Skocz do zawartości

Recommended Posts

650 GS czy DL?

W sumie jeden i drugi spokojnie da rade na pierwsze moto, jezeli kiedykolwiek jezdziles jednośladem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz jestem po kursie ( swierzo ) podoba mi sie BMW ale SUZUKI wydaje sie lepsze do turystyki w 2 osoby.

i tu sie zaczyna dylemat ktore moto. Cel miasto i turystyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm, napisz do mnie na pw, nie bedziemy tu śmiecic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widze kolego że kolega zmienił zdanie :D

Nie zmieniłem zdania ;) Cały czas posługuję się ironią, może lekko ukrytą :)

Nie ma cudów, frajerzy i filantropi już dawno wygięli. Bajka o pochodzeniu tego motka mnie urzekła :) może ktoś jednak obada co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Garść nowości:

eFka w przyzwoitej cenie:

http://allegro.pl/sh...item=1936140891

Włocławek, 5 500 PLN, 43 tys. km, 1995r.

Witam !

Mam do sprzedania motocykl marki BMW F 650. Jest to super turystyczne enduro idealne na nasze drogi. Bardzo wygodny i wszechstronny pojazd. Świetnie spisuje się na asfalcie jak i w lekkim terenie. Stan techniczny oceniam na bardzo dobry. Motocykl miał przed sezonem wymienione opony i napęd oraz olej i filtry. Silnik idealny cichy i bez żadnych wycieków. Skrzynia biegów pracuje bardzo precyzyjnie. Zawieszenie sztywne i suche - tył z regulacją twardości. Hamulce firmy Brembo precyzyjne i mocne (tarcze i klocki posłużą na wiele kilometrów). Motocykl doinwestowany, praktycznie bez żadnych dodatkowych inwestycji, utrzymany w świetnej kondycji. Zarejestrowany w kraju posiada aktualne opłaty. Jestem właścicielem motocykla i jest on zarejestrowany na moje nazwisko. Nie jestem handlarzem.

Pozdrawiam.

telefon: 885-142-888

----

Komentarz: wygląda nieźle. Problem jest jedynie z wstawianiem zdjęć z Allegro na nowym forum. Coś krzaczy.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda nieźle.Jeżeli ktoś szuka takiego to chyba warto obejrzeć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Mam do sprzedania motocykl marki BMW F 650. Jest to super turystyczne enduro idealne na nasze drogi.

[...]

Chociaż bardzo lubię swój motocykl, to jakoś nigdy bym go tak nie nazwał ;) No chociaż patrząc na wyczyn kolegi ZaTona...

Nowa tarcza przy 43kkm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 15000 mozna cos poskladac, ale trzeba jechac, zobaczyc, policzyc, Ktoś odważny?

Się raczej nie opłaca. Tylny amor ok. 3000 zł, chłodnica ok 2000 zł. A to tylko tak z grubsza. Nie wiadomo co z elektroniką i przednim zawieszeniem. Zaciska od hamulca przedniego też dynda smętnie jak kuśka erotomana - gawędziarza... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociaż bardzo lubię swój motocykl, to jakoś nigdy bym go tak nie nazwał ;) No chociaż patrząc na wyczyn kolegi ZaTona...

Nowa tarcza przy 43kkm?

Reklama dźwignią handlu. Są tarcze i tarcze i hamulce i hamulce. Może ktoś ją zjechał. A ktoś inny wymienił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja maszynka ma 37000 km i tarcza jeszcze OK To według licznika a ile ma naprawdę...trudno zgadnąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam ponownie

jesli Rzeszow nie to co o Szczecinie?

http://garaz.otomoto...s-M2871752.html

Wygląda nieźle. Cena jak z Eurotaxu... Jednak brak opisu i szczegółów daje do myślenia...A w Szczecinie mamy jakichś forumowiczów?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

800 fajny sprzet. Ale mi się najbardziej podoba w malowaniu jakie ma Bawarka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podsumuję to w ten sposób: dzisiaj zatankowałem do pełna. Dzikowałem po mieście i 4 bieg wbiłem może z 2-3 razy a tak, to tylko max na 3 biegu. Na budziku było do 80-90km/h i po przejechanych ponad 50 km. zasięg pokazuje mi na poziomie ok. 195 km. Nie wiem jak trzeba zapierdalać, nawet tą mocniejszą 8-setką, żeby zasięg przed zużyciem 1/2 zbiornika (wskaźnik paliwa zaczuna spadać, gdy w zbiorniku zostaje, niż połowa paliwa) pokazywał na poziomie ok. 160 km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(…)Nie wiem jak trzeba zapierdalać, nawet tą mocniejszą 8-setką, żeby zasięg przed zużyciem 1/2 zbiornika (wskaźnik paliwa zaczuna spadać, gdy w zbiorniku zostaje, niż połowa paliwa) pokazywał na poziomie ok. 160 km.

Tak? 1:09.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filmik znam. Widziałem, podziwiałem i wciąż zazdroszczę. Tylko czy po takim katowanku, chciałbyś jeszcze kupować maszynkę? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufry Leffku, kufry :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×