Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mając pięć dych w karmanie jesteś królem polowania - nie wydał bym 42 koła na cycki po przebiegu 100+ , nawet serwisowane i wylizane , bo to po prostu trudno sprzedać po kilku latach z nalotem 150+ /taki kraj/ . Idzie zima :D i trochę nówek w salonach zostanie , ja wiem że to nie GS1200 będzie nówka za pięć dyszek , ale Hońda na złotym felunku również robi szał na dzielni :default_dry:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zupełnie inny motocykl, ja mam taki problem z kołem 21 cali: w porównaniu do 19 cali, jest trochę lepiej w terenie ale znacząco gorzej na asfalcie, dlatego ja nie porównywałbym motorów z różnymi kołami z przodu, bo jak ma on być głównie wykorzystywany do turystyki asfaltowej, to mieszamy systemy walutowe i kastrujemy sobie zabawę w miejscu gdzie głównie nim jeździmy.

Rozmawiajmy, to tylko moja subiektywna opinia, proszę nie brać jej personalnie.

Cena kompensuje przebieg, pewnie gość jeszcze spuści, chociaż w głównym akapicie zastrzega, ze motocykl używany wyłącznie na asfalcie a opony z kostką ;/

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nigdy nie zrozumiem chęci posiadania R1200GS do nawijania asfaltowych kilometrów  - moim zdaniem są do tego lepiej przystosowane motocykle . Nie wspomnę że Pawła brat ma do sprzedania K1600GTL w zbliżonym prawie budżecie bo zaraz będzie o reklamie ... :D . Tym bardziej że do błota już jest sprzęt więc na miłość boską po co się męczyć ???

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojedź takim GTL po asfalcie gorszej jakości... wtedy zrozumiesz ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jej to nie konkurs sikania kto dalej, ale jak już coś porównujemy to chociażby w tych samych calach.

Robiłem po 20 tysięcy w sezonie na 800R, dało się, latka lecą, młodszy już nie będę wolę te ilości robić na GS. GTL może na innym kontynencie. Poza tym motocykle generalnie są irracjonalne, no chyba, że kupujemy je z myślą o tym komu i za ile go będziemy sprzedawać, więc muszą mieć to coś, co nam pasuje, dla mnie jest to silnik 2 cylindrowy bokser i koło 19 cali, nie wiem czemu, tak już mam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, artex napisał:

motocykle generalnie są irracjonalne

Złota czcionka!!

Każdemu to co go kręci. Amen.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, arthurr napisał:

Pojedź takim GTL po asfalcie gorszej jakości... wtedy zrozumiesz ;)

Są rowery górskie szosowe i trekkingowe - każdy ma wybór . Co do "wrażeń" z jazdy po gorszym asfalcie to sie zgadzam , sam cierpię na R1200R ale to jest do przeżycia . Jak sie w końcu wjedzie na jakiś ludzki asfalt to już sama przyjemnośc . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, mario2007 napisał:

Są rowery górskie szosowe i trekkingowe - każdy ma wybór . Co do "wrażeń" z jazdy po gorszym asfalcie to sie zgadzam , sam cierpię na R1200R ale to jest do przeżycia . Jak sie w końcu wjedzie na jakiś ludzki asfalt to już sama przyjemnośc . 

cierpienie po czasie zostanie wynagrodzone ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zero Ci nie uciekło?
Nie

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

To zupełnie inny motocykl, ja mam taki problem z kołem 21 cali: w porównaniu do 19 cali, jest trochę lepiej w terenie ale znacząco gorzej na asfalcie, dlatego ja nie porównywałbym motorów z różnymi kołami z przodu, bo jak ma on być głównie wykorzystywany do turystyki asfaltowej, to mieszamy systemy walutowe i kastrujemy sobie zabawę w miejscu gdzie głównie nim jeździmy.
Rozmawiajmy, to tylko moja subiektywna opinia, proszę nie brać jej personalnie.
Cena kompensuje przebieg, pewnie gość jeszcze spuści, chociaż w głównym akapicie zastrzega, ze motocykl używany wyłącznie na asfalcie a opony z kostką ;/
Rozmawiamy o finansach a nie o calach

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Ja nigdy nie zrozumiem chęci posiadania R1200GS do nawijania asfaltowych kilometrów  - moim zdaniem są do tego lepiej przystosowane motocykle . Nie wspomnę że Pawła brat ma do sprzedania K1600GTL w zbliżonym prawie budżecie bo zaraz będzie o reklamie ...  . Tym bardziej że do błota już jest sprzęt więc na miłość boską po co się męczyć ???
Gtl sprzedany

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Pojedź takim GTL po asfalcie gorszej jakości... wtedy zrozumiesz
O Panie kochany, można się zdziwić. Przejedz się a potem pogadamy

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

O jej to nie konkurs sikania kto dalej, ale jak już coś porównujemy to chociażby w tych samych calach.
Robiłem po 20 tysięcy w sezonie na 800R, dało się, latka lecą, młodszy już nie będę wolę te ilości robić na GS. GTL może na innym kontynencie. Poza tym motocykle generalnie są irracjonalne, no chyba, że kupujemy je z myślą o tym komu i za ile go będziemy sprzedawać, więc muszą mieć to coś, co nam pasuje, dla mnie jest to silnik 2 cylindrowy bokser i koło 19 cali, nie wiem czemu, tak już mam.
Jak kupuje kolejny motocykl to zawsze myślę za ile i kiedy go sprzedam

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

cierpienie po czasie zostanie wynagrodzone 
Jak z kebabem

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Pawel napisał:

O Panie kochany, można się zdziwić. Przejedz się a potem pogadamy

GTL nie, ale jeśli chodzi o turystyczne motocykle - jestem fanem Yamahy FJR. Anegdota: w moim pierwszym sezonie z GS1200 umówiłem się z kumplami ma popołudniową przejażdżkę. Dwóch na fjr-kach przyjechali donie więc chcieli żebym ich poprowadził - obwiózł. No to pojechałem białymi drogami. Same asfalty w malowniczej scenerii, bardzo przyjemne. Tyle że chłopaki coś odstawali, nie nadążali jakoś. Po jakich 30 km stanęliśmy na chwilę a oni zaczynają narzekać, że co za drogi, że trzęsie, że nie da się jechać.. no i faktycznie sobie przypomniałem jak to było jeszcze w zeszłym roku na fjr. Każda gorsza droga to zaciskanie zębów i myśli, co tam się właśnie rozwala, co odkręca, które mocowania plastików się wyłamują. Oczywiście w motocyklu noc takiego się nie działo, ale w głowie było.. Dlatego w pełni rozumiem nawijanie kilometrów asfaltami gs-em 1200 bo on zwyczajnie nie czuje gorszej jakości asfaltu. Zawieszenie jest zestrojone - moim zdaniem - właśnie pod takie podróże.

Ja wiem że teraz napiszesz, że gtl to nie fjr, że to wręcz płynie niezależnie od rodzaju drogi.. ale nie. Wg mnie akurat drogowy target dla tych dwóch motocykli jest ten sam. Najlepiej się czują mając pod kołami dobry asfalt.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, manioora napisał:

... Ajp ma taką zaletę, że nikt mi go nie zazdrości, bo wszystkim się wydaje, że mam chińczyka za 2,5 tysia i jest git... 

...jak kupisz PR7 to będziesz trzecim kolesiem z grona znajomków któremu będę zdrowo zazdrościł :default_cafe2:

Ten AJP + solidny turysta i więcej zachcianek nie potrzebuje . Turystykę ostatnio ogarnąłem, obecnie prace trwają nad niskobudżetowym odpowiednikiem mocnej PR-ki bo nadal ok 45 tysi plen-ów to dla mnie za wysoki szpas...a tańszych używek póki co brak....zobaczymy co będzie za np 2 sezony z T7, to jakaś alternatywa. Wykonanie hmmm, ale silnikownia solidna i jazda całkiem "geometrycznie" ok

Edytowane przez strażowy
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.07.2020 o 21:38, Pawel napisał:

.Screenshot_20200716-213731_Facebook.jpgFB_IMG_1594928255658.jpgFB_IMG_1594928257982.jpgFB_IMG_1594928259833.jpgFB_IMG_1594928261746.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

No i z olx zniknął, czyli się sprzedał... Dwa dni, dobry czas... Pewnie niedługo będzie do kupienia w 'lepszych' piniondzach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No i z olx zniknął, czyli się sprzedał... Dwa dni, dobry czas... Pewnie niedługo będzie do kupienia w 'lepszych' piniondzach.
Zadzwoń, będziesz wiedział

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

28 minut temu, Pawel napisał:

Zadzwoń, będziesz wiedział

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Wczoraj bezskutecznie próbowałem... I za granicę i do Polska... I nic... Na siłę nic...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, arthurr napisał:

GTL nie, ale jeśli chodzi o turystyczne motocykle - jestem fanem Yamahy FJR. Anegdota: w moim pierwszym sezonie z GS1200 umówiłem się z kumplami ma popołudniową przejażdżkę. Dwóch na fjr-kach przyjechali donie więc chcieli żebym ich poprowadził - obwiózł. No to pojechałem białymi drogami. Same asfalty w malowniczej scenerii, bardzo przyjemne. Tyle że chłopaki coś odstawali, nie nadążali jakoś. Po jakich 30 km stanęliśmy na chwilę a oni zaczynają narzekać, że co za drogi, że trzęsie, że nie da się jechać.. no i faktycznie sobie przypomniałem jak to było jeszcze w zeszłym roku na fjr. Każda gorsza droga to zaciskanie zębów i myśli, co tam się właśnie rozwala, co odkręca, które mocowania plastików się wyłamują. Oczywiście w motocyklu noc takiego się nie działo, ale w głowie było.. Dlatego w pełni rozumiem nawijanie kilometrów asfaltami gs-em 1200 bo on zwyczajnie nie czuje gorszej jakości asfaltu. Zawieszenie jest zestrojone - moim zdaniem - właśnie pod takie podróże.

Ja wiem że teraz napiszesz, że gtl to nie fjr, że to wręcz płynie niezależnie od rodzaju drogi.. ale nie. Wg mnie akurat drogowy target dla tych dwóch motocykli jest ten sam. Najlepiej się czują mając pod kołami dobry asfalt.

nic dodać nic ująć! Pierwszy szczękościsk to droga do Lwowa i pojeżdżawka po Lwowie na K1300GT. Wtedy przyszła pierwsza myśl o powrocie do GS-a. Jak trzeba to też ponad 200km/h poleci. Tylko po co? Za to już nie zwalniam przed leżącymi policjantami. No i do Dywanu z Guralem dojechałem na równo! :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, cykli napisał:

No i do Dywanu z Guralem dojechałem na równo!

i to z plecaczkiem:default_moto2:zapomniałeś dodać:cafe4:

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki, taki FB_IMG_1595260438530.jpgFB_IMG_1595260435983.jpgFB_IMG_1595260434093.jpgFB_IMG_1595260432075.jpgFB_IMG_1595260425841.jpgFB_IMG_1595260423940.jpgFB_IMG_1595260421670.jpgFB_IMG_1595260419614.jpgFB_IMG_1595260417595.jpgFB_IMG_1595260415725.jpgFB_IMG_1595260413405.jpgScreenshot_20200720-175315_Facebook.jpgFB_IMG_1595260407745.jpgFB_IMG_1595260409615.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No śliczny i w końcu za rozsądne pieniądze - rockstery są jakoś dziwnie drogo wystawiane . Jak komu brakuje motocykla bo sprzedał i ma wahania co kupić , to zawsze sezon można przelatać i sprzedać po kosztach . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę dziwne z tymi zegarami, miałem takie same lub bardzo podobne w R1100S ale blaty były w jednym kolorze.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy się ostatnio jarali wyrobami z MZ z Zschopau wiec pyk 

Sprzedam MZ Baghira 660 zarejestrowana silnik w stanie bdb do porobienia wizualnie I elektryka cena do uzgodnienia

116315593_1166890547025714_3308862879385

116369822_1166890567025712_6257044512965

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swego czasu długo wisiało ogłoszenie chyba z 10 sztukami tych motkow. Prawdopodobnie z armii. Nawet pytałem ale były trudności z komunikacją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.07.2020 o 14:04, manioora napisał:

No i z olx zniknął, czyli się sprzedał... Dwa dni, dobry czas... Pewnie niedługo będzie do kupienia w 'lepszych' piniondzach.

A nie był to podobny przekręt?

1eba5bec849a31c2006ed572d6a7bc2e.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.07.2020 o 02:19, Pawel napisał:

Jak kupuje kolejny motocykl to zawsze myślę za ile i kiedy go sprzedam

Gdybym był Twoim motocyklem, to teraz zrobiłoby mi się przykro. 

  • Like 5
  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×