Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobrze Ci idzie

Po ile będzie CHF 20.02?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat to mi głowy nie zaprząta, to po pierwsze. Po drugie nie da się wywnioskować CENY na podstawie pory roku. Można jedynie przewidywać wahania. Wiadomo np., że ropa drożeje przed sezonem urlopowym w USA, a potem zimowym. Ale po ile będzie, to nikt nie wie, bo czynników jest o wiele więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uważam, że często tendencja jest taka, że przed sezonem lub na jego począku ludzie kalkulują, że mają jeszcze sporo czasu i trzymają wysoką cenę, która zweryfikowana półmetkiem sezonu wpada czasami w panikę mając wizję kolejnego zimowania moto ;)

A sprzętu jest wg mnie dysproporcjonalnie dużo względem wilekości rynku, szczególnie od handlarzy (nie mówię tu o GS!). Ostatecznie może mając niedaleko jakiegoś handlarza z dobrym stanem i ceną, kupiłbym efę z założeniem wydania 2,5 tysia na remont, ale wtedy cena początkowa musiałaby być bardzo atrakcyjna - dlatego niestraszne mi uszkodzenia plastików, lakieru itd, byle była geometria i kultura techniczna.

Edytowane przez asdfuc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry.

Widział ktoś może ten egzemplarz na żywca:

http://olx.pl/oferta...html#2e48fd6ad0 ,

a może powiedzielibyście coś po załączonych zdjęciach???

"Uwielbiam" takie treści:

. Doposażony w oryginalne akcesoria : gmole, hand bary, alarm, wyższa szyba, płyta pod kufer, komputer, abs, centralna stopka .

Wynika z tego, że wszystko co w/w nie występuje w podstawowej wersji. Bez komputera, bez alarmu i podstawiany kamieniem ;) Taki misz masz dla naiwnego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry.

Widział ktoś może ten egzemplarz na żywca:

http://olx.pl/oferta...html#2e48fd6ad0 ,

a może powiedzielibyście coś po załączonych zdjęciach???

Nie widziałem, ale sprzedaje się już długo i musi być niezły strucel, bo parę osób o niego pytało, a nikt nie kupił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uważam, że często tendencja jest taka, że przed sezonem lub na jego począku ludzie kalkulują, że mają jeszcze sporo czasu i trzymają wysoką cenę, która zweryfikowana półmetkiem sezonu wpada czasami w panikę mając wizję kolejnego zimowania moto ;)

A sprzętu jest wg mnie dysproporcjonalnie dużo względem wilekości rynku, szczególnie od handlarzy (nie mówię tu o GS!). Ostatecznie może mając niedaleko jakiegoś handlarza z dobrym stanem i ceną, kupiłbym efę z założeniem wydania 2,5 tysia na remont, ale wtedy cena początkowa musiałaby być bardzo atrakcyjna - dlatego niestraszne mi uszkodzenia plastików, lakieru itd, byle była geometria i kultura techniczna.

Jeśli estetyka nie będzie grała dużej roli, to da się w relatywnie rozsądnych pieniądzach doprowadzić motocykl do porządnego stanu. Dobrze, jeśli tarcze hamulcowe, napęd będą znośne, bo to spore koszty. Opony, klocki, oleje, uszczelniacze w lagach, a nawet sprzęgło i pompę wody można samemu ogarnąć dość łatwo. Dokładając do ceny zakupu 2 tysiące (zakładając sprawny silnik oczywiście) powinien wyjść dobry, pewny sprzęt. Mówię o własnej robociźnie i akceptacji rys na plastikach itp. drobiazgach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku: tak właśnie planuję. Ewentualnie dojeżdżę do końca sezonu (jeżeli wszystko będzie ok) i zrobię pełny serwis + grubszy przegląd silnika z wymianą wszelkich uszczelnień włącznie, co by mieć spokojną głowę. Nie stać mnie na oszczędzanie kasy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inaczej, jakby ktoś chciał tanio gsa z ogłoszenia powyżej to mam lagi i koło w bardzo dobrym stanie na sprzedaż :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze obrocisz kota ogonem :-D

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, skąd ci się wzięło 3,5? Sprzedawca forum studiuje i podniósł jak zobaczył że zainteresowanie jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie powiedzmy, zawodowe spaczenie ;-)

Cena wywoławcza jest z reguły inna niż transakcja :-D

Moim zdaniem 3,5 to ta druga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może tego ktoś widział??

http://olx.pl/oferta/bmw-f-650800-gs-CID5-ID8rqb1.html#79ab093c64

Cena trochę dziwna jak na nówkę ;-)

a nie chciałbym zrobić 620km w jedną stronę, żeby zobaczyć sztrucla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy jestem, czy ktoś go widział, bo w niedzielę chcę jechać z kumplem.

Żeby się nie okazało, że to jakaś lipa, bo co wtedy: klienta w pysk lać, żeby oddał za paliwo???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co z tym ze Słupska? zły? za drogi? oglądałeś? to bliżej w końcu i jakoś tak na zdjęciach lepiej wyszedł :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumpel poczytał, i stwierdził, że jak ten ze Słupska długo się sprzedaje to może coś z nim nie tak.

Znalazł tego bo cena (sam powiesz) bardzo zachęca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może niech kumpel poczyta jeszcze :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

m.in:

Nie widziałem, ale sprzedaje się już długo i musi być niezły strucel, bo parę osób o niego pytało, a nikt nie kupił.

To jest odpowiedź, która coś wnosi do tematu, a nie Twoje pitu pitu

Może niech kumpel poczyta jeszcze :lol:

:evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co wnosi do tematu stwierdzenie że sprzedaje się już długo, że kilka osób pytało? Nikt nie był sprawdzić, wszyscy tylko pytają więc i się długo sprzedaje. Powodzenia w czytaniu i wróżeniu ze zdjęć :)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedają go już wiele miesięcy.

Z tego co wynika,to jeden i drugi długo nie może się sprzedać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jadę dziś do Słupska - facet mówi przez telefon, że nikt jeszcze nie był go oglądać.

Pojedziemy, obejrzymy i będziemy wiedzieć.

A po tego http://olx.pl/oferta/bmw-f-650800-gs-CID5-ID8rqb1.html#a44458ea19 nie jedziemy, bo facet nie ma do niego dokumentów i jak kolega zaczął dzwonić i pytać o wszystko, to ten podniósł cenę o 1000pln - podchodzi mi na jakieś krętactwo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy obejrzeć http://olx.pl/oferta...html#a44458ea19 , no i sprzęt zamówiony :-D :-D :-D. W poniedziałek ma być w domu. Jak widać cena czyni cuda.

I pewnie już wkrótce dołączy do forum nowy szczęśliwy posiadacz F800GS.

PS:

Czy trzeba zmienić lampę, bo maszyna z UK??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×