Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja nie lubię "długie tankowanie" :)


Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewex , opis gościa który "wie co ma i nie sprzeda" . Nikomu nie sprzeda bo nikt tyle nie zapłaci . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie z poza "grupy"

A olej wymieniony? :default_icon_e_biggrin:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozważania cenowe.   Tyle chce ile napisał . A ile powinien wołać ?  18 400 ?  Widać , że jest zadbany . Komuś przypasuje to kupi .

4 godziny temu, FALCON napisał:

Ja nie lubię "długie tankowanie" :)


Wysłane z garażu

Bo Ty lubisz jaranie w trakcie tankowanie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niekoniecznie. Styknie, że przywieźli nie pilnując kwitów, teraz kwit już nie do odzyskania to i zarejestrować się nie da. Albo wyzłomowany za granicą z adnotacją w kwitach - też nie do zarejestrowania. Oczywiście trzeba pytać o potwierdzenie legalności jakieś..
Popatrzcie na łańcuch i tablice. Musiał stać gdzieś od lat. Nie wiem kiedy białe tablice weszły we Francji, ale takich czarnych od dawna nie wiedziałem


Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zbiornik nie wchodzi w rachube. To nie w kij dmuchał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎20 o 15:08, arthurr napisał:

Niekoniecznie. Styknie, że przywieźli nie pilnując kwitów, teraz kwit już nie do odzyskania to i zarejestrować się nie da. Albo wyzłomowany za granicą z adnotacją w kwitach - też nie do zarejestrowania. Oczywiście trzeba pytać o potwierdzenie legalności jakieś..

Motocykl stoi na ogromnym placu gdzie są tylko i wyłączeni auta z ubezpieczalni- uszkodzone, porozbijane, po kradzieżach etc. Codziennie mijam to miejsce po drodze z pracy więc jak komuś zależy to założę gumowce i mogę obadać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda zachodu, to Kraków, gorzej jak Poznań (więcej jak stówę nie opuści):default_dry:

Chyba, że rzeczywiście pójdziesz w gumowcach....:default_huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Pawel napisał:

Jakby ktos szukal prawdziwego meskiego motocykla to temat ciekawy na zime :-D

https://www.olx.pl/oferta/triumph-tiger-xcx-800-abs-2016-austria-CID5-IDoUVHv.html

z Tapatalka
 

Źle doczytałeś, albo wcale, on nie jest męski, tylko pokradzieżowy :default_icon_e_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, dakarowy napisał:

Źle doczytałeś, albo wcale, on nie jest męski, tylko pokradzieżowy :default_icon_e_biggrin:

Co Ty tam wiesz o czytaniu :D

, jak ktoś kupi to będzie miał na gotowo super pojazd za w cenie 5 letniego gieesa :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z fb. A wystarczylo sprawdzic co minister transportu z UK na to.
Dwa ostatnie zdjecia ja dodalem.

A więc, dodaje post którego nigdy nie chciał bym dodać i nie życzę tego innym. Ale do rzeczy. Kupiony przeze mnie BMW F800GS z rocznika 2009 o nr VIN WB10219029ZT74456 za 23.500 zł z "salonu" motocyklowego MOTORVISION z Sędziszowa Małopolskiego koło Rzeszowa. Po podłączeniu do komputera w BMW i sprawdzeniu przedsezonowym. Wymieniony licznik z innego motocykla z przebiegiem 36 tys a faktyczny to 98 tys. Malowana chłodnica i stelaż. Malowane wszystkie śruby na ramie + malowane śruby na zaciskach hamulcowych. Do wymiany kosz sprzęgłowy + tarczki sprzęgła. Do wymiany rozrząd kpl. Silnik do ogólnej regulacji i remontu. Ogólnie Pan był trochę zaskoczony stanem techniczno-silnikowym.. motocykl oddany a kasa zwrócona. Standardowo koleś z MOTORVISION o niczym nie wiedział. Nie twierdzę że wszystkie tam takie są ale ten akurat to masakra. Nie znam się wybitnie na BMW więc nie miałem jakiś uwag jak go brałem. Dla mnie wizualnie było ok. Ale po opinii specjalisty toasakra. No cóż. Nie polecam i polecam uważać na ten "salon". Chciałem się nie sugerować opiniami w sieci ma ich temat ale potwierdily się w 100 %. Cóż pozostaje i dalej szukać. Jak coś to z chęcią kupię jakiegoś F800GS do 25 tys zł. pozdrawiam... Aaa jeszcze parę zdjęć + zdjęcia wiadomości z poprzednim właścicielem które pewnie was rozbawia najbardziej...

FB_IMG_1506632079464.jpgFB_IMG_1506632082963.jpgFB_IMG_1506632086102.jpgFB_IMG_1506632088867.jpgFB_IMG_1506632091525.jpgFB_IMG_1506632094026.jpgFB_IMG_1506632096550.jpgFB_IMG_1506632099122.jpgFB_IMG_1506632107553.jpgFB_IMG_1506632111507.jpgFB_IMG_1506632114070.jpgFB_IMG_1506632116296.jpgFB_IMG_1506632125842.jpg0dc6241b87369842426b8c9bff9ce1d7.jpg8eece9b96e4d1731e559f6102a4b0623.jpg

z Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nachalny jesteś, wiesz? Jeśli nie wiesz (bądź udajesz że nie wiesz) - podpowiem: w tym temacie nie wrzucamy swoich ogłoszeń. Dział "sprzedam" juz "odkryles", nie wystarczy Ci?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, bednarskij napisał:

Tak jak wyżej, ogłoszenia w dziale ogłoszeniowym, pitolenie i pitoleniowym. 

ps

Rutkos, o tym Ci mówiłem wiosną, jak jest promo to cza brać  :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

Tak jak wyżej, ogłoszenia w dziale ogłoszeniowym, pitolenie i pitoleniowym. 

ps

Rutkos, o tym Ci mówiłem wiosną, jak jest promo to cza brać  :default_cafe2:

No fajny, następnym razem razem :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No fajny, następnym razem razem :default_icon_beer:
W porownaniu do Twojego to goły no i cena nie ta.

z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×