Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nawet gdyby miał faktycznie najechane to 9 tys. to nie dałbym tyle za tego golasa z 2000r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam Panowie jestem tu nowy i własnie się zastanawiam nad kupnem gs 650 znaczy w sumie jestem zdecydowany znalazłem coś takiego i w miarę nie daleko ode mnie mogli byście sie podzielić swoja opinia wiem ze jakis trochę tani no ale możne akurat albo możne jest ktoś z Gdyni i mógłby go zobaczyć odwdzięczył bym sie

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-i5184492603.html

z góry dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uprzedzając fakty (obfite i ... a co tam, sam się przekonasz) sugeruję przywitalnię :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam Panowie jestem tu nowy i własnie się zastanawiam nad kupnem gs 650 znaczy w sumie jestem zdecydowany znalazłem coś takiego i w miarę nie daleko ode mnie mogli byście sie podzielić swoja opinia wiem ze jakis trochę tani no ale możne akurat albo możne jest ktoś z Gdyni i mógłby go zobaczyć odwdzięczył bym sie

http://allegro.pl/bm...5184492603.html

z góry dzięki

Nie udusiłeś się pisząc jednym tchem? :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś wyżej coś o nim było już pisane. Przejrzyj dobrze temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee, chyba nie :-D

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś wyżej coś o nim było już pisane. Przejrzyj dobrze temat.

dobra sory ominąłem ten wpis ale juz znalazłem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To on jeszcze jest!

Kupować natychmiast!

Nie po to jest taka cena, aby się zastanawiać!

Drobne wady w cenie, ale CCC ;)

To jest poważna opinia, tzn maszyna "w miarę pewna"?

Pozdro,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To sprzedaje Pietro, jeden co tu kiedyś pisał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam Panowie jestem tu nowy i własnie się zastanawiam nad kupnem gs 650 znaczy w sumie jestem zdecydowany znalazłem coś takiego i w miarę nie daleko ode mnie mogli byście sie podzielić swoja opinia wiem ze jakis trochę tani no ale możne akurat albo możne jest ktoś z Gdyni i mógłby go zobaczyć odwdzięczył bym sie

http://allegro.pl/bm...5184492603.html

z góry dzięki

Jak byłeś w przywitalni,to możemy pogadać. Mieszkam w Gdyni,specem nie jestem,ale mogę stwierdzić czy warto zawracać sobie nim głowę..Jak coś to pisz..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłem ;)

Podobno motur stoi w Gdyni, ale z tego co mi PietroAT w mailu napisał, możliwy byłby też transport na drugi koniec kraju, do miasta maczet ;) Poza tym że motur od starego forumowicza itd, to czy znalazłaby się jakaś dobra dusza (DanielB?) z tamtych okolic, która mogłaby obejrzeć jego rzeczywisty stan i ocenić czy warto? Stawiam piwo, jeśli kiedyś mielibyśmy się spotkać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczymy,zobaczymy..tylko się boje że za taką kase odpuszcze sobie Dakara i sprzątne Ci go z pod nosa. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aukcja właśnie zmieniła się na "zakończona", więc chyba po ptokach, zważywszy na to że miała 6 dni do końca ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz dobry humor od akiegoś czasu JackuJ.

Normalnie tryskasz entuzjazmem :-D

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaki masz dobry humor od akiegoś czasu JackuJ.

Normalnie tryskasz entuzjazmem :-D

wysłano z daleka

Pewnie lubi zimę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak za ten rok jest i za to wyposażenie jest bardzo dobra ale martwi mnie ułożenie reflektora względem przedniego błotnika, tak jakby w czaszy było coś powyginane. Nie wiem też co znajduje się powyżej gmola na wysokości cylindra, pierwszy raz spotykam się z takim patentem. Zdjęcia jak zwykle tylko z jednej strony, poproś sprzedającego o dokładniejsze (ze zbliżeniem) i z dwóch stron moto to może będziemy w stanie Ci więcej powiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak za ten rok jest i za to wyposażenie jest bardzo dobra ale martwi mnie ułożenie reflektora względem przedniego błotnika, tak jakby w czaszy było coś powyginane. Nie wiem też co znajduje się powyżej gmola na wysokości cylindra, pierwszy raz spotykam się z takim patentem. Zdjęcia jak zwykle tylko z jednej strony, poproś sprzedającego o dokładniejsze (ze zbliżeniem) i z dwóch stron moto to może będziemy w stanie Ci więcej powiedzieć.

Wygląda na mega klakson.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×