Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już zaliczkowałem sobie motek. Jak przywiozę, to się pochwalę. Też forumowy, ale w nieco niższej kasie.

To gratki! Przywoź i chwal się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresowałem się kilka dni temu takim motkiem. F700GS, 2013 rok, ASO, ideał. W ubiegłym tygodniu kosztował 24900zł i miał przebieg 50 parę kkm, dzisiaj już 26500zł, ale przebieg już tylko 40.000km. Ekstra cuda.

może spokojnie z tymi cudami - oni mieli dwie sztuki wystawione w tym samym kolorze w zeszłym roku w listopadzie , może został jeden ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może tak, może nie. Dzwoniłem i pytałem, zdjęcia zostały zresztą w ogłoszeniu te same, podobnie jak treść. Najpierw tylko nie był podany przebieg, dopytałem telefonicznie. 3 dni później pokazał się przebieg niższy niż ten, który mi podali, a cena wzrosła, innych zmian nie było w ogłoszeniu. Dla mnie to są cuda, nie mylić z oszustwem. Jaka była przyczyna nie wiem, ale wiarygodnie to nie wyglądało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale przebieg niższy to chyba lepiej :roll: . Dawaj foty :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale trzeba przyznać,że oferta jest niezła bo 8setka fajnie wyposażona i w idealnym stanie z tego co widać na fotkach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale trzeba przyznać,że oferta jest niezła bo 8setka fajnie wyposażona i w idealnym stanie z tego co widać na fotkach :)

Stąd pytanie o właściciela.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten idealny stan widac szczególnie po tłumiku :-) jak na rocznik i przebieg, jeśli faktyczny, to dziwnie niska ta cena ;-) ja bym się jej przyjrzał bliżej, no chyba że znowu gwiazdka ma być :-P

Mam awersję do tego koloru od czasu jak znany gdzieś tam forumowicz polecał naprawiony, własnie w tym kolorze, motocykl po konkretnej stłuczce ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tłumik jak tłumik chociaż pozwala stwierdzić, że moto parę razy pacnęło. Mimo wszystko warto mu się przyjrzeć bliżej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wulookałem to wrzucam, nie biorę żadnej odpowiedzialności , nie znam gościa, żony, córki, nawet psa :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarzają się Jacki, które robią coś za free ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarzają się Jacki, które robią coś za free ;-)

Za wdzięczność. To nie to samo. Tacy właśnie jesteśmy.

Mnie to kiedyś wytłumaczył lekarz, a było to tak: jako, że znam człowieka to go zapytałem - jak ty godzisz w sobie od strony moralnej branie pieniędzy od pacjentów? Odpowiedź była prosta i krótka: zdrowie to stan fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Pacjent, który już przyniesie kopertę, a jej nie wezmę to myśli, że z nim źle, że opieka będzie nie taka i to bezpośrednio wpływa na jego poczucie psychiczne i emocjonalne. Jak wezmę to od razu fizycznie czuje się lepiej.

Tak więc Wy to nie pobieracie prowizji, wynagrodzenia ... a jedynie godzicie się na "przyjęcie" dla poprawy stanu psychicznego, emocjonalnego i fizycznego tego, któremu pomagacie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, te złote klamki mnie ujęły :).

Mnie też :-D TUTAJ Chińczyk ma takie same, a takich halogenów to ma w ch ... :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś pomieszałeś Jarku. Żaden z nas nie jest lekarzem.

A to co innego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie to kiedyś wytłumaczył lekarz, a było to tak: jako, że znam człowieka to go zapytałem - jak ty godzisz w sobie od strony moralnej branie pieniędzy od pacjentów? Odpowiedź była prosta i krótka: zdrowie to stan fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Pacjent, który już przyniesie kopertę, a jej nie wezmę to myśli, że z nim źle, że opieka będzie nie taka i to bezpośrednio wpływa na jego poczucie psychiczne i emocjonalne. Jak wezmę to od razu fizycznie czuje się lepiej.

Tak więc Wy to nie pobieracie prowizji, wynagrodzenia ... a jedynie godzicie się na "przyjęcie" dla poprawy stanu psychicznego, emocjonalnego i fizycznego tego, któremu pomagacie ;)

końcówka "przysięgi Hipokratesa" : "...Jeżeli więc tej swojej przysięgi dochowam i jej nie naruszę, niech zyskam powodzenie i w życiu, i w sztuce, i sławę u wszystkich ludzi po wsze czasy; jeżeli zaś ją złamię i się jej sprzeniewierzę, niech mnie wszystko przeciwne dotknie". To tak a propos wynagradzania usług lekarskich. Temat bezpośrednio ze mną związany, więc się wypowiadam. I jeszcze cztery zdania:

-jeśli ktoś myśli że za pieniądze w postaci łapówki leczymy "lepiej" "skuteczniej" to proponuję psychiatrę.

-jak chcecie wkurwić lekarza, to zaproponujcie mu: doktorze, ja panu zapłacę, ale niech pan tak trochę lepiej niż innymi pacjentami zajmie się..."

-to nie lekarze odpowiadają za dostępność świadczeń dla pacjenta tylko płatnik w tzw publicznej ochronie/"służbie" zdrowia.

-fakt, dostępność pieniędzy pozwala na ponadlimitowe i ponadstandardowe świadczenia.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×