Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to elegancko! Tydzień temu zalalem renete, a dziś pomarańcze zbudujemy trajke

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę z pytaniem czy może ktoś coś :Dhttps://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs650-bardzo-ladny-rezerwacja-do-30-grudnia-CID5-IDjdqmH.html#3d8bc27adc

Byłem, oglądałem. Nowy aku, klocki, olej i ogólnie na żywo ładnie się prezentuje, są też oryginalne kufry BMW.

Mógłby ktoś ewentualnie doradzić czy coś może konkretnie odrzuca już po samych zdjęciach, czego ja nie widzę, ewentualnie jakieś własne spostrzeżenia.

Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam.

Edytowane przez Pattryk
błąd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, Pattryk napisał:

Piszę z pytaniem czy może ktoś coś :Dhttps://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs650-bardzo-ladny-rezerwacja-do-30-grudnia-CID5-IDjdqmH.html#3d8bc27adc

Wstępnie dogadałem się na 8koła, byłem, oglądałem. Nowy aku, klocki, olej i ogólnie na żywo ładnie się prezentuje, są też oryginalne kufry BMW.

Mógłby ktoś ewentualnie doradzić czy coś może konkretnie odrzuca już po samych zdjęciach, czego ja nie widzę, ewentualnie jakieś własne spostrzeżenia.

Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam.

Tak mnie uczyli, że jak już się klepnie, to już się nie kombinuje... 

Ale z drugiej strony, zawsze możesz zmienić zdanie i dołożyć jednego koła...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, manioora napisał:

Tak mnie uczyli, że jak już się klepnie, to już się nie kombinuje... ..

Moje zdanie też jest takie - więc się nie odzywam - po co skoro są po słowie? :default_blink:

Choć nie wiem dco dokładnie znaczy: "wstępnie ... "

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz dzwonić i podbijać :) raczej liczyłem na rzeczową ocenę, ew. poradę od starszych "wyjadaczy". Chyba po części ten temat do tego służy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pattryk napisał:

  ... od starszych "wyjadaczy" ...

I jeszcze nas wyzywa od starszych :default_ph34r:

i wyjadaczy ... , a cośmy Ci wyjedli? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jarek napisał:

I jeszcze nas wyzywa od starszych :default_ph34r:

i wyjadaczy ... , a cośmy Ci wyjedli? ;)

No jak to co....?

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 33 sekundy pojawia się postać znana nam z awatarka - znaczy KaeS zeżarł te parówki? :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do tematu: niewiele na tych zdjęciach widać, ale jak w realu nic nie jest pokręcone, papiery pasują to biorąc to w całość pędź z przyczepą po motka bo Ci go ktoś "zwinie" - choć raczej sprzedawca to porządny człowiek bo wpisał rezerwację w ogłoszenie. Czy motek jest dobry, a sprzedawca uczciwy to nie wiem ;)

PS - po/na tych zdjęciach tylko Dakarowy jest w stanie coś wypatrzeć :default_ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra - oryginalnie nie ma podgrzewanych manetek, czy oryginalne gumy zdjął z kierownicy? :default_icon_razz: Jaki ma przebieg?

Reszta ze zdjęc to już tylko wróżenie, choć ładne bloki i piękne garaże :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, dakarowy napisał:

 Jaki ma przebieg?

Po co to podawać?  Wiadomo, że koło 30kkm ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jarek napisał:

Po co to podawać?  Wiadomo, że koło 30kkm ;)

Dokładnie, ale z tym to wiadomo jak jest. Jeśli chodzi o manetki to tyle tylko wiem, że podgrzewanych nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pattryk, kupujesz gs-a z kuframi za 8 kilo, nie masz kosztów transportu, kufry warte koło tysiąca, także wiele nie ryzykujesz.

Piszesz, że oglądałeś. Skoro podjąłeś decyzję o rezerwacji, to nie ma co panikować tylko brać...

Kurde jak te gs-y potaniały :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Seb napisał:

No to elegancko! Tydzień temu zalalem renete, a dziś pomarańcze emoji3.png zbudujemy trajke emoji3.png

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

 

Obawiam się, że po takiej mieszance może wyjść coś w tym stylu. Seb, dawaj te narzędzia i działamy :default_icon_beer:.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pattryk, a przypadkiem jeździłeś tym gs- em?

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra zasunę bo inni pier...ą.

30kkm/15 lat daje 2000 km na rok. Moje stojące permanentnie w szafie i zardzewiałe rolki (wrotki) mają większy roczny przebieg. Musi zatem być bycze uzasadnienie takiego mikroskopijnego przebiegu. Skoro taki nieśmigany i wychuchany to z całą pewnością ma książkę serwisową ze wszystkimi wpisami przeglądów, co najmniej gwarancyjnych. Ze zdjęć g... widać, co budzi dodatkowe podejrzenia. Skoro przebieg 30kkm to pytanie jak w szczegółach wyglądają opony i kiedy były zmieniane, jak wyglądają tarcze i klocki hamulcowe, jak wygląda łańcuch i zębatki, i kiedy oraz czy w ogóle były zmieniane? Aku mogło paść od wysługi lat. Pytania można by mnożyć a szczegóły można znaleźć na necie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie śpiący był, z wyliczeń to między 1, a 2 ;)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Jarek napisał:

Od 33 sekundy pojawia się postać znana nam z awatarka - znaczy KaeS zeżarł te parówki? :D

Parówki i to w baraniej kiszce ukradł Hochwander a potem je razem zjedliśmy

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz jakąś wiedzę odnośnie zmiany koloru?? Chyba nie było fabrycznie białych twinów (to znaczy były ale 30-jahre edition, z naklejkami w barwach BMW motorsport), tutaj jest malowanie z naklejkami jak w każdym innym kolorze... 

Tutaj potwierdzenie kolorystyki modeli z 2011 (sprawdzałem też 2010, innych roczników nie, ale jakąś tam wiedzę praktyczną mam i nie spotkałem się z takim malowaniem):

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2011models/2011-BMW-F650GS.htm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie sprawdzilem po nr vin kolor to weissaluminium 2-met.matt -924

A jak wiadomo to je amelinium! Nie pomalujesz ! :

:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×