Skocz do zawartości

Recommended Posts


Brak możliwości rejestracji … poniosło pana sprzedającego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli co zajumał?

Ride, eat, sleep, repeat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ubezpieczalni pewnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja, nie wiem czy był juz obgadywany

Może ktoś cos na jego temat wie? 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-f800-gs-bardzo-zadbany-maly-przebieg-11900-km-ID6E6M27.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednego dobrego zdjęcia nie ma... to chyba ADV

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy i dobrej cenie Screenshot_20220320-183545_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183604_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183647_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183641_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183632_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183622_Facebook.jpgScreenshot_20220320-183618_Facebook.jpg

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14700Screenshot_20220428-191558_Facebook.jpg

 

14700 :default_cool:

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.04.2022 o 12:16, gilby napisał:

terra w bardzo dobrej kasie, z ciekawości bym pojechał zobaczyć i może kupić, ale trochę daleko a aż tak ciekawy to nie jestem

https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-stan-techniczny-bardzo-dobry-ID6EBxqG.html

wysłałem mu ze trzy maile przez otomoto bo brak kontaktu w ogłoszeniu no i cisza, nie daleko mam to bym może zobaczył i może kupił ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.10.2021 o 08:44, Pawel napisał:

 

@Bodek

Sorry, nie wiem jak wyczyscic jakieś pozostałości z poprzedniej odpowiedzi stąd powyższy post. 

Też bym ją kupił. Tyle że to jakiś fejk. Tylko nie za bardzo wiem jaki skoro na maile nie odpowiada.. 

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.05.2022 o 11:49, arthurr napisał:

@Bodek

Sorry, nie wiem jak wyczyscic jakieś pozostałości z poprzedniej odpowiedzi stąd powyższy post. 

Też bym ją kupił. Tyle że to jakiś fejk. Tylko nie za bardzo wiem jaki skoro na maile nie odpowiada.. 

Właśnie dostałem odpowiedź od "Szweda" obniżył nawet cenę i wyśle mi ją na własny koszt bo już do Szwecji ją zabrał, widocznie w Polsce nie było klientów :default_icon_mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, arthurr napisał:

Ja też :D

Bierem na spólkie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co myślicie o tym ogłoszeniu? Czy jest ktoś kto odpłatnie mógłby podjechać i sprawdzić moto?
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-f650-gs-biala-perla-ID6EI9vS.html
Ten.. co to ten olej wymieniał.. nie wiem kim jest w tej sprzedaży.. (nie komentuję też roboty.. kluczy itp..) jest tam gdzieś znany na dużym forum bmw.. tyle z wiadomych.
Co do akumulatora.. nie przekonuje mnie ta historia
Reszta.. trza obadać na żywo.. tylko jak uruchomić, skoro aku niesprawny..

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pany!

Szukam moto dla przyjaciela, wyhaczył w Białymstoku taki egzemplarz:

 https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-gs-800-stan-idealny-CID5-IDPFbPw.html

a że wszystkie ciekawe egzemplarze w dobrej cenie sprzedają się od ręki to zaliczkował w ciemno już maszynę. 

Czy ktoś z Was mieszka gdzieś w okolicy i może podjechać i rzucić okiem jak dla siebie? 

Czy jest sens po to jechać? 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pany!
Szukam moto dla przyjaciela, wyhaczył w Białymstoku taki egzemplarz:
 https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-gs-800-stan-idealny-CID5-IDPFbPw.html
a że wszystkie ciekawe egzemplarze w dobrej cenie sprzedają się od ręki to zaliczkował w ciemno już maszynę. 
Czy ktoś z Was mieszka gdzieś w okolicy i może podjechać i rzucić okiem jak dla siebie? 
Czy jest sens po to jechać? 
 
Z tych marnej jakości zdjęć, wygląda nawet dobrze Jak pierwszy właściciel, udokumentowany przebieg.. i takie tam.. to nie powinno być jakiejś mega wtopy
P.s. swoją drogą strasznie chorują Ci motocykliści

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opony zdążył zmienić, nie dziwota że nie jeżdżony w terenie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 6 tys to rarytas, Jedz oglądaj

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6,9 to prawie 7, a nie 6, tak w kwestii formalnej. 

Ja tam się nie znam, ale u mnie na wsi na takie rarytasy mówi się 'ulep'. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6,9 to prawie 7, a nie 6, tak w kwestii formalnej. 
Ja tam się nie znam, ale u mnie na wsi na takie rarytasy mówi się 'ulep'. 
Jak wystawiony za 6900 to koleś chce 6000 jak sądzę

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, BrunoJ napisał:

6,9 to prawie 7, a nie 6, tak w kwestii formalnej. 

Ja tam się nie znam, ale u mnie na wsi na takie rarytasy mówi się 'ulep'. 

Z pierwszego zdania bije głęboka depresja ... pewnie po covidowe żniwo ... ;)

Co do drugiego: oprzesz o fakty, konkretne uszkodzenia, zły stan .... stwierdzenie "ulep"  - ja widzę przyzwoitą cenę początkową i kilka zdjęć nie najlepszej jakości, ale nie widziałem motka w realu więc czy ulep to nie wiem ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z depresją nie zrozumiałem. To matematyka i nieuleganie chłytom makłetingowym. Przy cenie wyjściowej 6.9 , może końcowa faktycznie będzie 6. A może 6.5. Osobiście wolę w takich przypadkach nastawiać sie na 7 i mieć miłą niespodziankę z urwanej kwoty, niż napalać na 6 a potem zgrzytać zębami, że trzeba dać 6,5.

Też nie widziałem na żywo, więc opinia tylko na podstawie zdjęć, wynikająca z tego że brakuje nie tylko do ideału, ale i do oryginału:

- dziób od Dakara, wizualnie niech będzie że rzecz gustu - mnie osobiście razi w tym zestawieniu.

- zachwalana czarna przednia szyba, być może też od Dakara, chociaż bardziej wygląda jakby ktoś na oko wycinał z plexi w garażu. Montaż i końcowy efekt wizualny chyba jednak wykracza poza nawet tolerancyjny gust. Biorąc pod uwagę, że dziób w kolorze można na alledrogo kupić za stówkę czy dwie, nie rozumiem takiego doboru. 

Oba powyższe stanowczo sugerują, że trzeba pomacać przód ze wszystkich stron, bo wymiana nie musiała wynikać tylko i wyłącznie z chęci podrasowania wyglądu. 

- pokrywa silnika z jednej strony malowana na czarno, z drugiej normalna - z fabryki to tak nie wyjechało

- blaszki/osłony na tłumikach czarne również nie z tego modelu (czarne elementy mogą pochodzić z nowszych G650GS/sertao?, albo były malowane, ale raczej nie na tym motocyklu). Technicznie oczywiście mało istotne poza samym faktem dobierania elementów z pierwszego lepszego szrota, bez dbania o detale.  W zasadzie podobnie w kwestii pokrywy silnika, chociaż tutaj trzeba się już bardziej postarać, żeby oryginał zepsuć. 

Pomijam raczej duperele, jak nieoryginalne lusterka, czy nowe migacze tylko z jednej strony, bo to moze być bardziej zaleta niż wada. Chociaż wpisuje się ogólny wizerunek. 

Technicznie ze zdjęć nic nie widać, chociaż dowartościowałem się trochę, bo myślałem, że u mnie są przypalone na maxa tłumiki... ;-)

Żeby było jasne - to że ktoś sobie modyfikował czy podmieniał części z innej sztuki, nawet niezgodnie z oryginalną linią  modelu, nie musi o niczym złym świadczyć. Można jednak dostrzec pewien brak staranności w dobieraniu detali, który sugeruje, że motocykl był naprawiany po taniości, co tam w ręce wpadło. I tak jak niepasujący kolorystycznie dziób to badziej kwestia estetyki, tak podobnego podejścia można się spodziewać do kwestii technicznych. Nie wiem jak rozumieć "zaletę" motocykla - że ma wyczyszczony i nasmarowany napęd (przecież to się robi regularnie i raczej dość często, więc bez łaski chyba?). Podobnie jak podkreślana i w tytule i w treści informacja że zarejestrowany (chyba również bez łaski?) 

Nie podoba mi sie ani ogłoszenie, ani motocykl. U mnie odpadł po samych zdjęciach. 

Ale mogę się mylić i może jeździ lepiej niż wygląda. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×