Skocz do zawartości

Recommended Posts

50 minut temu, Pawel napisał:

W porownaniu do Twojego to goły no i cena nie ta.

z Tapatalka
 

No tak , a tak z innej beki jeszcze zrobimy wypad w tym roku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie co sądzicie o tym?! https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-650-dakar-04r-abs-mega-doinwestowany-CID5-IDpfFcX.html#fa08db9ccc

Pewnie jutro podjadę go zawinąć, ale z racji, że jestem na razie laikiem - wysyłam pierwsze tutaj

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę że jest zajebiście tani ;)

Napisz do @LosTerenos jest z Bydłoszczy, ma takiego Dakara, być może miałby czas podjechać i pomóc w ogledzinach...

P.S. W Przywitalni byłeś...?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jasne że byłem - nawet wpisowe proponowałem, ale nikt się nie chciał skusić ;) 

Dzięki za info - zobaczę jak się ogarnę z czasem - jeśli jutro nie dam rady to dopiero we wtorek...ale na pierwszy rzut oka "jest okazja" 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, konrad.wegrzyn napisał:

...  na pierwszy rzut oka "jest okazja" 

Żeby się nie okazało, że kupiłeś "okazję" ;)

Ze zdjęć niewiele można wywnioskować, cena dobra,  trzeba jechać oglądać, decydować ... Jakby dał radę pojechać z Tobą Ven, albo LosTerenos to by była wielka pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, konrad.wegrzyn napisał:

 Rozumiem, że walutę przelicza się w litrach?! ;)

Tak, ale może być też gotówka dla Admina Pawła :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko bez napalanki. Ja wiem, że jak się chce kupić swoje marzenie, to nieraz emocje wygrywają. Więc weź ze sobą kogoś z mokrą głową np. brata, szwagra, kumpla i też dobrze byłoby, żebyś się skontaktował z w/w kolegami z forum - jak będą mogli, zapewne Ci pomogą. 

Tylko spokój Cię uratuje.... 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pszemo napisał:

Tylko bez napalanki. Ja wiem, że jak się chce kupić swoje marzenie, to nieraz emocje wygrywają. Więc weź ze sobą kogoś z mokrą głową np. brata, szwagra, kumpla i też dobrze byłoby, żebyś się skontaktował z w/w kolegami z forum - jak będą mogli, zapewne Ci pomogą. 

Tylko spokój Cię uratuje.... 

Masz rację Pszemo. Napaliłem się bo moto zacne i chyba w dobrych pieniądzach. Będę miał ze sobą kumpla, który jeździ w trialu o 12 lat i ma 14 sztuk moto. Poinformuję na forum co i jak. Jak mi się uda przestawić dzień to może jeszcze w poniedziałek podjadę.

Marzył mi się Dakar od zawsze...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cudów nie ma, więc pytanie gdzie jest haczyk. To moto jest zarejestrowane w PL?

 

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, konrad.wegrzyn napisał:

Masz rację Pszemo. Napaliłem się bo moto zacne i chyba w dobrych pieniądzach. Będę miał ze sobą kumpla, który jeździ w trialu o 12 lat i ma 14 sztuk moto. Poinformuję na forum co i jak. Jak mi się uda przestawić dzień to może jeszcze w poniedziałek podjadę.

Marzył mi się Dakar od zawsze...

 

Może mieć i 150 motocykli, ale jeśli nie miał F650GS to niewiele pomoże jeśli chodzi zwrócenie o uwagi na przypadłości F650GS :default_icon_razz:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, ceny tych egzemplarzy są wyższe, więc skąd promocja? This is the question :default_icon_e_biggrin:

I nawet jak klient będzie chciał, to kładź kasę na stół i jedź na jazdę próbną. Zagrzej moto, odkręć korek i sprawdź czy nie wali zbytnio spalinami, sprawdź czy nie ściąga p/l, jak hamuje, czy nie trzęsie kiermaną, weź śrubę mikrometryczną do pomiaru tarcz (min wymiar to  4,5mm). Żeby się nie okazało, że maszyna po przygodach i poskładana po taniości, tylko do sprzedaży.

Edit: 

Stan baterii, czy nie wali sprzęgło rozrusznika. 

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacznij od tego czy po nr. VIN jest to wersja Dakar. Pamiętaj że jest to anglik i często lampa może świecić w drugą stronę (mało kto zmienia) Akcesoryjne kierownice w większości przypadków montowane są po glebach niestety. Sprawdź czy przednie koło ma na pewno 21'' (po fotach trudno wywnioskować) Zwróć uwagę na pracę sprzęgła jednokierunkowego i tylny amortyzator z regulacją (bo to drogie fanty) I tak ogólnie jak coś kupujesz to pamiętaj od razu że kiedyś będziesz musiał to sprzedać.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem przewidzianą magiczną "dychę"....parę PLN mogę dołożyć - byle nie za dużo. Napisałem o VIN  - czekam na odpowiedź.

Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, konrad.wegrzyn napisał:

Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi

Jeżeli ten motek jest w dobrym stanie i z taką ceną to długo nie postoi ... może jutro być już za późno. Teorie spiskowe są pomocne bo mogą ostudzić emocje, ale może być też inaczej ... Zaplanuj oględziny ... stań przed motkiem, popatrz, powąchaj ...na miejscu ;)

Cena na wejściu jest dobra, a czy dobry jest stan motocykla to na odległość nie da się ocenić.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam ten motocykl i Jarek tez go zna, a właściwie miał okazję kiedyś poznać :default_wink: To jest motocykl mojego kumpla Thomasa. Trzymał go u mnie w garażu. Kilka lat temu zaraz po zakupie motek był w serwisie u Jarka. Potem zrobił naprawdę niewiele kilometrów. Raz był ze mną na Podlasiu, gdzie zaliczył małą glebę na prawą stronę i później odłamał się jeszcze pampers (teraz założona jest nówka osłona z Touratecha). Zdjęcia w większości robione przez Thomasa kamerą na kasku więc głównie ja jestem na fotkach.

Poza tym wyjazdem kilka razy polatał ze mną wkoło komina i to wszystko.

Thomas czaił się ze sprzedażą już jakiś czas, nie miał czasu na jazdę, motek cały czas stał w garażu. Myślę, że od jakiś 2-3 lat kompletnie nie używany. W sobotę do mnie zadzwonił i powiedział, że opchnął go handlarzowi. Mówił, że jak jechał do niego to wyrzygały obie przednie lagi (uszczelniacze puściły). Guma na manetkach też zrobiła się jakaś dziwna, miękka, kleista. Czyli pewnie trzeba zwrócić uwagę na wszystkie gumowe elementy oraz na ewentualną rdzę.

Opis w ogłoszeniu mocno zachęcający do zakupu:  "Lakier ładny systematycznie myty i woskowany. "  :default_icon_eek:

Ta guma chyba od wosku zmurszała :D

 

ps. Uwielbiam handlarzy  :default_hammerpc:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

Dzięki LosTeterenos za szczegółową relację. Zadzwonię zaraz i umówię się na jutro. Orientuje się ktoś jaki jest koszt wymiany uszczleniaczy?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet z tymi wadami o których pisze Los Terenos ten motek jest warty proponowanej ceny - myślę, że jego cena mogłaby być na poziomie 12 czy 12,5kzł. Wprawdzie był kilkakrotnie używany zgodnie z przeznaczeniem, trochę stał, ale ... z pewnością jest warty obejrzenia i zainteresowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×