Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bendix napisane, że zrobiony (wolne koło?)

Cena trochę pewex, można dołożyć tysiąc i mieć twina (a potem dołożyć dziesięć za kolejne dwa lata :default_laugh:)

Motek fajnie doinwestowany, zwłaszcza nielegalna przednia lampa ;)

Co do realnej ceny to ja się nie wypowiem, bo na wartości pieniądza się znam mniej więcej tyle, co na mechanice ;)

Ale popatrz sobie, ile kosztują najtańsze single (8k? Coś ostatnio mocno w górę poszły), policz koszty serwisu w stosunku do własnych możliwości (co zrobisz sam, co dasz mechanikowi, ile kosztują części), policz swój czas i stres z powodu tego, że coś nie działa i trzeba robić zamiast jeździć i będziesz miał odpowiedź ;) No, chyba że w motku za 13k też się coś potem wysypie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, xel napisał:

Bendix napisane, że zrobiony (wolne koło?)

Racja, nie skumałem że ma zamienną nazwę. 

12 minut temu, xel napisał:

Cena trochę pewex, można dołożyć tysiąc i mieć twina (a potem dołożyć dziesięć za kolejne dwa lata :default_laugh:)

Akurat jest zdecydowany na wersję z roczników 2000-2007, najlepiej w wersji Dakar. 

13 minut temu, xel napisał:

Ale popatrz sobie, ile kosztują najtańsze single (8k? Coś ostatnio mocno w górę poszły), policz koszty serwisu w stosunku do własnych możliwości (co zrobisz sam, co dasz mechanikowi, ile kosztują części), policz swój czas i stres z powodu tego, że coś nie działa i trzeba robić zamiast jeździć i będziesz miał odpowiedź ;) No, chyba że w motku za 13k też się coś potem wysypie :D

Zwykłe teraz są wystawiane 10 z hakiem, 11 tysięcy, choć mam wrażenie że raczej nie schodzą na pniu. Ludzie opuszczają ceny a i tak ogłoszenia wiszą dalej. Także pewnie zwykłego golasa da się kupić za 7,5-8-9 tysięcy. Później dołożyć gmole, handbary, wyższą szybę, przyserwisować (większość podstawowych rzeczy poza elektryką raczej robię/staram się zrobić sam). Ale nie dam rady zmienić przedniego koła na 21 cali :default_laugh:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-f650gs-dakar-twin-spark-abs-bogato-wyposazony-ID6DZCu4.html?

Jest jeszcze taki Dakar, tysiąc droższy, troszkę na nim rdzy w obrębie hamulców, pęknięty plaski koło wlewu, brak przełącznika od grzania manetek i przednie lagi strasznie podrapane, tylnia tarcza i klocki do wymiany. Chyba że jednak rokuje dobrze i stan (cena jak czuję już mniej) jest adekwatny do wieku? Jak sądzicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupisz motocykl w idealnym stanie a i tak szybko włożysz w niego ze 2-4k zł


taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, pike24 napisał:

Zwykłe teraz są wystawiane 10 z hakiem, 11 tysięcy, choć mam wrażenie że raczej nie schodzą na pniu.

Hehe, Dakara 2001 kupiłem za 9650 zł pięć lat temu :D I miał gmole, "handbary" i grzane manetki. Po trzech latach poszedł tysiąc czy dwa taniej ;) Ale ile w niego włożyłem w międzyczasie, to moje ;)  A raczej: innych ;)  Obecnie Dakar za 14k to dla mnie, laika, trochę jak ceny "kultowych" Afryk... nieadekwatne...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W okolicach 10k można trafić coś sensownego tzn bazę która nie jest zwyczajnie dojechana,  ...gotowca za którego warto wyłożyć nieco więcej ( obsługa zrobiona przez sprzedającego) to jedynie przypadek kupna od znanej dobrze osoby czyli mocno wiarygodnej....portfel na pułapie cenowym 15k i wyżej zachęca do szukania czegoś nowszego generacyjnie lub zwyczajnie z mniejszym przebiegiem choć jak wiadomo wiek i przebieg ( starszy-większy)  to nie jest sztywna reguła 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

75k za 3 letnie adv to dobra cena?

Wysłane. Po prostu wysłane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
75k za 3 letnie adv to dobra cena?

Wysłane. Po prostu wysłane.


Nowy tero ze stefana

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, podrożały......Dokładnie tak samo jak styropian:default_wink::default_laugh: Ciekawe dlaczego ?:default_cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minuty temu, Karson napisał:

Tak, podrożały......Dokładnie tak samo jak styropian:default_wink::default_laugh: Ciekawe dlaczego ?:default_cool:

To spekulanci ... Drewno też poszło w górę , a co w lesie nagle zdrożało ??? Zwierzu zapewne zna odpowiedź :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.08.2021 o 19:34, Dave napisał:

75k za 3 letnie adv to dobra cena?

Wysłane. Po prostu wysłane.
 

Czelendze po 19 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-g-bmw-g-650-xchallenge-2009-rok-obnizona-kanapa-gratis-ID6E0ilX.html?fbclid=IwAR1-jC3wn8xVmtZXnDE0HEx5X-HivUukH06jdtLQ87qrTMiyarZSa6Ukoqc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek to pomocny jak zwykle, a nawet bardziej...

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, xel napisał:

Jarek to pomocny jak zwykle, a nawet bardziej...

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.
 

Przestań stękać, jak Ci coś klęknie to gdzie zadzwonisz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Pawel napisał:

Przestań stękać, jak Ci coś klęknie to gdzie zadzwonisz?

Do Bociana:D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Do Bociana
Po! Po bociana to do monopolowego

z telefonu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pawel napisał:

Przestań stękać, jak Ci coś klęknie to gdzie zadzwonisz?

Do Bodka ... będzie dzwonił lizus jeden.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma chłopak dar, chyba go poproszę o zedytowanie mojego ogłoszenia

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.08.2021 o 23:19, ben napisał:

To spekulanci ... Drewno też poszło w górę , a co w lesie nagle zdrożało ??? Zwierzu zapewne zna odpowiedź :D

 

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 tys za 1200, dakar tyle kosztował niedawno 6c6da14f7442519ff29276e08365adbb.jpgScreenshot_20210908-154334_Facebook.jpg

z telefonu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×