Skocz do zawartości
Pawel

F850GS - idzie nowe?

Recommended Posts

 

Taką informacje znalazłem w sieci, czy to znaczy 800 idzie do lamusa?
https://riders.drivemag.com/ww/news/the-new-bmw-f850-gs-is-imminent-here-s-what-we-know-about-it
BMW-F850GS-1725-default-large.jpeg


Najwyższa pora!

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem artykuł i Zonk. Nowe będzie mocniejsze to plus, ale czy lepsze? Zbiornik wrzucony na grzbiet zamiast pod tylkiem to wyższy srodek ciężkości. Zawieszenie wyglada na USD, ale może w końcu sięgnąć po WP i zestroic porządnie... czas pokaże

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy większa moc jest aż tak potrzebna (mi chyba nie). Wizualnie nie wygląda źle, ale obawiam się, że będzie to kloc jak nowa AT. Zresztą zobaczymy. W planach jest tez chyba 800 od KTMa, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie wiem, ale ten ze zdjęcia wygląda na te nowe gówno o poj. 300 cos tam... może 700, jedynie felgi ma fajne w sensie że bezdętkowe ;)

P.S. W obecnej 8setce jest już WP, tyle tylko że nie regulowane, robi nawet wrażenie lepiej działającego niż poprzedni Marzocchi  :default_icon_razz:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem pewien czy to jest to BMW ale sądząc po kształcie centralki chyba tak

17951846_1399255710117632_12657611784926

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z torbą od ktm'a 

i zawieszeniem od ktm'a 

i kierownikiem w kurtce ktm'a 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z torbą od ktm'a 
i zawieszeniem od ktm'a 
i kierownikiem w kurtce ktm'a 


no ale centralka od BMW
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko najlepsze przejmują od BMW ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najpierw myślałem że to reaktywacja tego "cusia"

husqvarna-nuda-900r-cote.jpg

ale napęd z drugiej strony , więc raczej wiekowy twin poszedł w odstawkę . dziesięć lat widać wystarczyło i chińska fabryka ma narzędzia na wykończeniu .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To teraz sprzedam swoją i poczekam kilka lat, żeby kupić drugą. 

A na ten czas kupię coś zastępczego, może tramordzini jakieś..... :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie jestem pewien czy to jest to BMW ale sądząc po kształcie centralki chyba tak
17951846_1399255710117632_1265761178492624783_n.jpg?oh=938f0dee709012a7e74e83b4bf9cbea4&oe=5956E1DD

To nowy KTM 790 adventure.

Ma wyjść w końcówce 2017 lub na początku 2018. Przecieki w internetach mówią o jakichś 110-115 kucach.
Kapcie 21 i 18 cali.

Powiem, że czekam na premierę. To może być ten NOWY

Wysłano na Berdyczów...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem gdzieś, że to na zdjęciu to nie następca 800 tylko 900 gs czyli nowa klasa o poj ok 1000 cm3. 800 zostaje, będą dalej upiększać tylko plastiki :-).

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wskazówki ida do lamusa, 
0:15
 
Z przebłysków wygląda komicznie, tak bardziej chińsko i faktycznie-podobno ma to byc 900

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kokpit ch***** strasznie :(. Szkoda bo trochę czekałem na następce 800

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kokpit na miarę 21 wieku :default_icon_beer: , taka kolorowa wersja 310gs . zobaczymy jak to będzie wyglądało , już w sobotę pokażą się zdjęcia z Mediolanu . całość może być całkiem strawna - ciekaw jestem tylko cennika . będą co najmniej cztery wersje - dwa GS-y , jakiś scrambler , jakiś golas i być może następca bardzo słabo się sprzedającego F800GT . zapewne na początek tylko GS , na temat reszty na razie cisza nikt pary nie puszcza . Sprzedaż współczesnej wersji leżała od dłuższego czasu , musieli coś z tym zrobić . 10 lat to epoka w motoryzacji i żadne liftingi plastików tego nie zmieniły ,  honda zabrała kawał rynku ... .  brzydki to jest ktm 790 a zapewne i tak one kupiom :D...  a , zapomniałem - z powodu zmienionego umiejscowienia napędu i wydechu kufry boczne ze starej wersji mozna już wystawiać na forum - nie będą pasować . one muszą coś zarobić przecież . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×