Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Mam taką F-kę z 96 r Przebieg mojej to ca. 60 tys.km (38 k mil) Z tego co widzę na zdjęciach to tłumik w mojej nie jest tak przebarwiony (przepalony) :-) jak w tych na zdjęciach choć ma wiekszy przebieg - więcej ze zdjęć nie potrafię wywnioskować - trzeba wg mnie zobaczyć i posłuchać - pisanie o tym że to fajny motorek to już banał ale napiszę :-) Pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za trafne spostrzeżenie - myślę, że byłoby warto udać się jakimś " szlakiem bursztynowym " po sztukę tam gdzie nie pauje moda na kręcenie liczników czy to już wszędzie dogmat?

pzdr. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skąd jesteś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki budżet na moto + wydatki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak studencki to musisz czekac na promocje :D

nie jestem handlarzem. w studenckim to pewnie eFkę możesz przygarnąć bez większych problemów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na promocje nei ma wpływu, trza brać co jest :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w studenckim to eFkę, a i Ewkę też można :D

promocje mówicie - taaa chętnie ale realia są niestety inne

chciałbym zwyczajnie się nie nadziać i nie kupić jakiegoś padalca i tyle, a niestety nie znam się na tyle by móc ocenić

na podstawie fotek, a z drugiej str. migrować jak Steinbach i nasłuchiwać czy stuka? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym "cyka". :)

Na podstawie fotek to można wybierać Miss Internetu :D a nie motocykl kupować. Proponuję aby się oswoić karnąć się do 3miejskich handlarzy. Nie polecamy ich niestety.

A potem jak sobie wyrobisz opinię to będziesz już mądrzejszy. To byłby najtańszy sposób na naukę i właściwy wybór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niewątpliwie tak akurat temat 3-miejski mam pobieżnie przetrawiony i niestety ceny odjeżdżają

trudno - siedem dni konno i jestem w wielkopolskim, śląskim, etc. :D - prędzej tam coś znajdę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tczew

Witam sąsiada :D

studencki, bez szału a masz coś do zapropo..?

Zależy jeszcze jaki masz ten studencki budżet, może lepiej trochę dołożyć i upolować jakiegoś GS'a? Chociaż na rarytasy z tą kwotą bym się nie nastawiał.

Na pomorzu raczej ciężko znaleźć coś dobrego, jak przez pół roku jak szukałem czegoś dla siebie to były może z 3 oferty.

Przez długi czas pojawiał się jeden GS z trójmiasta, późniejszy kupiec też nie był za bardzo zadowolony z zakupu.

No to Cię pocieszyłem:D , teraz pozostaje życzyć powodzenia w zakupie i szukaniu okazji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze wrzucić od czasu do czasu coś z niemieckiego ebaya lub mobile :?: . Może z moich okolic ( do berlina mam 70 km do centrum 85 km) albo bardziej ogólnie ? A ten to oto z Berlina

http://cgi.ebay.de/BMW-R-1150-GS-Bj-11- ... 43a731fac6

$(KGrHqQOKjYE3R-LyrDrBN19llTdLg~~_12.JPG

i udało się foto zapodać :shock:

Albo taki ? Bliziutko pod berlinem

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

$(KGrHqJ,!h!E2ek3wbkHBNrecEK1qQ~~_27.JPG

może Dakar trochę dalej ( 300 km od granicy)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

$(KGrHqYOKj!E267K-(0eBN)rPHkUmw~~_27.JPG

Jeśli nie Proszę o usunięcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Ma gmole

2. Zdjęcia na aukcji różnią się od tych, które przesłałeś: w międzyczasie (?) moto miało jakiegoś szlifa na prawej stronie - przytarty gmol, podnóżek i złamany podnóżek pasażera. Nie wiem jak kierownica - nie widzę uszkodzeń.

3. Prawy wydech jest prawie bez zarzutu a lewy ma juz przebarwienia, wymieniony po szlifie?

4. Prawa laga jakaś taka obrypana.

5. Plastiki na silniku po prawej stronie wymienione na nowsze albo pomalowane.

6. Opona przód chyba już powoli prosi się o wymianę.

7. Generalnie nie jest źle, ale powyżej argumenty do jakiegoś tam zbicia ceny lub zastanowienia się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to tylko z ciekawości, szukając f 800-tki dla siebie dorwałem takie śmigiełko :)

http://www.bikemaster.pl/?mod=sm&mid=2765

Nie żebym chciał kupić :lol: bo po lesie chyba by się nie sprawdził :D

Ale ciekawy :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pogadaj o wrażeniach z Pawłem73 z Wronek - on chyba bujał się takim cudem. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor drugi znany z forum - to motor milobass'a. Popytaj go czy warto.

Motor pierwszy z zagłebia handlarzy co nie znaczy ze sam w sobi enic nie warty. Pomieszanie z poplątaniem troche - golas z handbarami i akcesoryjną szybą, bez ABSu i grzanych manetek. Siedzenie tez nie jest nieoryginalne.

38 tys i z Włoch to między bajki bym włożył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie się po niego wybieram w sobotę, ale z racji, że mam daleko, to pytanie czy byłby ktoś z okolicy kto mógłby podjechać tam i obejrzeć moto? Z chęcią zapłacę, bo i tak mnie to taniej wyjdzie jak np. jazda tam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak myslalem bo w takim malowaniu byly tylko z 2000. Jednak mozliwe ze np. Zarejestrowany w 2001 po raz pierwszy i dlatego inaczej podane. W Polsce inaczej licza jak na Zachodzie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ktoś kiedyś jak go rejestrował, to nie rozkodowywał nru VIN, tylko zasugerował się datą I rejestracji. Na sobotę się umówiłem z gościem w sprawie tego moto...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zyczymy powodzenia. Jesli masz watpliwosci to zrob porzadny wywiad i wyniki mozesz opublikowac tutaj lub przeslac na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×