Skocz do zawartości

Recommended Posts

a nie, to ok, jest dobrze, ciągłość wątku zachowana :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Koło ? Co z kołem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Koło ? Co z kołem

Koło zawsze można zmienić na Turek bądź Konin jesli nie podoba Ci się tamtejsze zamieszkanie i wtedy wyjdzie prawdziwy przebieg motocykla prawdopodobnie, bo on ogólnie wkoło komina jeździł (to tak na wzór leffa) :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Koło ? Co z kołem

no jak to co, Vengosh wraca na zapasowym :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i na dojazdówce nie będzie przekraczał 80km/h...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Ty Jarku nie pamiętasz :?: S.B. jest wszędzie :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten pierwszy był opisywany, coś mi się wydaje że to znajomy MIKO ale nie jestem pewny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, tak przed jajeczkiem...

chciałbym się zapytać co poradzicie odnośnie tych dwóch dakarów:

1) http://allegro.pl/bm...2244785344.html - (nie działa licznik)

2) http://otomoto.pl/bm...r-M3119980.html

Ten drugi dosyć ciekawy ze zdjęć - jedyne czego mu brakuje to oryginalnych manetek, z tego co widzę i teoretycznie powinien miec ABS a chyba nie ma, ale to już jest zagadka :roll: to chyba drugi jakiego spotkałem ze zbiornikiem kompensacyjnym wyjętym na zewnątrz ramy a bez ABS-u

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu powinien mieć ABS?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu powinien mieć ABS?

W Dakarach jesli posiadały ABS - zbiornik kompensacyjny od amora wyciągany był na ramę bo w jego miejsce montowana była pompa ABS, ja nie miałem ABS-u i co za tym idzie pompy ABS-u i zbiornik kompensacyjny od amora był pod ramą... tego ze Szwecji, którego oglądałem z zamiarem kupienia w Jarocinie miał dokładnie taką samą zmotę z tym że tamten bardzo mi podpadał pod motocykl po przejściach, przyjżałbym się mu nieco dokładniej mimo wszystko ;) temu z Jasła oczywiście

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Pawełku, bardzo fajny sprzęcik, korci mnie żeby swoją maszynkę wystawić i tego łyknąć, muszę kasę przeliczyć ;)

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorac pod uwage lokalizacje, do dla samej jazdy warto by bylo - tamte rejony to beda fajne widoczki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po sezonie mój będzie na sprzedaż - cena będzie na pewno atrakcyjna :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co roku po sezonie sprzedaje motocykl, cena zawsze jest atrakcyjna :-) GSF też idzie pod młotek, jak już się nim najeżdzę oczywiście :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tylko nie wiem czy zauważyliście pewną regułę, jak masz kasę i szukasz to ni cholery nie ma nic ciekawego, a jak kupisz lub kasy juz nie ma to dopiero okazje się pojawiają!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tylko nie wiem czy zauważyliście pewną regułę, jak masz kasę i szukasz to ni cholery nie ma nic ciekawego, a jak kupisz lub kasy juz nie ma to dopiero okazje się pojawiają!

Dlatego po kupnie czegoś już nie ogladam danego przedmiotu w internecie mam zasadę jak raz wpadnie w oko nie patrzę na cenę jest ona wtedy na 2 planie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale baler ja nie patrze specjalnie! to samo w oko wpada, albo kumpel dzwoni - " ty motka szukałeś, ale fajny i tani mam dla ciebie" - ja: "a w ryj chcesz?" hahaha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś już pisał o tym sprzedawcy, że przywozi same angole, ten bez wątpienia też nim jest. Ten przebieg to prawdopodobnie w milach jest. A angol angolowi nie równy, ten wygląda ładnie, nie ma schodzącej farby z silnika itp.

Widzę, że z lewej strony ma Scottoilera, z prawej ta banieczka wygląda jak zbiornik amora z Dakara? Nie wiem, to się muszą wypowiedzieć specjaliści.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ten sprzedawca ma same angole i są w różnym stanie. Gościu niechętnie schodzi z ceny. Papiery są zawsze w porządku i przygotowane.

Przebieg podaje 27 000 km ale pewnie jest to 27 000 mil. Realny, ale wtedy cena trochę już wysoka.

W jednym momencie jest tam zawsze kilka GSów więc można jechać i oglądać, nie ten, to inny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×