga sporo to już potaniało . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z VIN będzie tymczasowo problem ( wyjazd do Gruzji) będę próbował we wtorek/środę.......dam znać

3 godziny temu, mario2007 napisał:

swoją droga sporo to już potaniało . 

znakiem tego już jakiś czas wisi???? możesz bardziej uściślić czas??? będę szczery pomysł zakupu "dakara" pojawił się całkiem niedawno i dość spontanicznie tak więc nie mam ogarniętego "rynku"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super pojazd duńskiej Policji,

Biorąc pod uwagę 10 miesięcy podczas których w tym królestwie można pełnić służbę na motocyklu, przykładowy sierżant Jennsen tankował raz w miesiącu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak sądzisz?

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, robert1973 napisał:

z VIN będzie tymczasowo problem ( wyjazd do Gruzji) będę próbował we wtorek/środę.......dam znać

znakiem tego już jakiś czas wisi???? możesz bardziej uściślić czas??? będę szczery pomysł zakupu "dakara" pojawił się całkiem niedawno i dość spontanicznie tak więc nie mam ogarniętego "rynku"

uściślam - poliftingowe single w ogóle mocno potaniały , chyba znak czasu albo potwierdzenie mojego tekstu z przed kilku miesięcy . będzie taniało bo jest coraz starsze i trąci już myszką . to dalej fajny pierwszy motocykl , ale są nowsze konstrukcje i będzie taniało . a przedliftowe w słabym stanie będzie słabo sprzedawalne . i jak widać niektóre wałki wiszą już nawet latami . wałki czyli włoszczyzna z przekręconym licznikiem , spady z ubezpieczalni prostowane w stodole młotem i uzupełniane złomem z podobnych modeli , wszelakie post-policyjne okazje itd . są jeszcze spady z wojska , ale tutaj jest przeważnie inaczej - za drogie na polski rynek , zawsze serwisowane a czasem ze śmiesznymi prawdziwymi przebiegami . 

motocykle z udokumentowaną historią serwisową , zadbane i w doskonałym stanie sprzedają się z dnia na dzień . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...
motocykle z udokumentowaną historią serwisową , zadbane i w doskonałym stanie sprzedają się z dnia na dzień . 


Zgadza się, zwłaszcza te doskonałe. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój nie był tak doskonały jak Twój :D , ale równie szybko zmienił właściciela . co tylko potwierdza nasze wspólne zdanie :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT, może jednak zadzwoń, może Ci odsprzeda :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Pszemo napisał:

MT, może jednak zadzwoń, może Ci odsprzeda :default_laugh:

Dzwoń przynajmniej silnika posłuchać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, raby napisał:

Dzwoń przynajmniej silnika posłuchać.

Mam nagrania. :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy to ktoś wrzucał, ale jakbym szukała, to opis mnie przekonał ;-)

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-CID5-IDlf4C6.html#7aa7007bca     794 583 194  Adam z Chorzowa

"Witam serdecznie, sprzedam dobrego kumpla. Kumplujemy się od siedmiu lat, był zaniedbany, sprowadzony ze słonecznej italii, zmatowiały lakier i ogólny słaby stan, ale dostrzegłem w nim to coś i się zaprzyjaźniliśmy, zrobiliśmy razem ponad 60tyś km i teraz ma na liczniku 104 000km. Gadałem z nim i obiecałem mu spokojną emeryturkę w rogu garażu, oraz tylko małe wyskoki raz na jakiś czas. Powiedział mi, że w kącie garażu to se sam mogę stać, a On nie po to ma nowy napęd i gumy, żeby po nim myszy sikały, tylko chce czuć ogień na tłokach, wiatr na szybie i od czasu do czasu szuter na osłonie silnika. Więc obiecałem znaleźć mu nowego kumpla do dalszych i bliższych wojaży. A więc co mój kumpel ma do zaoferowania: 
- napęd wymieniony w 2016 (markowy DiD nie china)
- wymieniony akumulator (po zimie odpalił od strzała)
- wymienione obie gumy
- przegląd do maj 2017
- ubezpieczenie do sierpień 2017
- ABS
- podgrzewane manetki
- stelaż pod kufry
- wersja BORATa z wbudowanym magnesem na c...ki
- niezapomniane chwile i kilometry tras przed sobą
- nigdy nie zawiódł, nie dał ciała, zawiózł i wrócił z każdej wyprawy.

Trzymany w ogrzewanym garażu, w największe mrozy miał +10. Nigdy nie szlifnięty, (nie zamknąłem na nim gumy, wiem c...a ze mnie)
To tyle z naszej strony, następny ruch należy już do was. Pozdrawiamy Patif z Beemką"

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ romantyczny sprzedawca, ja dla odmiany po tym opisie na pewno bym go nie kupił :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Magnes na c...ki Cię nie przekonał?

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×