Skocz do zawartości

Recommended Posts

7 godzin temu, Pawel napisał:

Masz hak?

z Tapatalka
 

Nie lepiej w kasku? :default_icon_e_biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od pogody.

Nie wiem jak na północy ale na ten przyklad w Berlinie -8 :default_cool:

pogo18.jpeg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotomontaż , podobno jak zimno to ... Sa twarde i sterczące a tu nie widać tych objawów


Wysłane z garażu

Z Jasła do Bydzi w dwie strony taniej z przyczepka ? Będzie ciężko chyba ze małym autkiem


Wysłane z garażu

Edytowane przez FALCON
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Pawel napisał:

Najgorszy jest wiatr

Chyba, że we Wrocławiu .. ;)

browr-wiatr.jpg

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mam haka - zresztą teraz będę kilka dni na Pomorzu, a suchy garaż posiadam na Podkarpaciu. Jutro po oględzinach zabiorę się za suknie transportu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jutro po oględzinach zabiorę się za suknie transportu. 


Chodzisz w sukienkach ? :)



Wysłane z garażu
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam po długiej przerwie na forum! Pogoda nie sprzyja jeździe i zaczęły się poszukiwania. Mam pytanie odnośnie tego egzemplarza (będę jechał w pobliżu w weekend,  więc planuję zboczyć):

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-CID5-IDozl0V.html

Czekam obecnie na podanie VINu. Motocykl jest już dosyć długo wystawiony (podejrzewam,  że ze względu na cenę, może się mylę). W przebieg nie wierzę,  choć na żywo jeszcze nie widziałem. Przy kupnie zawierana jest umowa k-s, drugi właściciel w Polsce (w Niemczech do 2010). Sprzedający informuje,  że malowanie jest fabryczne i nie ma wypadkowej przeszłości. Oprócz tego wymieniony olej, akumulator i opona. Kufer z płytą to Givi. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i spostrzeżenia. 

Edytowane przez AdamCz-Dz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowiedz się czy to nie jest wersja obniżana przypadkiem. Trochę tak wygląda ale zdjęcia często przekłamują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, Pawel napisał:

A to nie PrzemaDaba ?

Raczej nie, Przemka wszystkie sprzedawane i użytkowane motocykle były zawsze w nienagannym stanie :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam po długiej przerwie na forum! Pogoda nie sprzyja jeździe i zaczęły się poszukiwania. Mam pytanie odnośnie tego egzemplarza (będę jechał w pobliżu w weekend,  więc planuję zboczyć):
https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-CID5-IDozl0V.html
Czekam obecnie na podanie VINu. Motocykl jest już dosyć długo wystawiony (podejrzewam,  że ze względu na cenę, może się mylę). W przebieg nie wierzę,  choć na żywo jeszcze nie widziałem. Przy kupnie zawierana jest umowa k-s, drugi właściciel w Polsce (w Niemczech do 2010). Sprzedający informuje,  że malowanie jest fabryczne i nie ma wypadkowej przeszłości. Oprócz tego wymieniony olej, akumulator i opona. Kufer z płytą to Givi. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i spostrzeżenia. 
Malowanie oryginalne z tego roku. A reszta... trzeba zobaczyć na miejscu

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Malowanie oryginalne z tego roku. A reszta... trzeba zobaczyć na miejscu

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Czy można gdzieś w sieci znaleźć, które roczniki w jakich malowaniach występowały?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Jarek napisał:

Chyba, że we Wrocławiu .. ;)

browr-wiatr.jpg

To jest argument jak zawieje nie pojedzie !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy można gdzieś w sieci znaleźć, które roczniki w jakich malowaniach występowały?
Gdzieś kiedyś można było
Nie wiem na ile wiarygodne ale może coś na
www.bikez.com

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, greg001 napisał:

Dowiedz się czy to nie jest wersja obniżana przypadkiem. Trochę tak wygląda ale zdjęcia często przekłamują.

Faktycznie, przyglądałem się podobnym zdjęciom i może tak być jak piszesz. Akurat nie jest to dla mnie wadą dyskwalifikującą z racji skąpego wzrostu (ale faktycznie - dosięgam też przy standardowej wysokości kanapy i nie potrzebuję obniżonej wersji). Muszę doczytać, bo nie pamiętam, w jaki sposób realizowane jest to obniżenie.

 

8 godzin temu, Pawel napisał:

Od niemca :-D

z Tapatalka
 

Dlatego taki mały przebieg - tam kupują motocykle i stawiają w garażu, bo przecież po to są:default_icon_e_biggrin:. Tylko w Polsce jakoś tak dziwnie ludzie sporo jeżdżą, na Zachodzie to nie do pomyślenia:default_blink:.

 

5 godzin temu, Marcin N napisał:

Gdzieś kiedyś można było
Nie wiem na ile wiarygodne ale może coś na
www.bikez.com

taptarapta
 

Kojarzę właśnie taką stronę, ale nie mogę jej teraz znaleźć. Na pewno szukałem tam BMW R850R - były podane malowania i opisy w zależności od rocznika. Stronka była taka ascetyczna, amatorska, ale sporo informacji w niej zawarto odnośnie poszczególnych modeli.

Postaram się obejrzeć tego GSa i zdam relację.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, AdamCz-Dz napisał:

Witam po długiej przerwie na forum! Pogoda nie sprzyja jeździe i zaczęły się poszukiwania. Mam pytanie odnośnie tego egzemplarza (będę jechał w pobliżu w weekend,  więc planuję zboczyć):

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-CID5-IDozl0V.html

Czekam obecnie na podanie VINu. Motocykl jest już dosyć długo wystawiony (podejrzewam,  że ze względu na cenę, może się mylę). W przebieg nie wierzę,  choć na żywo jeszcze nie widziałem. Przy kupnie zawierana jest umowa k-s, drugi właściciel w Polsce (w Niemczech do 2010). Sprzedający informuje,  że malowanie jest fabryczne i nie ma wypadkowej przeszłości. Oprócz tego wymieniony olej, akumulator i opona. Kufer z płytą to Givi. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i spostrzeżenia. 

Bierz mojego do cz-wy daleko nie masz... rok ten sam, wyposażenie też, mój niebieski i 2 kilo tańszy...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeoczyłem go wczoraj na olx widocznie. W sumie w Mykanowie mam kolegę, może się skuszę i podskoczę - jeśli motorek będzie lipny:default_cool:, to przynajmniej się z kumplem spotkam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, manioora napisał:

Bierz mojego do cz-wy daleko nie masz... rok ten sam, wyposażenie też, mój niebieski i 2 kilo tańszy...

 

Jak go ostatnio widziałem to wyglądał ładnie ... Dawaj foty!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, manioora napisał:

A co tam... pochwale się... zmieniłem na osiemsetę i tylko dlatego sprzedaję... 

I co? Zadowolony? Bo ja zajebiście :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×