Skocz do zawartości
Pawel

F850GS - idzie nowe?

Recommended Posts

Ile będzie kosztował F850GS  na max wypasie ? a 70  klocków wyszło chłopakom jak liczyli motocykle do zamówienia na salon ... . i mają boleści czy będą klienci .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg zagranicznych cenników cena jest pomiędzy F800GS i F800GS Adv, stanowczo bliżej tego drugiego. 

Nie wiem jak chłopaki liczyli, ale cennikowo F800GS Adv z wszystkimi dodatkami tez pod 70 dochodzi bez problemu.

Teraz pozostaje zastanowić się czy spinać sie na końcówkę F800, licząc przy okazji na jakieś wyprzedaże i promocje, czy jednak poczekac aż F850 wejdzie i pojawią się pierwsze upusty. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z wszystkimi zabawkami z listy + budzik 71500 wyszło . plus obniżka marż dealerskich o 2% na 2018 rok . 

z okazji jest w Długołęce ADV 09/2015 full opcja + kufry alu za 38000 brutto fv . 25 przebiegu , jak nowy . dzisiaj klient wstawił - leasing do przejęci albo kupno . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowałem chwilę więc niewiele mogę powiedzieć ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 

jCzg-6A0aH7FvrPsuKomq1iOzWRfoJErOpbbLJB5

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zywo tez jest taki brzydki?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na zywo tez jest taki brzydki?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


No właśnie nie. Jedyny motocykl, który na fotach promocyjnych wygląda gorzej niż w rzeczywistości.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, dakarowy napisał:

Na zywo tez jest taki brzydki? emoji6.png

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Będzie też znacznie lepiej wyglądająca limited edition z czerwoną ramą.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A sprzedaż ruszyła czy dalej drapią się po głowie?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, dakarowy napisał:

Na zywo tez jest taki brzydki? emoji6.png

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

 

13 godzin temu, Vengosh10 napisał:

No właśnie nie. Jedyny motocykl, który na fotach promocyjnych wygląda gorzej niż w rzeczywistości.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka
 

Na żywo całkiem spoko tym bardziej, że z pozycji na motocyklu mało widać emoji6.png

Mi podoba się ciemna wersja na czarnych felgach.

 

8 godzin temu, Pawel napisał:

A sprzedaż ruszyła czy dalej drapią się po głowie?

Słyszałem już kilka wersji. Oficjalna, że coś z wtryskami i nieoficjalna od mechanika, że maszyna źle wywierciła kanał olejowy.

Problem podobno dotyczy wybranych egzemplarzy. Piszę podobno bo chciałem pojeździć w Inchcape a następnego dnia okazało się, że moto jest już na serwisie po 1000km i nie wiadomo kiedy będzie dostępne bo zostało objęte akcją chociaż dzień wcześniej miało być wolne od wad. Wygląda to na "aresztowanie" sprzętów do czasu wyjaśnienia sprawy.

Sprzedaż wygląda ciekawie. Jest duże ssanie więc można kupić jest ale nikt nie gwarantuje terminu dostawy :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko stoi w magazynach i czeka . Chłopaki maja problem bo nie mogą nic sprzedać , zamówienia są zebrane , towaru brak . jak we wrześniu wyjdzie KTM 790 ADV , to prawdopodobnie część klienteli wycofa zamówienia :D - na dzisiaj termin "uwolnienia" jest nie znany , żaden motocykl będący w rękach dealerów nie został naprawiony , informacje są mętne lub nawet sprzeczne . Nie ma zgody na mówienie co się wysrało i opowieści są jakie są , czyli konkretów brak . Na dobrą sprawę nawet nie wiadomo do końca czy to co jest na stanie jest ok czy do naprawy... . Lista się zmienia :default_icon_beer:... . UOKiK też chyba nie podał informacji o "wezwaniu do serwisu" czyli czeski film :D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomość z dzisiejszego dnia : WSZYSTKIE wydane , nie wydane , będące w dyspozycji dealerów , demonstracyjne i tak dalej ... wracają do BMW Werk Berlin . Nie wiadomo co będą robić , plotka mówi o wymianie silników :D . Brak dat zwrotu , ogólnie kibel i sodomia :default_icon_beer: . KTM zaciera ręce . 

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już wiem dlaczego nie zapraszają mnie na jazdę próbną ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kibel . Loncin dał dupy i coś sknocili w silniku . Koszty pójdą w grube miliony euro , wizerunek szlag trafił , zamiast 850 pojechałem do domu skuterem elektrycznym :default_icon_beer: w trybie eco pro . 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziennikarze zapomniałeś dodać :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎20 o 22:17, mario2007 napisał:

Kibel . Loncin dał dupy i coś sknocili w silniku . Koszty pójdą w grube miliony euro , wizerunek szlag trafił , zamiast 850 pojechałem do domu skuterem elektrycznym :default_icon_beer: w trybie eco pro . 

Dojechałeś chociaż? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak , bez problemu , tylko masa ze mną 350 kilo budzi szacunek... . To jakby wsadzić do Kymco downtown 300 dwa worki cementu ...69f75e56f1cb55fa2df562478ed85b8c.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może napisz w osobnym wątku żeby nie kasztanić coś o odczuciach z jazdy. Faktycznie "jest moment z dołu"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moment jest , ręce prostuje , w trybie sport robi setkę w pięć sekund z kawałkiem . W trybie Eco pro oddaje więcej prądu niż zużywa , nie wiem po co są hamulce bo po zamknięciu manetki staje tak szybko jak przyspiesza ... . Reasumując : ciężki jak cholera zapierdalacz miejski dla bogatych pacjentów , mnie waga tego przeraża . Za 60 klocków można kupić pięć nowych hond pcx 125 palących dwa litry na sto... .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj byłem w BMW - nie ma ani jednej sztuki f750/f850gs , nie ma testówek i nie ma na salonie . Wszystko pojechało do Berlina na naprawę , naprawa jest tajna :default_icon_beer: , podobno dotyczy napędu pompy oleju - tylko dlaczego nie realizuje tego serwis ??? Coś za duża tajemnica się zrobiła .

Z innego źródła wiem że pojechało i na razie nie ma czego naprawiać - podobno czekają na silniki z serii po zmianach konstrukcyjnych których jeszcze nima :D , te egzemplarze które po numerze VIN są bezpieczne i jeżdżą , być może również będą miały akcję wymiany silnika ... . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mario Ty to zawsze lubisz uprawiać czarnowidztwo, szczególnie kiedy masz do sprzedania inny model :default_laugh: :default_icon_beer: i tak bys tego gówna nie kupił, to po co bić pianę :default_icon_e_biggrin:

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×