Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niebawem bedzie xch, śledz wątek

z Tapatalka

Właśnie go składamy

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena, jak na rynek USA bardzo atrakcyjna. Swojego mocno zmęczonego nie oddałem za tyle jak chciałem sprzedać w zeszłym roku. Goły, ale ma jeden duży plus. Koła zmienione na Excel i wyglądają jakby były zaplecione na grubych szprychach. Koszt takiej operacji w USA to min $1000 za koło. Mogę pomóc w zakupie.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

2005 rocznik. Już wzmocnione!

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polska język, trudna język :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem o tym :) Chłopaki przejęli się ładownością opisaną na 5 kg - montują coś co w instrukcji ma 10 :D A poza tym za mały im był..

Edytowane przez arthurr
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drugi link się nie otwiera.

Zdławienie polega na innym prowadzeniu linki gazu co powoduje że jej ruch nie otwiera przepustnicy w całości. Odblokowanie z trgo co pamiętam polega na przełożeniu linki w inny rowek ;)

Tu @manioora z okolic Częstochowy sprzedaje swojego - ja bym obejrzał jeśli rejon ci pasuje (a podrzucanie ogłoszeń z Motoportu wskazuje, że tak)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.11.2017 o 19:14, arthurr napisał:

Wiem o tym :) Chłopaki przejęli się ładownością opisaną na 5 kg - montują coś co w instrukcji ma 10 :D A poza tym za mały im był..

mhmmm jednym słowem ma być z kategorii wagi super ciężkiej hahah :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do kolegi wyżej piszącego - odblokowanie ( w f650gs ) polega na usunięciu blaszki ograniczającej pełne otwarcie przepustnicy - w archiwach są zdjęcia, opis i w ogóle ;)

Co zaś do linka to popieram pomysł z motocyklem kolegi forumowego - on w realu opowie o nim co trzeba ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzwoniłem, odblokowanie w gratisie, wszystko fajnie tylko na koniec wyszło że obniżony (na amortyzatorach). Ten z drugiego linku też od nich tylko dla mnie za drogo, mam na zakup 8000.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz kupić cenę... niedobrze... :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, agwar napisał:

... tylko dla mnie za drogo, mam na zakup 8000.

To oznacza, że nie stać Cię na motocykl za 8kzł - może kup coś za 6i pól najwyżej 7 ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie żeby nie wydać 10tys lub więcej 8 mam na zakup. Liczę się z dodatkowymi wydatkami na serwis pozakupowy, rejestrację i ubezpieczenie. Żona i tak już krzywo patrzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, agwar napisał:

właśnie żeby nie wydać 10tys lub więcej 8 mam na zakup. Liczę się z dodatkowymi wydatkami na serwis pozakupowy, rejestrację i ubezpieczenie. Żona i tak już krzywo patrzy

Jeżeli chodzi o żonę to sytuacja normalna dla motocyklisty, a jeżeli chodzi o koszty to sprawa jest bardziej złożona niż żona - choć niektórzy twierdzą odwrotnie, a sprawa kosztów i stanu ma wiele szarości co oznacza, że tanio może być drogo, a drogo niedrogo ;)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

święte słowa, często żeby kupić tanio i dobrze trzeba kupić dwa razy, najpierw tanio a później dobrze. A z żoną nie chcę przeginać bo w pierwszej wersji dała się namówić na moto za ok. 6 tyś. (miała być F-ka).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty będziesz faktury zakupowe przedstawiał ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, ben napisał:

A Ty będziesz faktury zakupowe przedstawiał ?

Niektórzy mają się fajnie. Finansami zarządza główny księgowy i często jest to kobieta, a wtedy pobierasz zaliczkę i się rozliczasz ..- tak, żeby prawa strona równała się stronie lewej ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jarek napisał:

Niektórzy mają się fajnie. Finansami zarządza główny księgowy i często jest to kobieta, a wtedy pobierasz zaliczkę i się rozliczasz ..- tak, żeby prawa strona równała się stronie lewej ... ;)

Dopiero zacznie rozliczanie się kilometrówki :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czuję się trochę wywołany do odpowiedzi...

Masz ochotę na ten motorek z motoportu, to go kup. Z motoportem mam dużo do czynienia. Jak mam coś przy moto do zrobienia, robię u nich. W sklepie też u nich kupuję i osiemsetę też u nich kupiłem. Ogólnie firma w porządku, co wiedzą to powiedzą.... 

I tutaj wracamy do rozważań.... Jak chcesz moto pewne, to kup nowe. Masz gwarancję, o nic się nie martwisz. Jednak nowe też się psują. Rzadko, ale awarie też się zdarzają.

Używane mogą jeździć kupę lat bez usterek, a można tak trafić, że się odechciewa.

Miałem kiedyś lagunę 1.9dci, kupiłem sześcioletnią, jeździłem 6 lat bez żadnej usterki, a w 7 roku zaczęło się wszystko sypać... robiłem, robiłem, aż się rozpękłem i sprzedałem...

Kupił chłopak, którego znam. Po roku czasu stwierdził, że nic się nie psuje i wszystko jest ok... Także wszystko zrobiłem i mogłem się cieszyć autem dalej...

Wracając do mojego motorka...

Wg mnie moto pewne, do jazdy bez wkładu. Trafiła się 800gs w motoporcie (blisko i w dobrej cenie) i tylko dlatego zmieniłem. W przeciwnym układzie jeździłbym dalej. Wysoka szyba, płyta pod kufer. W zeszłym roku właśnie w motoporcie robiłem m.in. łożysko główki ramy.

Jak jesteś z Tomaszowa, podjedź zobacz moje, zobacz w motoporcie...

Zawsze lepiej obczaić kilka sztuk i się nie napalać.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżeli chodzi o żonę to sytuacja normalna dla motocyklisty, a jeżeli chodzi o koszty to sprawa jest bardziej złożona niż żona - choć niektórzy twierdzą odwrotnie, a sprawa kosztów i stanu ma wiele szarości co oznacza, że tanio może być drogo, a drogo niedrogo
Jeśli to normalna sytuacja to ja mam nienormalna żonę;)

Kto zgadnie ile z motocykli na zdjęciu należy do mnie, a ile do zony?0f481a923595b3d7450bac476c946796.jpg

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×