Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forumowicz NBA, wspomnial cos o Dakarze kolo Poznania i chyba mnie ubiegl, szkoda mialem blisko i w miare dobrze to wygladalo. Niech sluzy jak najdluzej.

Dosyc blisko widze jeszcze takie cudo:

http://olx.pl/oferta/bmw-f650gs-dakar-CID5-IDbfA7L.html#808b042dbe

Tylko ten rocznik mnie troche odpycha, myslalem o polifcie. Warto ladowac sie w taki sprzet? Przebieg moze wydawac sie prawdziwy. Reszta Dakarow to drugi koniec Polski...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może już ten z Lublina zlepiony? ;)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko ten rocznik mnie troche odpycha, myslalem o polifcie. Warto ladowac sie w taki sprzet? Przebieg moze wydawac sie prawdziwy. Reszta Dakarow to drugi koniec Polski...

Generalnie ważny jest stan, a nie rocznik. Po lifcie można też trafić na takie kwiatki, że można umrzeć ze szczęścia po zakupie. Ten z ogłoszenia, które zamieściłeś wygląda na dość zmęczony życiem.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Tak jak mowisz, rok niekiedy nie jest wyznacznikiem stanu. Teoretycznie 5 lat mlodsze egzemplarze powinny byc mniej zajechane (nie mowiac juz o samym przebiegu). W praktyce roznie to bywa dlatego mialem lekka nadzieje, ze akurat ten egzemplarz jest jakos utrzymany ale to juz trzeba dokladniej na miejscu stwierdzic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak masz niedaleko to podjedź i pooglądaj , najlepiej z kimś kto się zna lub ma rotaxa. Chyba, że sam jesteś obcykany. Aktualnie na asfaltowych oponach ale to nic nie znaczy patrząc na pogięty tłumik.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie jadę oglądać z kolegami. Średnio jesteśmy obcykani, ale może właściciel coś opowie. :)

Edytowane przez oloyolo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łon po przejściu jakimś być musi.

Handbarów brak i ciężarki też odparowały.

Ciekawe co z kiermanką - nie łatwo kupić jakąś, żeby manetki podłączyć.

No i lustra też chińskie.

Jedź,oglądaj, targu. Tylko nie wdepnij w coś śmierdzącego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem i nie za bardzo mnie przekonał, motor cholernie zmordowany, brak kilku śrubek, atrapa tłumika się grzeje, a zwykły tlumik zimny, nie wiem o co w tym chodzi (?) Luz ciężko wbić, gość tłumaczy ze trzeba dobrze wyczuć.

Edytowane przez oloyolo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"atrapa" jest katalizatorem a tłumik jest tłumikiem końcowym więc moim zdaniem jest ok .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie jadę oglądać z kolegami. Średnio jesteśmy obcykani, ale może właściciel coś opowie. :)

Powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć :)

Nie był zbyt rozmowny Ci powiem, miałem wrażenie ze wiem więcej o tym motorze niż on, choć nigdy go nie miałem. :D Edytowane przez oloyolo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przyjszło ;-) pocztą polską . jak ja to wgram , zainstaluję i będzie działał to bedę mistrzem świata :-D . trzy płyty dvd , 25 gb - jak będzie tak samo jak z instalacją programu bmw do aut , to się poddam i wywalę do kubła ;-) . a może cud mniemany nastąpi ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już znalazłem.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario, osiemsetę kupiłeś? :)

no juz jakiś czas temu . f800st .

q... itd . oczywiście problem z instalcją programu ;-) , ja mam zawsze pecha . czekam n "pomoc serwisanta" czyli sprzedawcy . mam nadzieję że koniec będzie radosny ;-)

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co Ci ten program Mario? Przeca mówiłeś że to sie nie psuje

Edytowane przez Seb
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do skasowania inspekcji proszę pana . to nowoczesny motocykl z szyną can proszę pana właściciela tereski ;-) .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A, że tak zapytam: o jaki konkretnie program chodzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jeśli pojazd na szynę jest nowoczesny, to ok, niech tak będzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wsadź sobie kawałek torowiska pod siedzenie - będziesz miał nowocześnie i obniżysz środek ciężkości tereni ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro musze jej serce wyrwać, bo cos klekotac zaczęła jak stara drezyna, ale potem, nie wykluczam realizacji Twojego pomysłu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×