Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mogą to być ślady po wycieku paliwa.

Albo po prostu ząb czasu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Limitiwana wersja enduro...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten model ma wiele części plastikowych, zgodnie z teorią tworzyw sztucznych powinien być już 3x wymieniony na nowy :-D

I wygląda, że co najmniej trzy osoby już go wymieniły na nowy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten XTR fajny, jest jeden jeszcze ładniejszy, był znaczy, nie wiem czy jest, ale droższy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czołem.

Możecie powiedzieć coś o tym sprzęcie?

http://stajnia-motocyklowa.otomoto.pl/bmw-gs-r-1100gs-94r-oryginal-transport-M4210881.html

Co to za żółte zacieki na silniku?

Nawiasem mówiąc, miałem styczność z panem ze stajni motocyklowej. Jechaliśmy z kumplem po goldwinga. Ponad 500km psu w d.... Jedyne co się zgadzało z ogłoszeniem i zapewnieniami pana handlarza to zdjęcia motocykla. :-D Motocykl nie odpalił, lagi były mokre, coś nie grało z elektryką... Ludzie się zmieniają, może jest lepiej...

Kolego, obejrzyj jeszcze takich kilka, a najlepiej kilkanaście, potem przyjedź do mnie, zobacz, wyceń, może się dogadamy. Tanio nie będzie, ale żal sprzedającego w cenie. Mam na celowniku coś lżejszego. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dominator za trójkę. Dobry do pogrzebania ;-)

http://olx.pl/i2/oferta/honda-dominator-650-nx650-CID5-ID8fKkF.html

wysłano z wodoszczelnego

Hmm, ale pogrzebać i naprawić , czyyy pogrzebać czyli zakopać.( w sumie już nieaktualne , to może zakopany :-) :-) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, ale pogrzebać i naprawić , czyyy pogrzebać czyli zakopać.( w sumie już nieaktualne , to może zakopany :-) :-) )

Pogrzebac i przerobic. Bardzo fajny materiał na scramblera czy trackera.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sobie szukam, patrzę, przeglądam..

http://olx.pl/oferta...D5-ID7xKnD.html

Zna ktoś może Pana? Ma kilka ciekawych maszyn w ofercie. Nie, żebym chciał kupić, czy coś, tak pytam. ;-)

Ogólnie MOTOBOX nie jest miejscem przyjaznym dla klienta - takie mam zdanie :roll: Tam zawsze są igły tylko bardziej jak wykałaczki ;)

Choć tym razem może ? - kiedyś i statystyka musi mieć swoje odbicie, żeby był średnia :)

Jakbyś się wybierał i chciał po placu przejechać to przodem pełna gotówka na stół - czy z takim zabezpieczeniem puszczą poza plac to nie wiem - już pierwszy kontakt mnie zniechęcał.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mi wystarczy. Dziękuję. ;-) Też ma na imię Jarek, pomyślałem, że poczciwy z niego herbatnik. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mi wystarczy. Dziękuję. ;-) Też ma na imię Jarek, pomyślałem, że poczciwy z niego herbatnik. ;-)

Jarek powiadasz ... - on ma takie imię , a ja takiego nicka :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek powiadasz ... - on ma takie imię , a ja takiego nicka :lol:

To Ty taki Jarek nie-Jarek w sensie niby-Jarek? Teraz mi to mówisz? Po ponad dwóch latach? Cios prosto w serce. Wypełniłem już laurkę walentynkową. Długopisem. Straciłeś w moich oczach ;-) :beer:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cios prosto w serce. Wypełniłem już laurkę walentynkową. Długopisem.

Spieprzaj dziadu! :lol:

:beer:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spieprzaj dziadu! :lol:

:beer:

Nie wierzę Ci! :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też patrzyłem na te dwa GS-y (jest jeszcze (lub był) jeden o rok starszy z pełną dokumentacją przeglądową i kompletem kufrów). Miałem nawet pisać do Jarka z prośbą o obejrzenie ale on teraz taki zajęty tym CCM-em, że pewnie starczy mu tylko czasu na wymianę pompy ABS w moim GS-ie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten z 2007 ma dobrą cenę wiem że ten rocznik warty jest .....tyle że golas..... jednak te 17 tyś przebiegu... ^_^ :huh: kolektor wskazuje inaczej no ale.... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×