Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na to co tam powypisywane to nawet nie patrze ale gdyby tak ktos podjechal i napisal czy warto jchac to bede wdzieczny. Min tydz. nie dam rady sam zobaczyc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym przebiegiem... no cuda czasami są :)

jeżeli wszystko prawda, to za tydzień już go może nie być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno jeden z moich współpracowników nabywał Audi A4.

- No, Fajny samochód, dobrze utrzymany ale ten przebieg... Cmokał niezadowolony.

- A ile pan by chciał? - Pyta sprzedający. Na jutro będzie taki jaki pan sobie zażyczy.

- Kupił i do dziś jeździ i przebieg rośnie i chłop najprzyjemniej dobrze śpi bo zna przedbieg przynajmniej od ostatniego nabywcy :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko ok o ile nikt wcześniej nie zadał takiego pytania "sprzedawcy", a on zechciał ;)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy nie jeździł, drugi też, no raby może w końcu zacznie jeździć tym motkiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem podjechać dziś ale się rozlało... Może w czwartek...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy nie jeździł, drugi też, no raby może w końcu zacznie jeździć tym motkiem?

chcem ale nie rozumiem...

2 juz ogladalem osobiscie a ogloszenia sledze od kilku miesiecy, jak sie cos pojawia to nie mam czasu podjechac :(

A ze trzeba samemu wszystko ogarnac w nowym zakupie to taki mam fundusz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To juz nie wazne...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie lepiej tak sobie oglądać? Pooglądasz ogłoszenia, pomarzysz widząc siebie na tym motocyklu, potem obudzisz się, uśmiechniesz sam do siebie i będziesz szczęśliwym, że kolejny raz uchroniłeś się od zakupu jakiegoś bliżej nieznanego złomu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://olx.pl/oferta...D5-IDfSoFL.html

Moze ktos podjechac i oblukac?

Raby , nie chciałbym dyskredytować tego ogłoszenia ... ale ...

Nasz nadworny GS owiec jest na wakacjach i najlepiej gdyby on w szczegółach zalookał w foty ...

Drugie ale, to to , że 16 tys przebiegu na 8 letni motocykl wyposażony w kufry , osłony , halogeny ... 1/3 wartości motocykla ;)

Czyli robione 2 tys rocznie ... wychodzi , że w miesiącach jeżdżących niecałe 300 km ...

Może i realne ... sam sobie odpowiedz.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to jest motek niby kupiony w Polsce i tu użytkowany z serwisem - więc jesli są papiery na przebieg to można je bez problemu zweryfikować w miejscach gdzie był serwisowany - tylko taka weryfikacja może spowodować że będziemy brali przebieg jako plus tej oferty, w przypadku braku mozliwości weryfikacji - przy oględzinach zaklejamy licznik taśmą i oglądamy jak każdy inny motek z magicznymi 30 tys na liczniku :D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i chyba po sprawie - ogłoszenie wisi już jako archiwalne i co ciekawe - z podniesioną ceną :) http://olx.pl/oferta/bmw-gs-f-800-salon-polska-17000km-2008rok-enduro-CID5-IDfSoFL.html

W korespondencji pan się zarzekł, że jak chcę przyjechać oglądać to żebym nie jechał jak nie chcę zapłacić 25,5 bo niżej nie odda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raby , nie chciałbym dyskredytować tego ogłoszenia ... ale ... Nasz nadworny GS owiec jest na wakacjach i najlepiej gdyby on w szczegółach zalookał w foty ... Drugie ale, to to , że 16 tys przebiegu na 8 letni motocykl wyposażony w kufry , osłony , halogeny ... 1/3 wartości motocykla ;) Czyli robione 2 tys rocznie ... wychodzi , że w miesiącach jeżdżących niecałe 300 km ... Może i realne ... sam sobie odpowiedz.

Jeśli chodzi o przebiegi, to dobrze wiemy, że wiele (pewnie większość) jest kręconych, oczywiście poza moim ;-D bo w tym roku mu pewnie setka strzeli ;-D ...

.... ale są ludzie, którzy mają więcej niż jedno moto, czasem mają nawet po 5-6 i wtedy taki przebieg nie jest już taki dziwny. Są też tacy co więcej gadają niż jeżdżą. Więc warto sprawdzić :-)

Lewy bok trochę porysowany z tyłu, prawy kufer sponiewierany, ramka od blach też sfatygowana. Kupione w wawie, serwisowanie pod Krakowem, a teraz Żywieckie blachy, dodam, że w Bielsku-Białej, czyli w połowie drogi do Krzywaczki, jest salon BMW i kilku dobrych mechaników ;-) Ale to tylko takie dywagacje... ja się nie znam ;-P

Edytowane przez imnariel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raby , nie chciałbym dyskredytować tego ogłoszenia ... ale ...

Nasz nadworny GS owiec jest na wakacjach i najlepiej gdyby on w szczegółach zalookał w foty ...

Drugie ale, to to , że 16 tys przebiegu na 8 letni motocykl wyposażony w kufry , osłony , halogeny ... 1/3 wartości motocykla ;)

Czyli robione 2 tys rocznie ... wychodzi , że w miesiącach jeżdżących niecałe 300 km ...

Może i realne ... sam sobie odpowiedz.

napisalem ze nie interesuja mnie brednie w ogloszeniu naklepane tylko stan techniczny a to tzrzeba zobaczyc ale jakby nikt nie zauwazyl od 21 odloszenia nie ma.

Dla mnie moze i miec 50 tys ale musi byc sprawny.

A uwierzysz ze quad po 5 latach mial 2 tys ?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A uwierzysz ze quad po 5 latach mial 2 tys ?

A po 4 latach 3 tys. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po 4 latach 3 tys. :-D

po 4 mial 1900 a po 5 2080km

Sprzedal sie 2 ogladajacemu za 600zl mniej niz go kupilem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po 4 mial 1900 a po 5 2080km

Sprzedal sie 2 ogladajacemu za 600zl mniej niz go kupilem.

Nie dziwię się przecież chwaliłeś się, że kupiłeś tego kłada za 600 zł :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde jak tak pomyślę o tych przebiegach to aż się wieżyć nie chce. Po kiego fiuta ludziom te pojazdy jeśli oni na nich nie jeżdżą? Po to aby go oglądać i płacić ubezpieczenie? Przypomniałem sobie, że w garażu stoi skuter z 2007 roku prawie niejeżdzony zakurzony z przebiegiem ponad 9200 km, a tu motocykle z kyframi jak na wyprawę do około Syberii ma przebieg niewiele większy, albo te kilkunastoletnie superstany sprowadzone z Włoch z nieśmiertelnym przebiegiem 36 tysięcy. To chyba jakaś wada fabryczna tych moto sprzedawanych we Włoszech , że im po 36 tysiącach liczniki kilometrów kręcą w drugą stronę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×