Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zgadza się, w moim malowaniu sprężyna amortyzatora bez ESA jest czerwona, a z ESA jest szara. Chciałem czerwoną, żeby lepiej zgrywała się z kolorystyką ramy, ale Pan w salonie powiedział że tak jest i nie da się tego zmienić

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta nie da się, potrzymaj mi piwo.

Ride, eat, sleep, repeat!

  • Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, xel napisał:

Te 800 miały w opcji jakieś bajery typu ESA sresa 

Z tego co pamiętam to jak jest fabryczny  "LOW" to nigdy nie ma ESA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możecie dalej ble ble ble ... Nieaktualne :D

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, ben napisał:

Możecie dalej ble ble ble ... Nieaktualne :D

No i nigdy się nie dowiemy, czy był z ESĄ czy to zwykły "LOW".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff, ale kasy zaoszczędziłem :P 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.Screenshot_20200716-213731_Facebook.jpgFB_IMG_1594928255658.jpgFB_IMG_1594928257982.jpgFB_IMG_1594928259833.jpgFB_IMG_1594928261746.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Pawel napisał:

.Screenshot_20200716-213731_Facebook.jpgFB_IMG_1594928255658.jpgFB_IMG_1594928257982.jpgFB_IMG_1594928259833.jpgFB_IMG_1594928261746.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie jest Kruczek, bo cena trochę odbiega od innych z tego rocznika... Paweł, jest jakiś kontakt do chłopaka poza fejsem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdzie jest Kruczek, bo cena trochę odbiega od innych z tego rocznika... Paweł, jest jakiś kontakt do chłopaka poza fejsem?
Pewnie tak, napisz do niego

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Pawel napisał:

Pewnie tak, napisz do niego

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Ja to chętnie bym napisał, ale ja z tych bez twarzoksiążki i raczej się nie zapowiada, żebym takową posiadał, więc jakbyś jakiś nr tel widział, to wyślij mi na priv, albo na publiczny... Póki co się nie napalam, ale jest chemia...

Ok, manioora znaleźć. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pytanie czy ponad 100kkm to dla lc problem... Bo 800gs z przebiegiem 70coś(potwierdzone książka serwisową) brałem ze spokojem i nie był to błąd...

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-bmw-r1200-gs-1-wlasciciel-r1200gs-800gs-enduro-adventure-CID5-IDFvOeK.html

Za dużo o nim myślę... Może ktoś mi go podkupi...(dlatego go podlinkowałem) A może ktoś coś zauważy... Ja tylko przebiegu nie widzę, ale już sobie go wyobraziłem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja to chętnie bym napisał, ale ja z tych bez twarzoksiążki i raczej się nie zapowiada, żebym takową posiadał, więc jakbyś jakiś nr tel widział, to wyślij mi na priv, albo na publiczny... Póki co się nie napalam, ale jest chemia...
Ok, manioora znaleźć. 
E-mail, hasło i masz

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, manioora napisał:

I pytanie czy ponad 100kkm to dla lc problem... Bo 800gs z przebiegiem 70coś(potwierdzone książka serwisową) brałem ze spokojem i nie był to błąd...

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-bmw-r1200-gs-1-wlasciciel-r1200gs-800gs-enduro-adventure-CID5-IDFvOeK.html

Za dużo o nim myślę... Może ktoś mi go podkupi...(dlatego go podlinkowałem) A może ktoś coś zauważy... Ja tylko przebiegu nie widzę, ale już sobie go wyobraziłem...

masz numer na pw 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaes, zobaczę, ja się nigdy nie napalam. Ale tak wczoraj się trochę...podnieciłem... Ale chyba stygnę powoli...

Kiedyś mój znajomy kupił sobie nowe cinquecento, a jego sąsiad od razu mu przygadał, że cinko cinko... W riposcie usłyszał, że przynajmniej niemieckich dup nie woził tak jak jego Mercedes... Zmierzam tu do tego, że 1200 do deela nie porównasz, ale nowe to nowe... A ja nie umiem się napalic... Ale nie wykluczam...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minuty temu, KaeS napisał:

@manioora i jak był dil?

 

4 minuty temu, manioora napisał:

do deela nie porównasz,

Kaesowi chodziło bardziej o DEAL, z niemieckiego mit jdm einen Deal machen :default_cafe2:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Pawel napisał:

 

Kaesowi chodziło bardziej o DEAL, z niemieckiego mit jdm einen Deal machen :default_cafe2:

Yes, of course, naturlich, yawoll, apsolimą... :-)

Winni się tłumaczą... Ale ja kurde trochę właśnie o tym deelu myślę... Z drugiej strony padre ma 1200rt, i wiem, że nie ma co porównać... Ale wiem też, że gdybym mógł kupić nowego Dakar lub jakąś inną ceratę, to wcale bym tutaj piany nie bił... I to poniekąd trochę mnie skłania do dilu na deela.

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś klientem docelowym AJP PR7...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, arthurr napisał:

Jesteś klientem docelowym AJP PR7...

Wiesz Artur mam pr4 i w sumie narzekać nie mogę... Bo jeżeli chodzi o jazdę, to po polach jest super... Ale tutaj bardziej się o tą gwiazdę rozchodzi, co to bez niej jazdy nie ma... Ajp ma taką zaletę, że nikt mi go nie zazdrości, bo wszystkim się wydaje, że mam chińczyka za 2,5 tysia i jest git... No ale ja też potrzebuje się polansować na dzielni :-)...

Zobaczymy bo ja tego gs'a 1200 nie wykluczam...

A może by tak kurde przenieść te moje wypociny i założyć jakiś wątek pt. manioora kce se motór kupić? Chyba że nikomu to nie przeszkadza, to tematu nie było...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiesz Artur mam pr4 i w sumie narzekać nie mogę... Bo jeżeli chodzi o jazdę, to po polach jest super... Ale tutaj bardziej się o tą gwiazdę rozchodzi, co to bez niej jazdy nie ma... Ajp ma taką zaletę, że nikt mi go nie zazdrości, bo wszystkim się wydaje, że mam chińczyka za 2,5 tysia i jest git... No ale ja też potrzebuje się polansować na dzielni :-)...
Zobaczymy bo ja tego gs'a 1200 nie wykluczam...
A może by tak kurde przenieść te moje wypociny i założyć jakiś wątek pt. manioora kce se motór kupić? Chyba że nikomu to nie przeszkadza, to tematu nie było...
41900 to trochę kasy jakby nie było jest, za 8900 więcej kupiłem Hondę bez przebiegu

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pawel, przecież napisał że chce się lansować. A skośnookim się nie da :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, Pawel napisał:

41900 to trochę kasy jakby nie było jest, za 8900 więcej kupiłem Hondę bez przebiegu

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Zero Ci nie uciekło?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zero Ci nie uciekło?
41900+8900=50800,ile jeszcze chcesz zer dopisać!?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×