Skocz do zawartości
mario2007

F800ST 2008 ulubiony przebieg 31000

Recommended Posts

 

 

sprzedam moje f800st . rok produkcji i pierwszej rejestracji 2008 , niemiec nie płakał jak sprzedawał bo się przewrócił na prawą stronę pod garażem , połamał prawą owiewkę i lusterko . do tego sobie nogę uszkodził więc na 100% nie płakał . 

a teraz serio :

przebieg - ulubiony przez naszych forumowiczów ,  około 31000 kilometrów , udokumentowany książką serwisową z wpisami co roku - ostatni chyba 2014 przy ca 25000 kilometrów  .

mój wpis z marca zeszłego roku po wymianie oleju przy ca 29000 :D + filtr powietrza  /olej castrol w specyfikacji zalecanej przez BMW ,filtr oleju oem BMW, filtr powietrza nie pamiętam -  knecht , ufi ???/

założona nowa tylna opona conti motion 180/55/17 , przednia ten sam model 120/70/17 / obie dot 2015 / leży w garażu bo mi się nie chciało - dam w prezencie , założone przez Niemca BT023 przód jest bardzo ok . 

nowe tylne klocki oem , nowy płyn hamulcowy ATE

nowy akumulator EXXIDE AGM /całą zimę a w zasadzie cały rok pod ładowarką bosch c3/

wszystko "nowe" czyli założone 03-05 2016 , bez przebiegu bo tak wyszło :default_cafe2:

dodatki fabryczne :

ABS , mocowania kufrów bocznych , kufer centralny , kierunki led , grzane manetki , komputer , centralna p[odstawka .

dodatki inne :D:

poszerzenie lusterek touratech - na oem nic nie widać , wiem że to dość szybki motocykl i "nas nie dagoniat" , ale ja lubię coś widzieć do tyłu

druga szyba "turystyczna" z-technik - leży bo jednak wolę oryginalną . przy moim wzroście na zamienniku jest głośniej . 

wydech akrapovica dedykowany do tego modelu - lekko przygnieciony ale kupiłem tanio więc nie narzekałem , dokupiony silencer w Bmw bo ryczy i sąsiadów wkurza.

wydech oem jak nowy w gratisie

 śladów użytkowania brak - co Niemiec zgłębił zostało wymienione i pomalowane /lepiej lub gorzej , można się spierać :D , talenty panów w mieszalniach są jak wiadomo rozległe.../ . ślady minimalne na prawej klamce oraz ciężarku - to nie był szlif tylko się jak  pisałem przewróciło na prawą stronę . pasa napędowego nie wymieniałem , kontrolowany był naciąg . nowy pas miedzy 100 a 125 euro w zależności od sprzedawcy . wymiana co 40 tysięcy lub 10 lat .

zamontowane podejście do ładowarki akumulatora oraz mocowanie gps nie jest częścią motocykla i nie będzie dane nowemu właścicielowi . 

wszystkie układy są sprawne i działają poprawnie , zużycie paliwa znane czyli pomiędzy 3,5 a 6 litrów /mi średnio 4,2 /  , prędkość maksymalna znana - do końca skali  /raz mnie poniosło.../ , jeździ prosto , nie wymaga wkładu finansowego . 

OC oraz przegląd 03/2018 . jeden kluczyk . pasuje również do kufra . 

powód sprzedaży - oczywiście zakup nowego motocykla celem uzyskiwania comiesięcznych odpisów podatkowych :D. za trzy lata zapewne trafi do sprzedaży z jakimś śmiesznym przebiegiem...

reasumując absolutnie zadbane moto  z oryginalnym przebiegiem i przyzwoicie wyposażone . zawieszenie sprawne , brak wycieków . 

teraz najważniejsze  , cena  :

wyjściowo 12000 pln , istnieje możliwość negocjacji ceny , nie wystawiam na to f-vat bo niestety kupiłem na umowę gdy nie miałem firmy .

tel. 601 pięć siedem trzy 863

zdjęcia - z kwietnia zeszłego roku , aktualne niczym się nie będą różniły

c6ed70ccf2e20800d36903267ad98727.jpg

 

47da76cc7b0af143a25fb5d219424a3f.jpg

 

0b6b032f79a8ebf2417eb11225e7811e.jpg

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nigdy tak szybko nie sprzedałem żadnego pojazdu :default_icon_beer1:. czyli nieaktualne . 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×