Skocz do zawartości

Recommended Posts

M2456067_1.jpg

Link 1

M2456053_1.jpg

Link 2

Nie wiem - może już były?

Oczywiście jak każdy motocykl z Włoch nie mają więcej niż 30 tys. wink.png Ja nie wiem co Ci Włosi robią z motocyklami... laugh.png

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze, że Dakar jest z 2001, a silnik ma 2spark. Po 22000 właściciel postanowił wymienić silnik? :? ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

??

To opis standardowy zapewne ;)

tłumaczyłoby to niski przebieg :lol:

z drugiej strony - źle nie wygląda, ale na zdjęciach wszystkie są piękne. No może prawie wszystkie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę łyso z naklejkami (te touratechy mogą niejednego zwieść na manowce) :? Brak pojedynczych plastików na bak no i co najgorsze nie wydaje mi sie żeby w 2004 roczniku było takie malowanie - zapewne rocznik 2003 dlatego nawet nie twinspark :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno nie widzialem DAKARA na żywo ale ten z ogloszenia ma chyba 19' z przodu, ale przedni błotnik od dakara. Pomalowany na niebiesko i z racji braku oryginalnych naklejek dopasowana szachownica. Takie moje zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się zDAKARowany :D normal :D w tej sytuacji nalepki mocy są w pełni uzasadnione. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może być rocznik 2004, ale z przed liftu. Tył jest stary i faktycznie nie jest to Twin Spark.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bmw-inny-g-650-xcount ... 78081.html

kolejna świeżynka - zgodnie z nową modą zapoczątkowaną przez Pawła :D

M2478081_1.jpg

Z obserwacji: napęd do wymiany (tylna zębatka wygląda "nieświeżo"). Zapewne od nowości niewymieniany. Drobne wgnioty na tłumiku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny, za 17 wystawiony czyli za 16 powninien oddać i nich ktoś powie że to jest zła alternatywa. :D

ps.

Żukowo? Czy to nie tam mieszka Cykli?

Cykli pisze że śnieg po pas a tu proszę, moto stoi na trawniczku z wimbledon'u :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cykli pisze że śnieg po pas a tu proszę, moto stoi na trawniczku z wimbledon'u :-)

Trawa ubiegłoroczna - był już wystawiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba nie szkodzi. Moto to nie bułki. Nie wietrzeją. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia na pewno nie są z tego roku, zaręczam, mam zeza ale widok za oknem to jeszcze śnieg u mnie. Chciaż idzie ku lepszemu. Motka zupełnie nie znam (nie widziałem go nigdy w mojej maleńkiej metropolii ;) ), jeśli ktoś jest zainteresowany mogę sprawdzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny Dakar:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1504235597

1504235597_1

+ świeży rocznik 2005

+ zarejestrowany ubezpieczony

+ "Dakar-look" ;)

+ czarny ;D

+ książka serwisowa

+ stelaż pod kufry i centralny

+ ABS

+ grzane manetki

+ przebieg pdpd. oryginalny

+ migacze akcesoryjne

- (?) lusterka nieoryginalne

Nie znam się, ale wygląda ładnie. Jakaś sznurówka zwisa z kierownicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I GS:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-M2257012.html

M2257012_4.jpg

+ rocznik 2007

+ zarejestrowany

+ przebieg - wiadomo, że może nie być prawdziwy ;)

+ cybanty TT-podobne - osłona łańcucha, zbiorniczka na hamulec i cylindra hamulca tylnego

+ podwyższona kierownica

+ ABS

+ grzane manety

+ kufer

+ gmole

+ akcesoryjne wydech/y

- "McGyver" na prawym wydechu

- cena prawie 20 tys.

- kraj pochodzenia USA (czy są jakieś rożnice modelowe?) - licznik w milach

- handlarz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten pierwszy (czarny) to nie dakar.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mu tam w zęby nie patrzyłem... ;) Rozumiem, że koło za małe? I co jeszcze nie tak? Malowanie dorobione?

(...)

A już widzę - porównałem zdjęcia i już wiem jak to rozpoznać. Czyli to taki "Dakar" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tym "Dakarze" i sprzedawcy już było pisane bardzo dokładnie.. :roll: i to wcale niepochlebnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sobie myślę, że do tego wątku można wrzucać nowości i nasze opinie na ich temat. W ten sposób unikniemy puchnięcia wątków i szukania konkretnych informacji po całym forum. Jeśli już jakaś sztuka była to podlinkowujemy do wątku na jej temat. Ułatwi to osobom poszukującym i chcącym dołączyć do grona użytkowników GS.

Na początku chciałem wrzucać po prostu od czasu do czasu coś nowego, co pojawia się na Allegro i przyległościach, ale może taki indeksujący/porządkujący wątek będzie pomocny? W jednym miejscu wszystkie informacje i opinie.

Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł dobry :D , ale trzeba będzie wklejać fotki, bo linki np. z allegro po czasie są nieaktywne, ale jak ktoś chce się powyżywać na zdjęciach to idea świetna ;) , a i korzyści dla ewentualnych kupujących, bo faktycznie czasami jak ktoś pyta po raz enty nt. danego ogłoszenia, to ... krótko mówiąc... nie chce się pisać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzucam więc kolejną "ciekawostkę" - niewiele widać, chyba handlarz. Nie bardzo, co jest recenzować.

Cena może i atrakcyjna.

1510557529

http://allegro.pl/show_item.php?item=1510557529

Dla porządku historycznego (na wypadek gdyby pojawiło się raz jeszcze i w cudowny sposób zmienił się przebieg :D

2000 r., 40 tys., Rzeszów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulubiony nasz dealer i angol który notabene dostał chyba po wydechu :lol: http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-f6 ... 18507.html Zdj jak niżej przedstawia dakarowy :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×