Skocz do zawartości
Pawel

F850GS - idzie nowe?

Recommended Posts

i ma 15 litrów . tyle ile ten pod siedzeniem . zapewne niedługo powstanie modyfikacja z dopiskiem ADV ... . 

wielki katalizator/dpf czyli euro 8 :D ?

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm...

Ciężkie to to, naszpikowane bajerami elektronicznymi i jeszcze wygląda jak nieudolna kopia Afryki... :default_blink:

Poczekam ma nowego KTMa ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie się podoba

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ma przycisk SOS - pewnie wysyła komunikat do bazy: przyślijcie kierowcę i helikopter bo nie chce mi się dalej jechać.

;-)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak Afryka ze strony tłumika bardziej mi się podoba. W 800 ta rura idąca z katalizatora do tłumika wygląda jak nie przymierzając hydrauliczna rurka calowa wygięta naprędce na giętarce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie 230 kg i 15l bak nie napawa optymizmem, a jak dodać jeszcze do tego bak w tradycyjnym miejscu, to już wogóle kupa do jazdy w terenie... :default_wink:

ciekawe jakie będzie spalanie, to faktyczne?

A pisząc wczesniej o rewolucji afrykańskiej miałem wlaśnie na myśli że to kopia nowej/już starej afryki

... i ta przednia szyb(k)a :default_wink:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

one muszą zarobić na akcesoriach /szyby , kufry , gmole , zaślepki , osłonki , przypierdolniki itp/ - a klientów zapewne nie zabraknie . sporo ludzi będzie chciało AT ze znaczkiem BMW :D i doposażą sobie sprzęt na maxa w to co im sprzedawca zaproponuje . zawsze tak było .

tak serio , to dla mnie jest to ekologiczny pojazd ad 2018 - typowy przedstawiciel gatunku SUV wśród motocykli . dupy technicznie nie urywa /waga i moc/  , modnie wygląda . jak popatrzyłem na f750gs to wagowo i zapewne cenowo wolę moje f700gs - wygląd jest sprawą drugorzędną ale czerwone ramy swoje robią i mój mi się podoba . w nowym nie podoba mi się umiejscowienie zbiornika paliwa - to krok wstecz . zapewne ilość elektroniki i osprzęt zawieszenia nie pozwolił na nic innego . 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale są pewne plusy, bez żalu mogę zacząć rozglądać się za F800GS :default_dry:. Wizualnie niestety kojarzy się z nową AT co imo nie jest dobrą drogą, ale to nie mój problem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, artex napisał:

A wiadomo co zastąpi 690R?

nic nie wiadomo o singlu na miejsce 690, ale ma być 2 cylindrowy ktm 790, brzydki jak noc. Zostaje nadzieja, że jeździć będzie dobrze.

KTM-790-Adventure.jpg?resize=635,635&ssl

KTM-790-Adventure-prototype-01.jpg

 

 

jak ktoś ma facebook, to na KTM Poland jest film jak to jeździ pod zawodowcem. 

w przyszłości ma być singiel 390 adventure

Edytowane przez gilby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, gilby napisał:

nic nie wiadomo o singlu na miejsce 690, ale ma być 2 cylindrowy ktm 790, brzydki jak noc. Zostaje nadzieja, że jeździć będzie dobrze.

Mi coś się kojarzy, że ma go zastąpić 390

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Marcin N napisał:

z tym to się nie zgodzę
już dawno to nie konsumenci kreują rynek.
to producenci dorabiają do każdego niepotrzebnego gadżetu ideologię mającą nas przekonać do niezbędności posiadania

taptarapta
 

 

Henry Ford kiedyś powiedział: "Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał się klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni".

36 minut temu, ARG napisał:

 bez żalu mogę zacząć rozglądać się za F800GS :default_dry:

ARG, no w końcu :default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wreszcie MT będzie czuł się swojsko wśród posiadaczy BMW :D :default_cafe2:

4 godziny temu, Pawel napisał:

Coś tu śmierdzi :default_happy:

 

africa_twin_002.jpg

BMW-F-850-GS-White-press-shot-right-side

 

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, Pawel napisał:

W Szczecinie
 

W Szczecinie to on może i jest ale na forum nie widziałem go ooooooo! A może i jeszcze dłużej :default_cool:?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W Szczecinie

z Tapatalka


Taa, wcina paszteciki ....

Maaaaarek !

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, gilby napisał:

nic nie wiadomo o singlu na miejsce 690, ale ma być 2 cylindrowy ktm 790, brzydki jak noc. Zostaje nadzieja, że jeździć będzie dobrze.

 

 


 

W kontekście dwóch pokazywanych tu wcześniej motocykli KTM jest piękny. Co to k...a ma być???? BMW nigdy jakoś specjalnie urodziwe nie były (oprócz jednocylindrowego f650gs of course :D) ale były jakieś, a to ze zdjęcia to ciężki (dosłownie i w przenośni) wizualny dramat z 15 litrowym bakiem z przodu.

260bmw-f-850-gs-2018jpg.jpg

Stylowe kolanko od tłumika :D:D:D

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed chwilą wyskoczyłem do kotłowni na fajka........

I wychodzi na to, że nasi byli pierwsi z TFT:default_blink:

 

-6ttdxHLoKC9ZnTYAO_oAu6blXzhAzQuaz6ytvQx

RSJK5Dj6I0IhBoHtYT34BLIVp8d-uspjiMpqYp_v

Bajery takie same jak w GS.

Tyle że nasz wyświetlacz już trzy razy był wymieniany na gwarancji:D

 

Edytowane przez greg001

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
F850 GS gaśnie na zimnym silniku - co to może być? Jakieś pomysły?:default_wink:


 
 
no to ze starym dobrym Larkiem, który ma rysik i czasami łapie fixa 3 min wybrać trasę i ruszyć można było zdecydowanie szybciej :default_wink:

a i czy ja dobrze widzę, że na pełnym baku ma zasięg 226 km? Mila z Dziadkiem już nie będą pierwsi w kolejce do dystrybutora..

Rozumiem już czemu ARG zaczął nerwowo szukać 800ty. Wartość starego modelu znacząco wzrośnie po premierze nowego.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam nerwowo, mam czym jeździć a i zima idzie. Także dopiero na wiosnę. Czekałem na nowy model ale dla mnie to nie to. Na Yamahę czy KTMa już nie liczę także sytuacja wygląda dość klarownie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Faktycznie 230 kg i 15l bak nie napawa optymizmem, a jak dodać jeszcze do tego bak w tradycyjnym miejscu, to już wogóle kupa do jazdy w terenie... :default_wink:
ciekawe jakie będzie spalanie, to faktyczne?
A pisząc wczesniej o rewolucji afrykańskiej miałem wlaśnie na myśli że to kopia nowej/już starej afryki
... i ta przednia szyb(k)a :default_wink:
Ja się właśnie zastanawiam ostatnio, czy w tych wszystkich biurach projektowych pracują debile? Czy próbują z nas robić debili? Chodzi mi o wagę motocykli. Moja babcia Teresa ma 27 lat w tej chwili. Materiał to stal, stal, stal i trochę plastiku, grubego, żeby był mocny. Waży całość zatankowaną jakies 230 kilo właśnie.
Te wszystkie ultranowoczesne bez przeproszenia gówna, co do których próbują nam wmówić że to.w teren jest, ważą tyle samo. Materiał - alu, plastik, carbon, srarbon, inne tworzywa i trochę stali. To ja się pytam - co tu qrwa tyle waży???
Taki zbiornik na dole to.musi być zajebista sprawa, za każdym razem sobie tak.mysle, jak dźwigam tego.mojego grzmota z błota. Po co więc się cofać w rozwoju i spowrotem ładować zbiornik na górę? Pewnie po to właśnie, żeby się częściej wypierdalać i szybciej połamać wsio co odstaje, po to, aby kupić nowe.
Kolejna genialną, gownowarta informacją jest podawanie wagi motocykla "na sucho". Znacie.kogos kto jeździ motocyklem bez płynów, oleju i benzyny? Czy to po to podają, żeby w razie gleby można było wszystko w pizdu pospuszczac i wtedy sobie podnieść ciesząc się niezmiernie jaki to zajebiście.lekki mamy motocykl?
Kat ten 790 ma.mies 115 koni podobno? Prawda to? Szkoda że nie qrwa 200! Mega przydatne są te wszystkie konie! A gdyby było ich więcej, to moglibyśmy się cieszyć jeszcze częściej z remontu generalnego silnika. Super.



Wysłane z bagna

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×