Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ven ma skrzynie, chyba

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś czytałem, że ktoś przy wymianie wałka zdawczego 2 czy 3 razy rozbierał silnik, ale jak ktoś lubi tak się bawić to kto mu zabroni - tzn. jeżeli chodzi o kogoś kto musi za każdą usługę zapłacić to: kto bogatemu zabroni ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven ma skrzynie, chyba

Chyba na ziemniaki ;) :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie ma.

Jarek ma skrzynie, chyba :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie ma.

Jarek ma skrzynie, chyba :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma więcej ;)

Napisane samemu bez pomocy :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko się zgadza. Generalnie jak sobie przypomnę, to mi też by się nie chciało tego wszystkiego robić jeszcze raz. Ale dramatu nie ma. Ja kupując pierwszy motek zapłaciłem rozsądne pieniądze. Wałek zdawczy miał popsuty, ale ponieważ się nie znałem, to nie miałem o tym pojęcia. Potem musiałem to jakoś ogarnąć i się udało.Takie to koleje losu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uszkodzony wałek zdawczy to jest tylko składowa stanu motocykla. Prawdopodobnie nie można nim się przejechać i sprawdzić jak to się porusza. Do tego dochodzi ( jednak tak bym to nazwał ) ściema sprzedawcy polegająca przedstawieniu kosztów części i naprawy. Wałek za 200 - 300 i kosztach w granicy 700.- - nawet jak to jest 2 razy tyle to wychodzi, że około 10500, a sam pisze o wartości 13000.- To on wolontariusz jest czy jest to ściema ? - według mnie ściemnia - tyle w temacie. Zdjęcia marne, ale nalepek z prawej strony wahacza też nie widzę.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na moje oko to w ogóle nie jest Dakar tylko zwykły GS w malowaniu Dakarowym... jakieś małe to przednie koło. Przedni błotnik też od starszego modelu. Generalnie tak jak napisał JacekJ za taką kasę można dla siebie kupić i wygłaskać taki sprzęt jeśli ktoś lubi się pobawić.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uszkodzony wałek zdawczy, regenerowany tylni amor ... no tak ... przebieg 38kkm ;)

Reszta igła i niemiec płakał jak sprzedawał ;)

To by było coś dla mnie. Lubię wyzwania. Przy dobrej cenie i odpowiednim stanie pozostałych podzespołów można się pobawić. Wartość tego motka w dobrym stanie, to na pewno 13.500zł. Przy zakupie za 9.000 jest spory margines na naprawy. A jak się samemu rozbierze i złoży, to wiadomo co jest w środku.

Ale założenie jest takie, że własna robocizna i parę niespodzianek zapewne czeka na śmiałka.

No własnie - jak napisał przedmówca to nie jest Dakar - przednie koło to 19-tka (a to juz cena pewex) :-P , był już na allegro,a le wtedy nie było mowy o wałku... jakimkolwiek :-D

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... był już na allegro,a le wtedy nie było mowy o wałku... jakimkolwiek :-D

No toś my się naszukali kilku wałków ;) , ale poza tym chłop będzie płakał przy sprzedaży taki to był motek. No cóż ... ludzie ze szczęścia też płaczą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No własnie - jak napisał przedmówca to nie jest Dakar - przednie koło to 19-tka (a to juz cena pewex) :-P , był już na allegro,a le wtedy nie było mowy o wałku... jakimkolwiek :-D

No toś my się naszukali kilku wałków ;) , ale poza tym chłop będzie płakał przy sprzedaży taki to był motek. No cóż ... ludzie ze szczęścia też płaczą ;)

A teraz to wałek pierwsza liga :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Pan przesłał nr VIN i po rozkodowaniu wynika z niego, że jest to Dakar ale na moje to cos tam było z przodem grzebane.

Przednie koło 19 a 21 (ale ogólnie z 19 bardziej mi sie podoba), zderzak przedni też jakiś taki dziwny.

Ciagnie mnie, to że można sobie troszke pogrzebać i zrobic całkiem fajny motek a to lubię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waldek, twoja kasa i decyzja :beer:

Jeżeli kupisz, to napisz co i jak.

Ale pamiętaj o twardych negocjacjach z ósemką z przodu ;)

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczymy

Życie wszystko zweryfikuje. Narazie trwają przygotowania do wyjazdu do Pragi na weekend i negocjacje z żona. Jest nieugięta i nie chce mi pozwolić na motorek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zderzak w motocyklu?

Tak , tylni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A, ha, u nas na forum Panie też myślą i mają czasami dużo do pwiedzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie mój błąd :) przepraszam drogie Panie! Oczywiście głos Pań jest dla mnie równie ważny jak Panów :)

OK. Ale w takim razie skoro się znacie (przynajmniej tak wnioskuję) to czy ten egzemplarz jest godny polecenia? Zadbany, sprawny, "prosty" ? Już od dłuższego czasu szukam czegoś i widzę ciągle te same motocykle w ogłoszeniach czyli pewnie coś z nimi jest nie tak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już od dłuższego czasu szukam czegoś i widzę ciągle te same motocykle w ogłoszeniach czyli pewnie coś z nimi jest nie tak.

A co z nimi nie tak? Oglądałeś je? Sam sprzedawałem Dakara przez jakiś czas a wszystko z nim było OK. To, że się nie sprzeda w 2 dni to nic nie znaczy, sam kiedyś wystawisz motka to zobaczysz jak to jest jak przyjeżdżają "oglądacze" i rózni znawcy co ostatni raz WSKą jeździli :-D

Nikt Ci po ogłoszeniu nie doradzi co masz zrobić, jedź i go obejrzyj, jak jest w dobrym stanie to kup i ciesz się jazdą a nie doszukuj jakiś teorii spiskowych ;-) .

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jasne, że tak :) Chodzi mi o to, że raczej od handlarza nie kupię bo wiele różnych historii słyszałem i to nawet takich, które bardzo źle się skończyły. Szukam od miłośnika, który dba o swój sprzęt. Między innymi dlatego tutaj jestem i mam nadzieję, że jak już będę miał swoje moto to będę się z Wami dzielił historiami z wypraw :)

Jeżeli chodzi o to ogłoszenie, które podesłałem do opinii to podesłałem je bo jak pisze sprzedający ktoś z tego forum go serwisuje czyli zna go na wskroś i mam nadzieję na szczerą opinię :) a nie tak jak handlarz - jak Pan nie weźmie to go dla córki zostawię :) przezorny zawsze ubezpieczony - kiedyś kupiłem używany samochód bez szczegółowego sprawdzenia, a później plułem sobie w brodę ile musiałem w nim zrobić - to była totalna masakra nie tylko finansowa ale i psychiczna :)

Widzę, że znacie się nawzajem więc w przypadku tego motocykla nie powinno być trudno dowiedzieć się czegoś więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×