Skocz do zawartości

Recommended Posts

mają po 3 i 1/2 na głowę :default_icon_beer: - to pół to które ? 
Na zdjeciu jest 8, ale fakt, że jeden mojego brata ;)

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, looksgoodinblack napisał:

Na zdjeciu jest 8, ale fakt, że jeden mojego brata ;)
 

To brat nie ma zony czy to bratowej motocykl, którym brat jeździ ? :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To brat nie ma zony czy to bratowej motocykl, którym brat jeździ ? :default_cafe2:
Ma żonę i motocykl

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, mario2007 napisał:

ale gorszą , ma tylko jeden motocykl :default_icon_e_biggrin:

 

Matematycznie to jakieś 7 razy gorszą :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale gorszą , ma tylko jeden motocykl :default_icon_e_biggrin:
 
Muszę się z Wami w pełni zgodzić. Jeśli o motocyklowe zacięcie to moja siedem razy lepsza!

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jeszcze jest opcja, że wszystkie motorki są Lgib, a połowa Lgir, bo przecie Lgib może powiedzieć do Lgir, że co je Twoje, to je moje, a co je moje to nie ruszać... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, looksgoodinblack napisał:

Muszę się z Wami w pełni zgodzić. Jeśli o motocyklowe zacięcie to moja siedem razy lepsza!

I tutaj dochodzimy do faktu, że niektórzy mają żony o minus 7 razy gorsze od Twojej i minus 1 raz gorsze od Twojego brata :default_ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I tutaj dochodzimy do faktu, że niektórzy mają żony o minus 7 razy gorsze od Twojej i minus 1 raz gorsze od Twojego brata :default_ph34r:
Nie, inni mają normalne. I matematyka nie działa. Moje są trzy, tzn prawie cztery bo dwa jak jeden co nie działa czyli moja trzy albo prawie cztery razy lepsza. A jak jej lepszosc wyliczyć po liczbie jej morocykli?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, looksgoodinblack napisał:

Nie, inni mają normalne. I matematyka nie działa. Moje są trzy, tzn prawie cztery bo dwa jak jeden co nie działa czyli moja trzy albo prawie cztery razy lepsza. A jak jej lepszosc wyliczyć po liczbie jej morocykli?

Na początku napiszę, że zakładam, że jesteś żonaty z żoną, a Twoja żona jest kobietą, a Ty mężczyzną :default_laugh:

Jeżeli tak to rzeczywiście matematyka nie działa, bo nie ma takiego algorytmu, aby kobietę zamknąć w jakimś wzorze - nawet karkołomnym :cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na początku napiszę, że zakładam, że jesteś żonaty z żoną, a Twoja żona jest kobietą, a Ty mężczyzną :default_laugh:
Jeżeli tak to rzeczywiście matematyka nie działa, bo nie ma takiego algorytmu, aby kobietę zamknąć w jakimś wzorze - nawet karkołomnym :cafe4:
No tak...tak zdecydowanie tak

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, manioora napisał:

Miałem kiedyś lagunę 1.9dci, kupiłem sześcioletnią, jeździłem 6 lat bez żadnej usterki, a w 7 roku zaczęło się wszystko sypać... robiłem, robiłem, aż się rozpękłem i sprzedałem...

Kupił chłopak, którego znam. Po roku czasu stwierdził, że nic się nie psuje i wszystko jest ok... Także wszystko zrobiłem i mogłem się cieszyć autem dalej...

To samochód chciał zmienić właściciela. Historia jak z 'Christine' Kinga.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.11.2017 o 18:03, Jarek napisał:

Jeżeli chodzi o żonę to sytuacja normalna dla motocyklisty, a jeżeli chodzi o koszty to sprawa jest bardziej złożona niż żona - choć niektórzy twierdzą odwrotnie, a sprawa kosztów i stanu ma wiele szarości co oznacza, że tanio może być drogo, a drogo niedrogo ;)

na szczęście mnie przydarzył się wyjątek, bo do motocykli wróciłem właśnie dzięki żonie :D no ale ona jest wyjątkowa :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
na szczęście mnie przydarzył się wyjątek, bo do motocykli wróciłem właśnie dzięki żonie no ale ona jest wyjątkowa
Czyta to?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze jakiś czas temu za dwie dychy to można było kupić co najwyżej kwity do 1200,
a tero proszę, cały.. 
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-r1200-gotowy-do-jazdy-100-sprawny-zarejestrowany-ID6z9QuR.html#6e9658c7b7
Znając ceny na rynku USA i koszty wysyłki nie mogę zrozumieć tak niskiej ceny.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, looksgoodinblack napisał:

Znając ceny na rynku USA i koszty wysyłki nie mogę zrozumieć tak niskiej ceny.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 

Moim skromnym zdaniem powypadkowy !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie nowość na naszym krajowym rynku używanych motocykli. Ale przyznać trzeba że w tej cenie to i tak  warto pojechać i zobaczyć na żywo jeśli ktoś szuka. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moim skromnym zdaniem powypadkowy !!!
Tylko tak można to wyjaśnić. Doliczajac koszt wysyłki i cło ten motocykl mk musiałby kosztować poniżej $5000 w stanach. Mój z 2007 mogę spokojnie sprzedać za $6500-7000...

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

VIN do carfaxa i radość gaśnie na gębie :D . A numeru w opisie brak , więc raczej jest jak myslimy . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
VIN do carfaxa i radość gaśnie na gębie  . A numeru w opisie brak , więc raczej jest jak myslimy . 
No tak

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×