Skocz do zawartości

Recommended Posts

A dołożę jeszcze z 15k i kupię jak nówkę F800R, wiem. Niestety górny, nieprzekraczalny limit to 12k. Dakar odpada, bo rozglądam się za czymś dla żony - niziutkiej. Ale napisz coś więcej o tej nawigacji, jesli byś ją chciał luzem sprzedawać. Ten podlinkowany jest akurat u nas we wsi, gdzie weekendami bywamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dołożę jeszcze z 15k i kupię jak nówkę F800R, wiem. Niestety górny, nieprzekraczalny limit to 12k. Dakar odpada, bo rozglądam się za czymś dla żony - niziutkiej. Ale napisz coś więcej o tej nawigacji, jesli byś ją chciał luzem sprzedawać. Ten podlinkowany jest akurat u nas we wsi, gdzie weekendami bywamy.

Ale Jacek nie ma Dakara, Jacek ma tylko naklejki mocy by Dakar :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, to nie Dakar, tylko tak wygląda. Wyszły w takim look'u w swoim czasie. Na razie nie sprzedaję wyposażenia luzem, mam trochę pytań w tym zakresie, ale nie interesuje mnie to. Nie będę wyciągał instalacji, żeby dostać 250zł, czy coś takiego. Jeśli już, to sobie zostawię, bo jest ok. Jeśli będzie Cię interesował, to jest to pewny egzemplarz, dosłownie każdy element sprawdzony, łącznie z tymi typowymi, droższymi, np. filtr paliwa, napinacz rozrządu itd. Opony Heidenau'y K60, porządne klocki hamulcowe, nowa tarcza z tyłu itd. Nie oszczędzam na motku, poza tym jeszcze na jesieni nie brałem pod uwagę sprzedaży i wyszykowałem go bardzo porządnie, napęd, lagi, oleje, filtry, łożyska itd. Dosłownie wszystko co można było.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bedę miał na uwadze, choć moja twierdzi że GSy są obrzydliwe i obrzygane, a mój dakar w szczególności ;) A w ramach ćwiczeń na spostrzegawczość: ktoś coś widzi jeszcze złego na tym podlinkowanym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xel, zastanów się nad sprzętem JackaJ, najlepiej obejrzyj, posłuchaj i pogadaj ze sprzedającym. Czasem naprawdę warto przejechać te 300 km ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napomknąłem mojej wczoraj że są pewne GSy z forum dostępne. Stwierdziła że nie chce i kropka, bo jej nie pasuje. Nie to nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale że gs jej nie pasuje, czy te forumowe? To co jej pasuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napomknąłem mojej wczoraj że są pewne GSy z forum dostępne. Stwierdziła że nie chce i kropka, bo jej nie pasuje. Nie to nie.

Rozwiedz się ... To nic dobrego nie wróży. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napomknąłem mojej wczoraj że są pewne GSy z forum dostępne. Stwierdziła że nie chce i kropka, bo jej nie pasuje. Nie to nie.

Jaaaaa :shock: Ja chcę, mi wszystko pasuje. :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale że gs jej nie pasuje, czy te forumowe? To co jej pasuje?

GS jako taki. Że brzydki i niefajny ogólnie. Tak jak pisałem, napaliła się na f800s/st.

Rozwiedz się ... To nic dobrego nie wróży. :-D

Nie mogę, właśnie robi obiad :D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj spokój.. Na pewno masz jakąś knajpę w okolicy, możesz do pizzerii zadzwonić. Zawsze jest jakieś wyjście, Nie zamykaj się na inne rozwiązania :D

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy gdzieś to już było ?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-gs-f-800-gs-fv-vat-23-full-2014-ex-demo-ID6y8OwT.html

Czy ktoś w W-wy to zna, woził się tym albo coś ?

... i czy w ogóle motocykle ex demo to dobry pomysł ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

anakee 3 w serii panie kolego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gumę podobno klient rozecioł ... stad na tyle nowa, anak2, na serii się trafia, nawet jedna taka w salonie w krakozi ma mówki anaki 2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gumę podobno klient rozecioł ... stad na tyle nowa, anak2, na serii się trafia, nawet jedna taka w salonie w krakozi ma mówki anaki 2.

Taki jeden z północy też ma dwójki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale większość nowych jest na jakimś scorpio nie ... to co nie da sie jeździć na tym ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ze sie da

Fajny GS, bez gadania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×