Skocz do zawartości
GSuberalles

Stelaż pod kufer Kappa

Recommended Posts

12 godzin temu, Pawel napisał:

I co dalej ósma klaso? 

No i niestety nic. Miała być sesja zdjęciowa ale mi wschodni wiatr deszcz przygonił i mi się Beatka ulewy wystraszyła. No nie będę "kobiety" na deszcz gonił, żeby se kilka fotek pstryknąć. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi mi o motocykl tylko o sposób mocowania kufra kappa do tego rusztu ;-)

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Nie chodzi mi o motocykl tylko o sposób mocowania kufra kappa do tego rusztu ;-)

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
 

Poprzez oryginalną płytę. Te blaszki (dołączone do kufra zgubiłem a te są dorobione z grubszej blachy i nieco dłuższe) mocowane są w "ażur" płyty i opierają się zagłębianiami o rurę stelaża. Chciałem wydłubać, motocykl z czeluści garażu i zrobić zdjęcia co i jak zamontowane ale niestety pogoda nie pozwoliła. Założenie było takie aby kufer był maksymalnie nisko i jak najbliżej przodu. Ja popatrzyłem w necie to fabryczny stelaż podniósł by mi kufer o jakieś 20mm i cofnął go przynajmniej 50mm. Biorąc pod uwagę masę motocykla i nikczemną mą kubaturę nie był byt to pomysł dobry. Z kolei montaż płyty bezpośrednio do bagażnika wydawał się lekkim nieporozumieniem bo ponad 2/3 płyty wystawało. Faktem jest, że wykonano ją z grubego tworzywa ale obwiałem się że jak mi motocykl poleci albo pójdzie w szuter i wertepy, to wcześniej czy później pęknie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobilo sie jasniej. Czekam na foty

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i powiem Ci: 

Pikna robota Panie. 

 

A tak by the way sprodukowałbyś dla mnie trzymajkę do telefonu? Jak miałbyś chęci to wal na PW. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Pszemo napisał:

No i powiem Ci: 

Pikna robota Panie. 

 

A tak by the way sprodukowałbyś dla mnie trzymajkę do telefonu? Jak miałbyś chęci to wal na PW. 

Jeśli taka jak moja i Pawła_Ryki to nie ma problemu. Daj mi 3-4 dni po "majówce". Jeśli masz inny koncept to przyślij rysunek i zobaczymy co da się zrobić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×