Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-c-m-rider-M3127364.html

Proszę o opinię. Przejrzałem forum i nie znalazłem nic na jego temat, ale jak był opisywany, proszę psów nie wieszać na mnie :-) Przebieg spory, jest szansa że prawdziwy, co do ceny chyba powyżej średniej. Może ktoś napisze coś więcej od strony technicznej jak to cudo wygląda.

Aha, jestem nowy na forum ale przywitalnie "zaliczyłem".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisał leżał na lewej stronie - szyba porysowana i połamana osłona zadupka. Coś mi nie pasuje z ABS - w miejscu zbiorniczka tylnego amortyzatora jest zbiorniczek olejarki. Poza tym przednie koło to chyba 19" a nie 21". I cena jak na 2007 zastanawiająco niska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...r-M3127364.html

Proszę o opinię. Przejrzałem forum i nie znalazłem nic na jego temat, ale jak był opisywany, proszę psów nie wieszać na mnie :-) Przebieg spory, jest szansa że prawdziwy, co do ceny chyba powyżej średniej. Może ktoś napisze coś więcej od strony technicznej jak to cudo wygląda.

Aha, jestem nowy na forum ale przywitalnie "zaliczyłem".

Widziałem go przelotnie na żywo jak byłem w Riderze przymierzać z dzieckiem kask. Wizualnie wygląda na bardzo zadbany egzemplarz. Nie przyglądałem mu się jednak bliżej bo zaczynało padać. Nie wiem jednak czy to nie jest ten sam egzemplarz, który widziałem u nich w grudniu ubiegłego już roku. Kolor, 2spark, wyposażenie, nawet wskaźnik temp. oleju - wszystko identyczne, poza tym, że tamten miał dodatkowe światła, a ten ich nie ma. Czyżby tak długo stał?

Ze zdjęć to ciekawe co się stało z naklejkami z tylnych boczków.

Jeśli interesuje Cie to moto to na wstępie zadzwoń do Ridera i poproś o dokładne i szczegółowe fotki. Już kiedyś coś takiego przygotowywali na moją prośbę dla jednego z forumowiczów. Jak coś to daj znać to najwyżej podjadę jak będę w okolicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rider ma raczej słabą opinię w Krakowie jeśli chodzi o serwis, także trzeba być czujnym raczej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Pałuki się nie nada :lol:, poza tym poczekam aż będą mieli wersję ze szprychowanymi kołami 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich!

Zna ktoś może ten motorek? Jestem nim zainteresowany, tylko troszkę daleko, żeby jechać w ciemno.

http://moto.allegro....2299049562.html

Będę wdzięczny za podpowiedź co widzicie jako znawcy tematu...

A może jest ktoś z Poznania i mógłby mi oglądnąć to moto? (zapłacę za stracony czas:))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś znalazł się z transportem do owego Gruszczyna to mogę podjechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś znalazł się z transportem do owego Gruszczyna to mogę podjechać.

Jak wskrzesim gaźnik to możemy jechać, albo Ci podstawię transport :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wskrzesim gaźnik to możemy jechać, albo Ci podstawię transport :)

Kolega leff już się zadeklarował, że jeśli znajdzie czas, to podjedzie, ale jak by któryś z Was dał rady podjechać i z niczym by mu to nie kolidowało, to byłbym wdzięczny. Pan, który sprzedaje jest dostępny od 8 do 16 (można w ciemno jechać) i po 18 -tylko trzeba zadzwonić i dać znać. http://www.polturbo.pl/kontakt

Powyżej mapka dojazdu do jego firmy, gdzie motor się znajduje (oczywiście Gruszczyn).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć wygląda nieźle, choć przebieg mocno dyskusyjny, koła czyste bez wżerów, lakier na lagach, i silniku też ok na pewno wart uwagi. Jechać oglądać, cena niezła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarek sprzedany (podobno). Leff oglądał i zanim Siwy dobił targu, przyjechał kupiec i wyłożył kasiorkę.

:shock: :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarek sprzedany (podobno). Leff oglądał i zanim Siwy dobił targu, przyjechał kupiec i wyłożył kasiorkę.

:shock: :?

Dokładnie...

Sprzedający pomimo, że na pierwszy rzut oka wyglądał na poważnego człowieka okazał się niepoważny. Twierdzi, że rezerwuje motor, a w między czasie umawia się z innymi kupcami. Ta sytuacja mnie dobiła, bo już rok szukam motoru i gdy okazał się fajny został sprzedany. Chyba już odpuszczam całkowicie poszukiwania:/

Jeszcze raz dziękuję bardzo Leff'owi za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc, bo nie każdy poświęca czas i paliwo, aby pomóc innemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a wpłaciłeś mu zaliczkę :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a wpłaciłeś mu zaliczkę :?:

Nikt mi nic nie wpłacał. :D :lol: :P

A tak na serio, to szkoda, bo maszyna pomimo pewnych drobnostek fajnie jechała. Dziury wybiera lepiej niż moja Giselle. I to już drugi Dakar, o którym tak mówię. Nie zamienię jednak Giselle na Sertao.

Siwy, głowa do góry. Taki jest ten świat. Nie położyłeś kasy, nie ma rezerwacji... :(

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.ebay.de/itm/BMW-F650-GS-EZ-2005-/120899179027?pt=Motorr%C3%A4der&hash=item1c26271213

$(KGrHqJHJD!E90vmFvMFBPdbOQtr(g~~60_12.JPG

2005 r . Trochę dużo kilometrów ( ale pewnie realnie ) Berlin . Cena atrakcyjna . Jutro się kończy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam na forum.

Zamierzam zacząć, a raczej powrócić do przygody z motocyklami.

Wpadło mi w oko coś takiego z mojej okolicy

http://tablica.pl/of...50-ID115CR.html

Proszę szanownych kolegów o kilka słów komentarza.

Nie bądź ciecio i przywitaj się po ludzku w Przywitalni jak na pomorzanina przystało, a potem pytaj ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę szanownych kolegów o kilka słów komentarza.

Teraz jedno: przywitalnia - reszta potem ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bądź ciecio i przywitaj się po ludzku w Przywitalni jak na pomorzanina przystało, a potem pytaj ;)

Przepraszam za moje prostackie maniery.

Już biegnę do przywitalni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam na forum.

Zamierzam zacząć, a raczej powrócić do przygody z motocyklami.

Wpadło mi w oko coś takiego z mojej okolicy

http://tablica.pl/of...50-ID115CR.html

Proszę szanownych kolegów o kilka słów komentarza.

W zasadzie nic nadzwyczajnego z tych zdjęć nie można zauważyć, poza tym jak napisano kófer (musi być megawypaśny) :) , no i co ważne jak przyjedziesz to się "..na stanie technicznym i wizualnym nie zawiedziesz..." to dobrze tylko ciekawe jak ze sprzedającym..? :lol:

Trzeba looknąć go na żywo, wygląda dobrze, ale to tylko zdjęcia... ;)

Być może ktoś z Gdańska byłby w stanie go obejrzeć z Tobą .. jest tam kilku naszych wysłanników :-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×