Skocz do zawartości
Pawel

F850GS - idzie nowe?

Recommended Posts

Jaka tam tajemnica, jest przecież oficjalnie ogłoszona akcja serwisowa dla partii produkcyjnej: 18. 6. 2018 – 3. 7. 2018 (Alert number A12/1201/18)

A to, że w Polsce nie ma tych motocykli? Pokazuje nasze miejsce w szeregu, są po prostu ważniejsze rynki na których sprzedaje się konkretne liczby.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie ma jak jeździłem na nim w zeszły weekend. Postaram sie dowiedzieć wiecej u źródła. aa6679d8f878389590bb7b796db37a3a.jpg

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie uprawiam czarnowidztwa tylko od dawna mam ochotę sobie tym polatać - niestety nie mam okazji już drugi miesiąc i mnie to wk... . Chłop na salonie jest załamany bo mu wypłata się zmniejszyła a liczył na dobre prowizje :D . "inny model"  jest z innej grupy docelowej - chyba  że uznamy nakeda za "podróżne enduro" , ale ja tyle nie piję żeby mnie tak poniosło :D ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry ten salon, że chłop nawet nie wie o ogłoszonych akcjach serwisowych i co generalnie dzieje się z modelem.

Polatać można w dobrych salonach BMW i bogatych krajach europejskich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akuratnie do Berlina mam blisko, tylko tłumacza potrzebuję, bo J don't sprechen :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, mario2007 napisał:

Wczoraj byłem w BMW - nie ma ani jednej sztuki f750/f850gs , nie ma testówek i nie ma na salonie . Wszystko pojechało do Berlina na naprawę , naprawa jest tajna :default_icon_beer: , 

Turbiny do nich montują. ;-)

2 godziny temu, Pszemo napisał:

Akuratnie do Berlina mam blisko, tylko tłumacza potrzebuję, bo J don't sprechen :default_laugh:

Krzyknij Allah Akbar i będziesz mógł pojeździć na czym chcesz. ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, artex napisał:

Dobry ten salon, że chłop nawet nie wie o ogłoszonych akcjach serwisowych i co generalnie dzieje się z modelem.

Polatać można w dobrych salonach BMW i bogatych krajach europejskich.

Generalnie wie i to bardzo dobrze - tylko na saloonie ma pusto :D bo mu wszystko zabrali do Berlina . To jest dobry salon , u nas nie ma złych albo biednych salonów , to jak mówią w kraju bogate miasto jest ... :default_icon_beer: . 

Czy nie sądzisz że wymiana kółka napędu pompy oleju jest poza możliwościami serwisów autoryzowanych ? Czy do tego trzeba rozbierać silnik na śrubki ? Raczej nie . To po kiego wszystko zabrali z salonów ? Są salony które dostały demo z numerami vin na razie nie podlegającymi akcji , co nie znaczy że to już koniec . Zadzwoń i zapytaj kiedy ci dostarczą motocykl jak dzisiaj zamówisz - goście którzy wpłacili zaliczki dwa miesiące temu nie dostali do dzisiaj . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Moto Troter napisał:

Krzyknij Allah Akbar i będziesz mógł pojeździć na czym chcesz. ;-)

Z kulą w plecach to mi się nie kalkuluje :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, mario2007 napisał:

Generalnie wie i to bardzo dobrze - tylko na saloonie ma pusto :D bo mu wszystko zabrali do Berlina . To jest dobry salon , u nas nie ma złych albo biednych salonów , to jak mówią w kraju bogate miasto jest ... :default_icon_beer: . 

Czy nie sądzisz że wymiana kółka napędu pompy oleju jest poza możliwościami serwisów autoryzowanych ? Czy do tego trzeba rozbierać silnik na śrubki ? Raczej nie . To po kiego wszystko zabrali z salonów ? Są salony które dostały demo z numerami vin na razie nie podlegającymi akcji , co nie znaczy że to już koniec . Zadzwoń i zapytaj kiedy ci dostarczą motocykl jak dzisiaj zamówisz - goście którzy wpłacili zaliczki dwa miesiące temu nie dostali do dzisiaj . 

Może być poza możliwościami ASO, oni legalnie nie mają pełnego dostępu do kompa, wiele naprawa realizowanych jest przez odsyłanie do fabryki.

Zupełnie inną sprawą jest dostępność maszyn, to jest specyfika kraju, polaczkowo jest na szarym końcu, priorytetem są inne rynki.

A czy to koniec, nie koniec, rety pożyjemy zobaczymy, generalnie kupowanie nowego modelu to bawienie się w testera, jak bym co najmniej rok poczekał, dziwiłbym się bardziej jakby z tym nowym modelem żadnych problemów nie było.

Na jesień będzie nowy 1250, i co z tego? Pierwsze sztuki w PL pewnie sierpniu.

Edytowane przez artex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Pszemo napisał:

Z kulą w plecach to mi się nie kalkuluje :default_cafe2:

To nie mów, że jesteś Polakiem. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Straszny kubeł, straszna lipa, ale... luuudzie to majo szczęście



Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 25.08.2018 o 21:10, dakarowy napisał:

Straszny kubeł, straszna lipa, ale... luuudzie to majo szczęście emoji16.png
 

 

Część II, 850 się grzeje!

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film spoko tylko akcent kierownika taki, że aż zęby bolą.

Edytowane przez greg001
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, greg001 napisał:

Film spoko tylko akcent kierownika taki, że aż zęby bolą.

Zrób głośniej agro rock :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i adfał

FB_IMG_1541706686068.jpeg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale pogoda to się jemu nie Trafiła

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak dla mnie, wizualnie, totalna kupa :default_dry:
A bo ja wiem... chyba lepiej wygląda niż poprzednik z przerośniętym bakiem na odwłoku ;)

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Marcin N napisał:

z przerośniętym bakiem na odwłoku ;)

Bmw mówi że ten przerost jest po to żeby żadna przygoda nie skończyła się przedwczesnie:

Przypuszczenia, domysły, wyobrażenia… stały się faktem!!! Poznajcie F 850 GS Adventure. Główne zmiany, jakie przeszedł motocykl, to nadanie mu bardziej agresywnej sylwetki oraz zwiększenie zbiornika paliwa. Dzięki temu, żadna przygoda nie skończy się przedwcześnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko fajnie, tylko skomplikowana kompozycja kolorystyczna mnie przeraża. A zwłaszcza ten boczek barwy ecru :default_laugh:

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No co , fajna Honda tylko ktoś znaczek dla jajec przykleił 
Mario jedziemy gdzieś?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×