Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bm...s-M3101446.html

No ciekawy, ciekawy… wersja Lejdis, co prawda Anglia i jej typowe przypadłości, ale na pimp maj rajd styknie po małej negocjacji :) i ca. 45 tys. km na budziku, i cena 8300 całkiem, całkiem realistyczna.

M3101446_1.jpg

M3101446_2.jpg

M3101446_4.jpg

M3101446_8.jpg

M3101446_7.jpg

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma Contiescape-y z przodu. Tak jak moja Giselle. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze jeden na dobranoc:

http://otomoto.pl/bm...y-M3100446.html

M3100446_1.jpg

Wgnieść bak w f650gs to już trzeba umić :-? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MojaJustyna sprzedaje sprzeta? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/Sh...item=2236195161 - aukcja pojawiła się wczoraj, dodałem do obserwowanych, a dziś widzę że usunięta, a konto sprzedawcy zawieszone. Ciekawe dlaczego? Wałek? Lewy sprzęt?

Niestety kopii w google nie ma. Tyle zostało: "BMW F 650 GS Rok produkcji: 2007, cc: 652, 4651 km Wszystkie dodatki: kontrola trakcji, jest w idealnym ..."

Cena "kup teraz" była 11 tyś. Motocykl miał chyba polskie tablice. Lokalizacja: Boguchwała.

I screen z zakończonych aukcji:

17433129.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawieszone konto np. za niezapłacone prowizje lub niezgodne z Regulaminem Allegro działanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale idealny (na zdjęciach wyglądał jak nowy) GS z 2007 roku, z przebiegiem 4600 km, ABSem, grzanymi manetkami, oryginalnymi kuframi za cenę 11 tyś zł to niezła okazja albo... ? Co ciekawe, opcja dostawy, to nie był odbiór własny, tylko odbiór w paczkomacie (czy jakoś tak) za 500 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to czasami nie jest konto oszusta o którym pisał Paweł? W takich ogłoszeniach treści jest mało i adres poczty yahoo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamiętam go był opisywany że wałek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/Sh...item=2236195161 - aukcja pojawiła się wczoraj, dodałem do obserwowanych, a dziś widzę że usunięta, a konto sprzedawcy zawieszone. Ciekawe dlaczego? Wałek? Lewy sprzęt?

Niestety kopii w google nie ma. Tyle zostało: "BMW F 650 GS Rok produkcji: 2007, cc: 652, 4651 km Wszystkie dodatki: kontrola trakcji, jest w idealnym ..."

Cena "kup teraz" była 11 tyś. Motocykl miał chyba polskie tablice. Lokalizacja: Boguchwała.

I screen z zakończonych aukcji:

17433129.jpg

...uważam że złodziej..... pełno motocykli w cenach delikatnie mówiąc sporo pomiżej rynku F 650 GS 2007 11 tyś i to z kontrolą trakcji..... :D ????.... i zero kontaktu..... ciekawa koncepcja.....

Edytowane przez tomekwino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...0-M3093008.html

Dakar w fajnych pieniądzach

:lol: fajny Dakar ... od kiedy 2002r w takim malowaniu jest? :lol:

P.S. Kurtka Modeka w cenie "można powiedziec jak nowa" :lol: , tak samo można powiedzieć że ten Dakar jest jak nowy :lol: , przedni błotnik zapewne oryginał (i tylni zadupek bez zaślepki), a reszta wymieniona (plastików oczywiście) to tak w optymistycznej wersji, ale jesli chcesz kupić z ewentualną późniejszą odsprzedażą to sobie daruj tą okazję!!! :rolleyes:

M3093008_1.jpg

M3093008_2.jpg

M3093008_3.jpg

M3093008_4.jpg

M3093008_6.jpg

M3093008_5.jpg

Dla potomności

MOTOR 100 % SPRAWNY , WYMIENIONE ZĘBATKI I ŁAŃCUCH,WYMIENIONY MECHANIZM ROZRUSZNIKA NA NOWY W SALONIE KAWASAKI W OSTRóDZIE.MOTOR POSIADA NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA.ZA DOPŁATĄ DRUGI KOMPLET OPON SZOSOWYCH (TYLNA NOWA). ORAZ KURTKA MOTOCYKLOWA FIRMY- MODEKA (MOŻNA POWIEDZIEĆ-JAK NOWA).

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dobrze że jesteście, ja na razie czy czas tylko oglądam bo kasy nie uskładałem jeszcze,

jakbym kupował KTM'a to nie miałbym problemu (kilku znajomych posiada i wiedzą na co patrzyć),

a nie posiadając własnego sprzęta (w przypadku gdy nie jest się fanatykiem) ciężko wyłapać takie subtelne różnice, szczególnie ze ja nie mam takiej pamięci by to wszystko wiedzieć i spamiętać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dobrze że jesteście, ja na razie czy czas tylko oglądam bo kasy nie uskładałem jeszcze,

jakbym kupował KTM'a to nie miałbym problemu (kilku znajomych posiada i wiedzą na co patrzyć),

a nie posiadając własnego sprzęta (w przypadku gdy nie jest się fanatykiem) ciężko wyłapać takie subtelne różnice, szczególnie ze ja nie mam takiej pamięci by to wszystko wiedzieć i spamiętać

I pdpd masz jedno oko jak loginowy cyqlop :lol: ale się nie przejmuj wrzucaj w ten wątek to co Ci wpadnie w to jedno oko, a my zapewne pomożemy Ci jakoś pomóc :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakbym kupował KTM'a to nie miałbym problemu (kilku znajomych posiada i wiedzą na co patrzyć),

A na co się patrzy kupując KTM? Czy jest komplet narzędzi? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam się - zarobiony jestem. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam się - zarobiony jestem. :)

A kto jeszcze ogarnia KTM? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie chłopaki sami naprawiają w miarę możliwości, exc 525 przeszedł remont całej góry bo się kumplowi nie podobało że coś tam stuka mimo że Kujał (KTM serwis), stwierdził że to w niczym nie przeszkadza, wszystko rozebrane w garażu i do szlifowania poszły gniazda zaworowe, nowe zaworki chyba wydechowe (stare były ostre jak żylety),uszczelka wszystko skręcone kluczem dynamometrycznym sprzedał się w 3 dni, w sumie sam bym mógł go kupić ale to nie mój gust,tam wszystko chodzi jak w młockarni,ale to taka specyfika pracy ktm'ów,kumpel uprawia lajtowe enduro.

Natomiast drugi to rzeźnik exc 450 głownie podjazdy, dość szybko już w terenie się porusza rocznie mniej więcej wydaje3- 4 tyś. na utrzymanie moto, od niego bym nie kupił, ten motor zaliczył tyle wypadków, backflipów (bez kierownika oczywiście) na podjazdach że masakra

a co do nicka to jedno oko mam mniej sprawne tzn widzę na nie, ale używam go może około 25 %, 75% prawe oko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na co się patrzy kupując KTM?

Żeby nie wydać więcej niż 30% budżetu - reszta na podstawowy przegląd, bieżący remont i takie tam .... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto jeszcze ogarnia KTM? :)

Mygosia? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×