Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 13.10.2017 o 22:59, Marcin N napisał:

Oj też się grzałem onegdaj na poliftowy R850R
Piękny motocykl

Nokian miał chyba 1150?

taptarapta
 

Jakie miał! Ma dalej i śmiga ...nawet nie po czarnym;) 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bydgoski Dakar zakupiony i już w transporcie na południe Polski.  Tak jaki mówił Los Terenos - w dokumentach widnieje Thomas, a facet - mimo historii ile na nim przejeździł - okazał się tygodniowym właścicielem :) Po oględzinach w świetle dziennym - twierdzę uroczyście wszem i wobec, że chyba zrobiłem dobry zakup. Pytanie - ile można go obniżyć? Nie należę do olbrzymów, dostaję prawie pełną stopą, ale te 2-3 cm by się przydało. No chyba, że nadrobię butem ;)

 

Pzdr

 

fot1.jpg

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Atakuj xel'a - on obniżał Dakara. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niska kanapa, wpuścić trochę na lagach, skręcić amorek i heya w teren

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, konrad.wegrzyn napisał:

Bydgoski Dakar zakupiony i już w transporcie na południe Polski.  Tak jaki mówił Los Terenos - w dokumentach widnieje Thomas, a facet - mimo historii ile na nim przejeździł - okazał się tygodniowym właścicielem :) Po oględzinach w świetle dziennym - twierdzę uroczyście wszem i wobec, że chyba zrobiłem dobry zakup. Pytanie - ile można go obniżyć? Nie należę do olbrzymów, dostaję prawie pełną stopą, ale te 2-3 cm by się przydało. No chyba, że nadrobię butem ;)

 

Pzdr

 

fot1.jpg

Pełna stopa... luksus. Obniżać 3 cm bezsens. Ja czubeczkami paluszków narabiam dasz radę i Ty!!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, DYROTON napisał:

Pełna stopa... luksus. Obniżać 3 cm bezsens. Ja czubeczkami paluszków narabiam dasz radę i Ty!!!! 

177 cm. Skoro tak stawiasz sprawę to zagryzam wargę i zamykam temat. Dam radę i ja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak stoisz prawie pełna stopą to nie ma sensu obniżać
Ciesz się zakupem bo kolejny kupiec grzal już silnik żeby po niego jechać

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra - macie więcej doświadczenia ode mnie więc nie będę się upierał. Ma zostać taki jak jest i tyle. Pierwszy wyjazd w połowie przyszłego tygognia, więc dam znać jak idzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam dobrze ten motocykl - jestem niższy, a do głowy by mi nie przyszło go obniżać. Może jedynie oryginalna kanapa byłaby wskazana, ale to można na zlocie szybciutko zamienić / sprawdzić - więc czuj się zaproszony... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurczę no i mam dylemat ... albo 1150GS kufry, butki na szose i kostka itp za 15000 albo wersja adv ze skromnym 1 kuferałkiem i opony w najblizszym czasie do wymiany za 17500 albo...
https://www.olx.pl/oferta/motocykl-bmw-r1100gs-1995r-niemcy-63-000-km-touratech-pancernik-navi-CID5-IDpm4Ol.html
Kurcze.. wiem że to irracjonalne :P ale też o tym myślę
(a człowiek w myślach zaczynał od ofert w okolicach 10000zl ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Marcin N napisał:

A na grzyba ci adv?

taptarapta
 

A jakoś jak czytam opinie znawców na forach - wszyscy marudzą że jak już kupować to najlepiej 1200GS (tutaj już kredytu brać nie będę)
a jeśli nie to .. albo 1100GS albo adv.  tak jakby zwykły 1150gs to taka brzydsza siostra była co to nie jest warta większej uwagi :D (można chwilę potańczyć ale nic poza tym)
Założenie może kiepskie ale chciałbym kupić motocykl który zostanie u mnie na długie lata. :) (jak tym razem sytuacje życiowe nie zawalą mi świata na głowę może się uda)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 20 tys to wez od Artura 800 i wybij siebie z bani 22 lateniego mastodonta.
I jeszcze ci zostanie na oblewanie :-)

z Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Pawel napisał:

Za 20 tys to wez od Artura 800 i wybij siebie z bani 22 lateniego mastodonta.
I jeszcze ci zostanie na oblewanie :-)

z Tapatalka
 

Problem że te 17000 to uzbierane i to juz z zadyszka ;) (sprzedane obiektywy itp)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chce chłop boxera to mu nie ciśnijmy jakimś cherlawym twinem. 

 

Nie wiem kto ci nagadał o tym adv, ale mam nadzieję że wiesz czym on się różni od "zwykłego"? Jeśli wiesz - to zadaj sobie pytanie czy ci tego potrzeba ZA CENĘ (tak, wiem, skrzywiony jestem, co poradzę) sporo wyższej wagi. To w zwykłej wersji już waży, a co dopiero adv...

Ten 1100 arkhama jest ciekawy ze względu na bodykit ale... za 2 dychy wzdychając do boxera polowałbym już raczej na 1200 jednak.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×