Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obrazki się nie wyświetlają, na tych z allegro niewiele widać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna porcyjka

Pojawiają się z rzadka, ale jednak - X/Challenge = stan to może lepiej niech oceni MTBiker, ale jak na mnie za tą cenę nie ma co wybrzydzać. Moto używane zgodnie z przeznaczeniem jak widać. Ciekawe jak chodzi.

Osłony akcesoryjne dłoni, parę blaszek z TT, wydech, który można zmienić na lżejszy akcesoryjny.

Cena 12,9 tys.

http://otomoto.pl/bmw-g-g650-xchallange-M2558365.html

M2558365_1.jpg

-----------------

O, zółtek koło Cykliego. Z opisu wygląda ciekawie - nie pamiętam, ale chyba nie było go jeszcze.

M2678730_1.jpg

Jedyna sprawa to przebieg - na licznikach ma BMW Milano ;) - i wymienione sprzęgło - to dobrze, ale po takim przebiegu nie powinno być do wymiany, chyba, że coś się tam stało. Jak zwykle - wywiad telefoniczny oraz oględziny powinny załatwić sprawę. Ale ta cena… a jak wiadomo CCC.

------------------------

Tutaj nasz "gajowy" w wersji z otomoto i cena chyba się zmieniła in plus (10 tys.)

http://otomoto.pl/bmw-f-bmw-f650-gs-M2669284.html

40 km od Poznania to można pojechać oblukać. :D

M2669284_1.jpg

----------------

Do kompletu coś starszego, ale mnie podoba się - kolor biały, budzi pozytywne skojarzenia, na pewno łatwiej przez korki się przepychać :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=1668932068

1668932068

za 5 tys zapewne szybko zmieni właściciela.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Troche pozno wrzucam, ale nie mialem dostepu do internetu(TP'sa :evil: )

http://allegro.pl/bmw-gs-650-f-zarejstr ... oo#gallery

Oglądałem te zdjęcia, które wrzuciłeś (na marginesie: imageshack jest do d. - picassa dużo lepsza). No nie ma tam wiele rzeczy do których można się doczepić - brak handbarów, wytarte manetki (gumy), brak prawego lusterka, napęd nie jest nowy - łańcuch na ⅓ regulacji, poza tym to chyba niskie siedzenie?, cena nadal mało znana, ale liczyłbym się z tym, że motocykl ma przejechane nieco więcej. Ale z wyglądu jest OK. Aha, kufer jakis polepiony - wygląda na jakiegoś paciaka z prawej strony - kufer, lusterko i dźwignia hamulca noszą jakieś tego ślady.

Jedź - zobacz i jak będzie si negocjuj na miejscu cenę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w moim też było grzebane przy sprzęgle i mam na to nawet dokumenty co gdzie jak mimo ze nie miał wtedy przebiegu nawet 10kkm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypadki chodzą po ludziach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś chce za motor 11tyś... sądze ze strasznie dobra oferta na dniach ma mi podać numer VIN i sprawdzę cos... ma 65k przebiegu. Te szczegoły mozna tanio dokupic, jak bedzie sie zgadzało to smigam po niego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolejna porcyjka

Pojawiają się z rzadka, ale jednak - X/Challenge = stan to może lepiej niech oceni MTBiker, ale jak na mnie za tą cenę nie ma co wybrzydzać. Moto używane zgodnie z przeznaczeniem jak widać. Ciekawe jak chodzi.

Osłony akcesoryjne dłoni, parę blaszek z TT, wydech, który można zmienić na lżejszy akcesoryjny.

Cena 12,9 tys.

http://otomoto.pl/bmw-g-g650-xchallange-M2558365.html

Ostatnio zastanaiwałem się nad zmianą Dakara (przeszedł mi przez myśl xchallenge) i tu pytanie do MTBiker-a - jak się moto sprawuje, czy masz doświadczenia w porównaniu do Dakara? I czy go wogóle produkują jeszcze xchallenge, bo nie mogłem znaleźć na stronie dealera BMW.. :roll:

W najgorszym przypadku mam zamiar kupić Dakara po lifcie, a w najlepszym... narazie F800GS :D a oczywiście docelowo 1200GS :D (ale to juz chyba jak będe stary) :lol: :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

X challenge 650 nie jest już produkowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
X challenge 650 nie jest już produkowany.

Vengosh wnoszę oficjalny sprzeciw.. napisałes to kompletnie bez emocji.. (emotinconów) jesteś stronniczy - uwielbiasz tylko zwyklaki f650gs :evil: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy to prawdziwy Dakar jeśli tak to chyba ma już nabywce ;-) http://otomoto.pl/show/?id=M2680771

Posłuchaj silnika, przjedź się i bierz, bo ja go wezmę.. :lol:

Przednia lewa częśc silnika malowana chyba srebrzanką... :roll:

Powodzenia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dodaj Dakarowy coś na osłodę koledze! Poza tym moto wygląda na pierwszy rzut oka ciekawie i na zadbane. Wiadomo, że nic nie zastąpi degustacji na żywo, ale strasznej kaszany na zdjęciach nie widać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosiłem o dodatkowe zdjęcia jak tylko zalatwie transport to jadę go zobaczyć jak jest ok biorę bez gadania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej weź sobie jakiegoś "hamulcowego" :lol: Co nagle to po diable. A poza tym po co Ci transport? Kask, katana i majtasy i wio po motór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chacha jasne tylko ostatni raz na motorze siedziałem 6 lat temu a przedt5em przejechałem pod koniec jednego sezonu może ze 150 km wiec raczej było by to mało rozsądne za mało doświadczenia ;-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już miałbyś pierwsze kilkaset za sobą :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy jakby Ci się spodobało i jak d… by Cię bolała :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę ze boląca d.. to byłby najmniejszy problem większy to brak doświadczenia i umiejętności ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to prawda, że one mają smoczy apetyt na paliwo, czy to tylko plotki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×