Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podsumuję to w ten sposób: dzisiaj zatankowałem do pełna. Dzikowałem po mieście i 4 bieg wbiłem może z 2-3 razy a tak, to tylko max na 3 biegu. Na budziku było do 80-90km/h i po przejechanych ponad 50 km. zasięg pokazuje mi na poziomie ok. 195 km. Nie wiem jak trzeba zapierdalać, nawet tą mocniejszą 8-setką, żeby zasięg przed zużyciem 1/2 zbiornika (wskaźnik paliwa zaczuna spadać, gdy w zbiorniku zostaje, niż połowa paliwa) pokazywał na poziomie ok. 160 km.

Na forum BMW Klub Polska, na którym byłem, zanim tu trafiłem, jest gość o nicku Abi, który testując 800 zdziwił się spalaniem po pierwszym dniu. Do końca testów ponoć kręcił gaz na każdym biegu w opór, ale i tak 6l/100km nie przekroczyła :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba wersja z lat 94-97 a gość podaje rocznik 98

Racja. I ma nieoryginalną kierę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko cała malowana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko cała malowana

fakt! Kierunki poobrywane i poklejone -aż dziwne, że po lakierze nie widać śladu przygody :)

Poza tym od cudotwórcy który robi zdjęcia w takiej mad-maxowej scenerii nie kupiłbym nic. Choć cena zachęcająca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt! Kierunki poobrywane i poklejone -aż dziwne, że po lakierze nie widać śladu przygody :)

Poza tym od cudotwórcy który robi zdjęcia w takiej mad-maxowej scenerii nie kupiłbym nic. Choć cena zachęcająca.

A i siodło jakieś stuningowane :) Może kolejny TRIAL xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś nie posiada dokumentów do pojazdu choć sprawdził na Policji, że nie kradziony :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum BMW Klub Polska, na którym byłem, zanim tu trafiłem, jest gość o nicku Abi, który testując 800 zdziwił się spalaniem po pierwszym dniu. Do końca testów ponoć kręcił gaz na każdym biegu w opór, ale i tak 6l/100km nie przekroczyła :o

Ja tam takim ekstremistą nie jestem, ale jazda w mieście, zimą (temp. poniżej zera), moto często odpalane, manetki w ciągłej pracy na maksa i nie udało mi się przeskoczyć 5.5 l/100 km...Poczekaj Logan! Raz miałem średnie zużycie w granicach 7l/100 km, ale to była jazda pt. szybko, szybko autostradą, bo czas goni...Ale wtedy z budzika nie schodziło160km/h. Tak na marginesie, to nie lubię takiej jazdy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lokalizacja: Grzybowo, woj. zachodniopomorskie ul. Tęczowa 4

http://allegro.pl/bm...1934194161.html

Motocykl ładny, ale cena trochę chyba jedna wysoka.. :? czy to nie od nas z forum od koleżanki z okolic Kołobrzegu, a może się mylę :roll:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę za słono.Rocznik niezły przebieg (zakładam ze nie kręcony) też ale trochę trzeba by go doinwestować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cene można zawsze potagrowac ;) jesli ma na imię Bożena, to może jej :)

Ni niby nick z alledrogo potwierdzałby, że to jest Bożena

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za 11 tysi można popieścić rok 2007 :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xchallenge:

http://otomoto.pl/bm...e-M2966522.html

"troche" wymaga "dopieszczenia"

To ten ze starogardu gdańskiego którego lookał stoner, nie polecam, to zresztą widac ze zdjęć, na allegro jest jeszcze z 2007 za co prawda 19 tyś ale nawet bym się nie zastanawiał ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ten ze starogardu gdańskiego którego lookał stoner, nie polecam, to zresztą widac ze zdjęć, na allegro jest jeszcze z 2007 za co prawda 19 tyś ale nawet bym się nie zastanawiał ;-)

Ale w kołach ma szprychy pospinane TRYTKAMI! widzieliście? To moto musiało mieć ciężkie życie - zakładam, że już się do niczego nie nadaje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx, to są specjalne, konstrukcyjne trytytki offroadowe na bardzo ciężki teren. Na lżejszy zakłada się czerwone, a na asfalty białe lub zielone. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

toz napisalem "dopieszczenia" ;)

Edytowane przez MTBiker

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×