Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuje za cenne spostrzeżenia. Podoba mi się jeszcze ten http://olx.pl/oferta/bmw-f650-gs-2003-abs-CID5-ID6ljBH.html#0e513f7ff0 Od opisywanego wyżej ma mniejszy przebieg (mam nadzieję, że faktyczny), abs i moim zdaniem wizualnie prezentuje się lepiej. Niestety znajduje się dalej (250 km), więc bezowocna wycieczka byłaby niezbyt miłym doświadczeniem. Teraz mam dylemat, który byłby lepszym wyborem. Wiem, że po samych zdjęciach trudno to ocenić, ale chętnie poznałbym Wasze zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za cenne spostrzeżenia. Podoba mi się jeszcze ten http://olx.pl/oferta...html#0e513f7ff0 Od opisywanego wyżej ma mniejszy przebieg (mam nadzieję, że faktyczny), abs i moim zdaniem wizualnie prezentuje się lepiej. Niestety znajduje się dalej (250 km), więc bezowocna wycieczka byłaby niezbyt miłym doświadczeniem. Teraz mam dylemat, który byłby lepszym wyborem. Wiem, że po samych zdjęciach trudno to ocenić, ale chętnie poznałbym Wasze zdanie.

Strasznie mu sie wytarł dekiel (lewy) jak na te 21 tys km :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej wydać te parę złotych na wycieczkę i wiedzieć (sic!) co się bierze niż potem bujać się z paścią bo blisko była

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff ma na zbyciu twina, napisz do niego po weekendzie jak juz straci niepodległość :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff ma na zbyciu twina, napisz do niego po weekendzie jak juz straci niepodległość :-)

Dzięki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam wytrwale swojego Twina - czy ktoś się zetknął z tymi ogłoszeniami?

http://olx.pl/oferta...html#77a5e70563

http://olx.pl/oferta...html#77a5e70563

Tego z Grójca znam, jest to sprzęt mojego znajomego. Zadbany, oryginalny przebieg, jakbym miał kase sam bym brał;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego z Grójca znam, jest to sprzęt mojego znajomego. Zadbany, oryginalny przebieg, jakbym miał kase sam bym brał ;)

Dzięki, Zuko - podjadę obejrzeć bo mam do Grójca rzut beretem :)

Swoją drogą niezły zbieg okoliczności - to po obejrzeniu właśnie Twojej relacji z wyprawy dookoła Polski (

)

w pewne piątkowe popołudnie po prostu wstałem i wyszedłem z roboty a za godzinę byłem już zapisany na prawko kat.A ;)

Wiszę Ci uczciwe piwo za skuteczną motywację do działania.

:beer:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra motywacja nie jest zła ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważam, że dupy nie urywa za tą kasę. Dodaj 2 tysie i będziesz miał pięknego Xsa z kilku postów wyżej. Jak nie masz kasy to Ci pożyczę do końca sierpnia bez procentu kimkolwiek jesteś.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zauważam, że dupy nie urywa za tą kasę. Dodaj 2 tysie i będziesz miał pięknego Xsa z kilku postów wyżej. Jak nie masz kasy to Ci pożyczę do końca sierpnia bez procentu kimkolwiek jesteś.

Mi pożycz :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Wracam do tematu tego motka:

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-f650gs-gdynia-raty-M3814561.html

dzisiaj byłem w Gdyni i rozmawiałem z właścicielem. Faktycznie to był motek Elektrycznego jak ktoś wcześniej wspomniał.

Facet jest właścicielem 2 lata. Wcześniej Elektryczny sprzedał go komuś w Wa-wie, a następnie ten temu w Gdyni.

Z tego co mi powiedział to Elektryczny go rozebrał do zera i przemalował na czarno z czerwonego. Obecny właściciel zamienił tylne plastiki i też pomalował na czarno.

Dołożył automatyczne smarowanie łańcucha.

Sam nie wiem .... jakoś nie przemawia do mnie fakt przemalowania całego motocykla. Mam wrażenie, że ktoś chce coś ukryć.

Pytałem o historię to przed elektrycznym to on nic nie wie. Nie ma ksiązki serwisowej itp.

Chyba jednak nie warto co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym przemalował z czerwonego na czarny ;). No może nie cały motek. Jeśli masz wątpliwości to nie kupuj na siłę. Znajdziesz inny.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak szukał i ... wsiucha kupił ... :? , tak BTW Challenge też ma taki słaby i grzeczny dół ? , bo silnik taki sam może mapa zapłonu siakaś insza ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak szukał i ... wsiucha kupił ... :? , tak BTW Challenge też ma taki słaby i grzeczny dół ? , bo silnik taki sam może mapa zapłonu siakaś insza ...

Cudow sie nie spodziewaj ale mam wrazenie, ze te dodatkowe 3KM i mniejsza masa troche robia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cudow sie nie spodziewaj ale mam wrazenie, ze te dodatkowe 3KM i mniejsza masa troche robia ;)

Nie ... no bo tak po 690 enduro jakoś znależć się nie mogę, ale Meine Neue Wieśniak jest spoko, na swój sposób :) , a jak chcę się wyżyć to kata ujeżdżam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Wracam do tematu tego motka:

http://otomoto.pl/bm...y-M3814561.html

dzisiaj byłem w Gdyni i rozmawiałem z właścicielem. Faktycznie to był motek Elektrycznego jak ktoś wcześniej wspomniał.

Facet jest właścicielem 2 lata. Wcześniej Elektryczny sprzedał go komuś w Wa-wie, a następnie ten temu w Gdyni.

Z tego co mi powiedział to Elektryczny go rozebrał do zera i przemalował na czarno z czerwonego. Obecny właściciel zamienił tylne plastiki i też pomalował na czarno.

Dołożył automatyczne smarowanie łańcucha.

Sam nie wiem .... jakoś nie przemawia do mnie fakt przemalowania całego motocykla. Mam wrażenie, że ktoś chce coś ukryć.

Pytałem o historię to przed elektrycznym to on nic nie wie. Nie ma ksiązki serwisowej itp.

Chyba jednak nie warto co?

Elektryczny na pewno go nie malował (w sensie plastików) poza tym te tylne plastiki nie sa malowane tylko założone od czarnego, tak mi to wygląda, bo chyab nikt by się nie bawił z naklejkami, tak myślę :-P

Jacek malował tylko silnik i felgi z tego co pamiętam, zreszta są gdzies zdjęcia na forum na ten temat ;-)

Nie ... no bo tak po 690 enduro jakoś znależć się nie mogę, ale Meine Neue Wieśniak jest spoko, na swój sposób :) , a jak chcę się wyżyć to kata ujeżdżam :)

No raczej X dużo słabszy powinien być, KAT to to nie jest niestety :-) albo stety :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elektryczny na pewno go nie malował (w sensie plastików) poza tym te tylne plastiki nie sa malowane tylko założone od czarnego, tak mi to wygląda, bo chyab nikt by się nie bawił z naklejkami, tak myślę :-P

Jacek malował tylko silnik i felgi z tego co pamiętam, zreszta są gdzies zdjęcia na forum na ten temat ;-)

Malował wahacz, koła, widelec i silnik. Plastiki były czerwone jak sprzedawał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ... no bo tak po 690 enduro jakoś znależć się nie mogę, ale Meine Neue Wieśniak jest spoko, na swój sposób :) , a jak chcę się wyżyć to kata ujeżdżam :)

Dziadek, to jest Twój aktualny zestaw? "G650 Wieśniak & CB400T 1977 & Pierdolot & EXC" całkiem fajny :beer: , może wrzucisz jakieś fotki tej CB400?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, to jest Twój aktualny zestaw? "G650 Wieśniak & CB400T 1977 & Pierdolot & EXC" całkiem fajny :beer: , może wrzucisz jakieś fotki tej CB400?

Zestaw jak najbardziej aktualny, zdjęcia cebulki wrzucę pod koniec tygodnia jak włożę silnik :) , bo w tej chwili właśnie przechodzi generalkę, miała być po sezonie, ale walnął łańcuszek balanserów ( na szczęście niczego nieuszkodził )i zdecydowem się doprowadzenie serduszka do stanu niemalże fabrycznego, a niektóre części szły zza wielkiej wody no to mi się trochę przeciągnęło ... , nie mniej dzięki za zainteresowanie moją babką cebulą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×