Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zamienię BMW R1200 GS rok prod. 2012, salon Polska, przebieg 62 tys. km na BMW F700 GS lub F800 GS. Potrzebuję czegoś lżejszego do off-a. Jeżeli ktoś myśli o przesiadce na większego geesa to chętnie przyjrzę się każdej ofercie.

https://www.facebook.com/groups/F800GS.Polska/permalink/1824631644338160/

FB_IMG_1560875120684.jpg

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez 2 lata zrobił 500km i stwierdził, że brakuje mu mocy i kupuje większego :default_laugh:

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, Pszemo napisał:

Przez 2 lata zrobił 500km i stwierdził, że brakuje mu mocy i kupuje większego :default_laugh:

No co się śmieje? Gdyby miał mocniejszą i szybszą maszynę to na pewno zrobiłby więcej kilometrów w tym samym czasie ... ;)

  • Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Vengosh10 napisał:

Phi...śledź wątek pimp maj rajd, wkrótce będzie się działo :default_laugh:

Co znowu popsułeś? :cafe4:

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fb

BMW g650 x moto / x-challenge czyli 2 w 1. Żelowa kanapa MW-Moto. Drugi zestaw kół Takasago 21 i 19 cali - anodowane na czarno, nowe szprychy, wycentrowane, gumy Michelin Cross AC 10 - również nowe! Dodatkowo zacisk brembo do koła 21, zębatki 52, 14 i 15 zębów. Zestaw nadwozia xmoto. Wydech remus jak ktoś chce hałasować+ db killer jak okres ochronny. Tel.[hidden information]. Dla ŁN który kupi przewidziany jakiś dodatek

BMW g650x

18400 pln

https://www.facebook.com/groups/lowcyniewygod/permalink/2336356086602624/?sale_post_id=2336356086602624o cf27972362f039b28ad1c9e8e5af5d43.jpge5b2147973526d3df42feb2ffaab4be1.jpgca108ec619eb4149a054d2f8a23c8bde.jpg81885ac48a57b75d41cd67c9b2016ad0.jpg

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten tylny amorek kojarzy mi się z jakimś blogiem, gdzie gość opisuje właśnie wyjazd do Ameryki na Dakarze. I w szczególności montaż takiego amorka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fuck... to ile kosztuje nowy??

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fuck... to ile kosztuje nowy??
Za nowy szesc dych bedzie malo.
Ten wyzej tani czy drogi twoim zdaniem?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używka.. A zostałem gdzieś w cenach nowych 800-ek które oscylowały w okolicach 45 w wyprzedażach.. Ale ja się nie znam, nowe u mnie nie wchodzi w grę :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I do tego"łysy". Wsadzić na nią co nieco i wyjdzie około 80.

Byłem w lutym tego roku w salonie BMW w Białymstoku, interesowałem się nową 750-tką, które kosztowała nieco ponad 56 tysięcy złotówek. Dużo kasy kruca bomba. Zawinałem wtedy do salonu Suzuki aby pomacać nowego Vstroma, który według cennika kosztował od 31 do 34 z haczykiem złotówek. Na szczęście w lutym nie było żadnego egzemplarza w salonie...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawet 66
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-f-850-gs-pakiet-adventure-gratis-ID6C5vbU.html#72afa140cc

a ja ciągle myślałem że nowe 800ty od 4 dych

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Enlil,, gdzies Ty byl?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, KaeS napisał:

I do tego"łysy". Wsadzić na nią co nieco i wyjdzie około 80.

Byłem w lutym tego roku w salonie BMW w Białymstoku, interesowałem się nową 750-tką, które kosztowała nieco ponad 56 tysięcy złotówek. Dużo kasy kruca bomba. Zawinałem wtedy do salonu Suzuki aby pomacać nowego Vstroma, który według cennika kosztował od 31 do 34 z haczykiem złotówek. Na szczęście w lutym nie było żadnego egzemplarza w salonie...

Mi też chodzi po głowie DL:default_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Enlil,, gdzies Ty byl?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

"wykańczałem się" ale tutaj dużo się nie zmieniło, red nadal ma "zimę", ty Tiger'a, a Kaes i Seb nowe motki, których twierdzili że nigdy nie kupią... fajnie znowu poczytać głupoty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawet 66
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-f-850-gs-pakiet-adventure-gratis-ID6C5vbU.html#72afa140cc

a ja ciągle myślałem że nowe 800ty od 4 dych

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Nowe ta są 850, a 800 -ty lecą na ryj, bo co chwila ktoś coś sobie wymyśli wymieniać .... całkiem niezłe sztuki można znaleść za 30, tylko nie na tym forum ;) ... nic tylko kupować ;) ... jak już się wykończyłeś i na forum wróciłeś to może o na moto wrócisz ;)
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×